Napisz wiadomość | Support SOB-CZW 10:00 - 21:00   PT 10:00 - 22:00

Czy wiesz że...

Nie musisz czekać! Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi,
zadzwoń lub pozostaw swój numer na który Oddzwonimy!

EXIMtours biuro podróży

Rezerwuj:
801 44 30 30
32 349 27 35
Nasza infolinia dostępna:
SOB-CZW 10:00 - 21:00 PT 10:00 - 22:00
Wyślij zapytanie

Tajlandia Phuket

 • Phuket
  To prowincja i największa wyspa Tajlandii, położona na Morzu Andamańskim przy zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego. Stolicą prowincji jest miasto Phuket. Powierzchnia wyspy wynosi 542 km².
  Wnętrze wyspy jest górzyste i pokryte lasami, piaszczyste plaże, w tym słynna Patong – szeroka, 3 kilometrowa ze złotym piaskiem, znajdują się w zachodniej części wyspy. Kolejne znane plaże na wyspie to:  Kata, położona w niewielkiej zatoczce, blisko brzegu z piaszczystym dnem, z położona blisko brzegu, otoczoną rafą koralową, wyspą Ko Pu, doskonale znana miłośnikom snurkowania; Karon, również szeroka, 3 kilometrowa z białym piaskiem i piękna rafą koralową; Mai Khao, najdłuższa na wyspie, prawie 11 kilometrowa, położona w pobliżu Parku Narodowego Sirinat.

  Oprócz opalania można na Phuket uprawiać różnorodne sporty wodne: surfing, rafting, windsurfing, kitesurfing, narty wodne, snurkowanie i nurkowanie. Można pograć w golfa na  polach golfowych Red Mountain i Loch Palm a dla miłośników 2 kółek są wgodne trasy rowerowe.
  Miłośnicy zwiedzania też nie poczują się tutaj zawiedzeni. Do zwiedzania jest miasto Phuket z chińsko-portugalską architekturą, posąg Wielkiego Buddy na szczycie 35-metrowego wzgórza, buddyjska świątynia Wat Chalong z zachwycającą czedi, wodospad Kathu, lasy mangrowe w Parku Narodowym Sirinat,  i wreszcie wyspa Phi Phi ze słynną Maya Bay – plażą, która „zagrała” w filmie „Niebiańska plaża”. Do tego mnóstwo barów, restauracji i sklepów umili uroki życia nocnego, z którego słynie Phuket.

   

 • Phuket – wycieczki półdniowe:
   
  Safari 3 w 1
  Wycieczka obejmuje transport z i do hotelu, przejazd dzikimi drogami przez dżunglę do szkoły słoni, wycieczkę na słoniach przez dżunglę, pokazy związane ze zbieraniem kokosów, sesję fotograficzną z bawołami wodnym, a także pokaz szkolenia młodych słoni. Podczas wycieczki można zapoznać się także z życiem rolników oraz poznać tajniki uprawy ryżu. Cena ok. 1070 THB
  Wycieczka jest prowadzona przez anglojęzycznego przewodnika.
   
  Safari 5 w 1
  Wycieczka obejmuje transport z i do hotelu, przejazd dzikimi drogami przez dżunglę do szkoły słoni, wycieczkę na słoniach przez dżunglę i plantacje kauczukowe, pokazy związane ze zbieraniem kokosów przez małpy, sesje fotograficzną z bawołami wodnym, pokaz produkcji naturalnego kauczuku, szkółkę tajskiego gotowania, a także pokaz szkolenia młodych słoni. Podczas wycieczki można zapoznać się także z życiem rolników oraz poznać tajniki uprawy ryżu. Cena ok. 1210 THB
  Wycieczka jest prowadzona przez anglojęzycznego przewodnika.
   
  Odkryj Phuket
  Półdniowe zwiedzanie miasta Phuket, podczas którego można zapoznać się z historią, kulturą oraz zabytkami miasta. Cena ok. 1890 THB
   Wycieczka jest prowadzona przez anglojęzycznego przewodnika.
  Minimalna liczba osób potrzebnych do realizacji wycieczki – 4 osób.
   
