Napisz wiadomość | Support SOB-CZW 10:00 - 21:00   PT 10:00 - 22:00

Czy wiesz że...

Nie musisz czekać! Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi,
zadzwoń lub pozostaw swój numer na który Oddzwonimy!

EXIMtours biuro podróży

Rezerwuj:
801 44 30 30
32 349 27 35
Nasza infolinia dostępna:
SOB-CZW 10:00 - 21:00 PT 10:00 - 22:00
Wyślij zapytanie

Razem możemy więcej

EXIM HOLDING A.S.

Exim Tours wraz z siostrzanymi biurami w Czechach, na Słowacji I na Węgrzech wchodzą w skład grupy Exim Holding z siedzibą w Pradze. Razem od 23 lat tworzymy największą turystyczną firmę w tej części Europy. Wymiana doświadczeń i współpraca czynią z nas świetny zespół. Razem tworzymy wakacje, z których Ty i setki tysięcy naszych Klientów wracają zawsze zadowoleni!
 
www.eximtours.cz
www.kartago.sk
www.kartagotours.hu
www.eximtours.pl


Niemiecka jakość i bezpieczeństwo

Od 2012 roku Exim Holding należy do DER Touristik, drugiego, pod względem wielkości, organizatora wakacji w Niemczech. W ciągu roku z naszych usług korzysta ponad 6 milionów turystów! A Exim Tours obok takich biur jak ITS, Jahn Reisen, Travelix, Dertour, Meier’s Waltreisen i ADAC Reisen tworzy jedną z największych i najsilniejszych turystycznych marek w Europie. Dzięki temu wzmacniamy naszą pozycję, rozwijamy się, a Ty cieszysz się bezpiecznymi wakacjami! 
 
www.dertouristik.com
www.rewe-group.com
Powrót na górę strony
Partnerzy:
ERVKatowice AirportPZULotnisko RzeszówLotnisko BydgoszczLotnisko Chopina WarszawaLotnisko WrocławRzetelna FirmaTransparentny TouroperatorStart ParkingLotnisko Warszawa-ModlinRentalcarsTATUUMR-KANTOR
Pobierz program Google earthPobierz hotele (oferta czeska)