Riscone, Włochy - wycieczki, wakacje i wczasy | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Riscone

Riscone

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Zakładka 1
Zakładka 2
Zakładka 3
Zakładka 4
Zakładka 5
Zakładka 6

Riscone (inaczej Reischach) to niezwykle urokliwa, włoska miejscowość  zlokalizowana w Tyrolu Południowym. Położona jest u podnóża góry Kronplatz (Plan de Corones), która wchodzi w skład regionu narciarskiego o tej samej nazwie. Riscone stanowi więc doskonałe miejsce do uprawiania sportów zimowych.

Riscone wraz z położonym nieopodal Brunico oferuje szereg zimowych atrakcji. Pobliski ośrodek Kronplatz jest niezwykle nowoczesny i spełnia oczekiwania nawet wymagających narciarzy. Na jego terenie znajduje się  50 tras zjazdowych o długości 119 km, przeznaczonych dla osób o różnym poziomie zaawansowania oraz 27 kolejek linowych. Na szczycie Plan de Corones usytuowany jest z kolei panoramiczny taras, który pozwala na podziwianie monumentalnych szczytów Dolomitów, takich jak m.in. Marmolada, Sassolungo czy Monte Civetta.

Tereny Kronplatz są dobrze przystosowane do potrzeb dzieci. Od strony Riscone, mogą one skorzystać z niewielkiej kolejki gondolowej CroniExpress, która zawiezie je wprost na obszar łagodnej trasy. Tam, najmłodsi bez przeszkód mogą uczyć się sztuki jazdy na nartach lub na snowboardzie.

Mała wioska oferuje także dodatkowe atrakcje. Jedną z nich jest sauna w Riscone, zlokalizowana w nowoczesnym ośrodku SPA o nazwie Cron4.

Następna strona
Poprzednia strona
Poprzednia strona
Następna strona