  Zachód słońca nad zatoką Phang Nga
  Wyjazd z hotelu w godzinach popołudniowych, zaokrętowanie na łodzi, wypłynięcie w stronę zatoki Phang Nga na podziwianie zachodu słońca. Na pokładzie statku serwowana jest kolacja w formie bufetu. Powrót do hotelu ok. 21:00. Cena ok. 2035 THB.
  Wycieczka jest prowadzona przez anglojęzycznego przewodnika.
  Minimalna liczba osób potrzebnych do realizacji wycieczki – 8 osób. 
   
  Phuket – wycieczki całodniowe:
   
  Wyspa Phi Phi
  Przejazd łodzią  motorową  na wyspę Phi Phi otoczoną klifami, na której nakręcono film „Niebiańska plaża”. Podczas wycieczki możliwość pływania i nurkowania w krystalicznie czystej wodzie zatoki, otoczonej pięknymi rafami koralowymi. Następnie wypoczynek na plaży z niesamowicie białym piaskiem.  Wyspa jest idealnym miejscem na relaks oraz snorkeling.  Cena ok. 3030 THB
  Wycieczka jest prowadzona przez anglojęzycznego lub niemieckojęzycznego przewodnika.
  Minimalna liczba osób potrzebnych do realizacji wycieczki - 2 osoby.
   
  Khao Lak
  Przejazd na północ wyspy do miejscowości Khao Lak, następnie przejażdżki na słoniach przez tropikalną dżunglę, czas wolny na kąpiel pod wodospadem. Po kąpieli przejazd samochodami terenowymi do lokalnej restauracji na lunch.  Po krótkim odpoczynku spływ bambusową tratwą. Czas wolny na plażowanie. Cena ok. 2890 THB
  Wycieczka jest prowadzona przez anglojęzycznego lub niemieckojęzycznego przewodnika.
  Minimalna liczba osób potrzebnych do realizacji wycieczki - 4 osoby.
   
  Wyspa James’a Bond’a i Phang Nga
  Wycieczka morska do malowniczej zatoki Phang Nga oraz na wyspę sąsiadującą ze skałą James’a Bond’a. Cześć wycieczki odbywa się kajakami w celu odwiedzenia miejsc niedostępnych dla dużych łodzi. Podczas wycieczki zapewniony jest lunch na statku. Cena ok. 2680 THB.
  Wycieczka jest prowadzona przez anglojęzycznego przewodnika.
  Minimalna liczba osób potrzebnych do realizacji wycieczki - 2 osoby.
   
  Phuket – wycieczki rozrywkowe:
   
  Phuket Fantasea
  Wieczorne wyjście do Parku Tematycznego Fantasea, podczas którego obejrzymy  pokaz obrazujący historię oraz kulturę Tajlandii. Cena ok. 1750 THB za pokaz z transferem, ok. 2065 THB za pokaz wraz z kolacją i transferem.
  Wycieczka nie jest prowadzona przez przewodnika.
   
  Kabaret Simon
  Wieczorne wyjście do kabaretu Simon, podczas którego obejrzymy pokaz nowoczesnego oraz klasycznego tańca. Cena ok. 415 THB za pokaz bez transferu.
  Wycieczka nie jest prowadzona przez przewodnika.
   
  Powyższa lista wycieczek ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej Biura Podróży EXIM S.A. Szczegółowych informacji o wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez naszego kontrahenta lokalnego udziela przedstawiciel na miejscu. Wyżej podane ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
   

Powrót na górę strony
Partnerzy:
ERVKatowice AirportPZULotnisko RzeszówLotnisko BydgoszczLotnisko Chopina WarszawaLotnisko WrocławRzetelna FirmaTransparentny TouroperatorStart ParkingLotnisko Warszawa-ModlinRentalcarsTATUUMR-KANTOR
Pobierz program Google earthPobierz hotele (oferta czeska)