Napisz wiadomość | Support SOB-CZW 10:00 - 21:00   PT 10:00 - 22:00

Czy wiesz że...

Nie musisz czekać! Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi,
zadzwoń lub pozostaw swój numer na który Oddzwonimy!

EXIMtours biuro podróży

Rezerwuj:
801 44 30 30
32 349 27 35
Nasza infolinia dostępna:
SOB-CZW 10:00 - 21:00 PT 10:00 - 22:00
Wyślij zapytanie

Rezerwacja on-line i warunki płatności

Załóż rezerwację w prosty i wygodny sposób, bez wychodzenia z domu.

Od wyjazdu na wymarzone wakacje dzieli Cię tylko kilka prostych kroków:


- Skorzystaj z naszej wygodnej wyszukiwarki i wybierz ofertę idealną dla siebie, uwzględniającą interesujący Cię region, liczbę osób, długość pobytu i opcję wyżywienia.
 - Wypełnij formularz wpisując dane osób podróżujących razem z Tobą (wszystkie dane muszą być zgodne z danymi znajdującymi się w paszporcie).
 - Dokonaj płatności zaliczki lub całości imprezy. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia system Dotpay.
Po dokonaniu płatności skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel w celu podpisania umowy rezerwacji.
- Dokumenty podróży (bilety oraz vouchery hotelowe) zostaną przesłane na 2 dni przed wylotem na adres mailowy wskazany w formularzu. Dokumenty podróży należy wydrukować i wstawić się wraz z nimi na lotnisku przy stanowisku odpraw na 2 godziny przed wylotem samolotu. Warunkiem otrzymania dokumentów podróży jest dokonanie pełnej wpłaty za zamówione świadczenie.
 
Na każdym etapie rezerwacji możesz skorzystać z pomocy naszego konsultanta dzwoniąc pod nr 32 349 27 00 lub 801 44 30 30 (opłata wg stawek operatora). Nasi specjaliści dostępni są sob-czw. od 10:00 do 21:00, w piątek w godz. 10:00-22:00 (z wyjątkiem dni wolnych od pracy i Świąt).
 
Przed dokonaniem rezerwacji zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa.
 
Warunki płatności online

Klienci dokonujący zakupu imprezy turystycznej na portalu www.eximtours.pl Biura Podróży Exim S.A. mają zapewnione najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych.
 
1. W celu uiszczenia należności za rezerwację, należy wybrać sposób dokonania płatności:
  • płatność online – przelew elektroniczny (e-przelew) umożliwia szybkie dokonywanie płatności bezpośrednio z własnego rachunku bankowego. Usługa odbywa się za pomocą serwisu Przelewy24 i PayByNet.
 
  • płatności kartą płatniczą – płatność odbywa się za pomocą karty kredytowej lub debetowej, która posiada zezwolenie na płatności internetowe. Po wybraniu tej opcji nastąpi przeniesienie do „Strefy Klienta”, gdzie będzie możliwość dokonania wpłaty za imprezę turystyczną. Dokonywanie rezerwacji za pomocą kart płatniczych realizowane jest we współpracy z zaufanym Partnerem – SIX PAYMENT SERVICES, gwarantującym bezpieczeństwo płatności.
 
2. Cena imprezy podana jest w PLN. Podczas dokonywania płatności Klient może dokonać wpłaty zaliczki bądź pełnej wartości imprezy:

- zaliczka – Klient ma możliwość zapłacenia zaliczki w wysokości 20% wartości imprezy, pod warunkiem, że rezerwacja zakładana jest na więcej niż 21 dni przed rozpoczęciem imprezy. Zapłata reszty należności musi nastąpić w nieprzekraczalnym terminie 21 dni przed rozpoczęciem imprezy, ale nie wcześniej niż 30 dni przed datą jej realizacji (wyjątek stanowią oferty Last Minute i rezerwacje krótko przed wylotem), w przeciwnym razie Organizator ma prawo odstąpić od Umowy potrącając należność, jak przy rezygnacji z przyczyn leżących po stronie Klienta, zgodnie z rozdziałem VI pkt. 6 Ogólnych Warunków Uczestnictwa (OWU).
 
- pełna wartość umowy – w przypadku zakupu imprezy w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem imprezy, Klient zobowiązany jest do wpłaty całej należności na konto Organizatora w dniu dokonania rezerwacji imprezy. Brak wpłaty w powyższym terminie oznacza rezygnację Klienta z uczestnictwa w imprezie turystycznej na warunkach i ze skutkami określonymi w rozdziale VII Ogólnych Warunków Uczestnictwa (OWU).
 
3. Cena ustalona w Umowie może ulec podwyższeniu, jeżeli doszło do wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych, podatków lub opłat należnych za takie usługi jak: lotniskowe, załadunkowe lub przeładunkowe w portach morskich i lotniczych, wzrostu kursów walut. Podwyższenie ceny może nastąpić jeżeli Organizator udokumentuje wpływ jednej z wyżej wskazanych okoliczności na podwyższenie ceny. W okresie 20 dni przed datą rozpoczęcia imprezy cena nie może być podwyższona.
 
4. Po dokonaniu płatności z Klientem skontaktuje się nasz konsultant w celu podpisania umowy.

5. Klientów dokonujących rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej, obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa (OWU) w imprezach turystycznych oraz Ważne Informacje dla Turystów.

 
Powrót na górę strony
Partnerzy:
ERVKatowice AirportPZULotnisko RzeszówLotnisko BydgoszczLotnisko Chopina WarszawaLotnisko WrocławRzetelna FirmaTransparentny TouroperatorStart ParkingLotnisko Warszawa-ModlinRentalcarsTATUUMR-KANTOR
Pobierz program Google earthPobierz hotele (oferta czeska)