Słoneczny Brzeg, Bułgaria - Nasze kierunki | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute
Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg

Wróć
Następna strona
Poprzednia strona
Ivana Palace
Ivana Palace
już od 729PLN
Sprawdź
Riva
Riva
już od 929PLN
Sprawdź
Festa Panorama
Festa Panorama
już od 1049PLN
Sprawdź
DIT Evrika Beach Club Hotel
DIT Evrika Beach Club Hotel
już od 1589PLN
Sprawdź
DAS Club Hotel Sunny Beach
DAS Club Hotel Sunny Beach
już od 1599PLN
Sprawdź
Iberostar Sunny Beach
Iberostar Sunny Beach
już od 1669PLN
Sprawdź
Helena Sands
Helena Sands
już od 1699PLN
Sprawdź
Helena Park
Helena Park
już od 1819PLN
Sprawdź
Poprzednia strona
Następna strona

Bułgaria - Słoneczny Brzeg

Decydując się na spędzeniu letniego urlopu w Bułgarii, warto wybrać ofertę typu Słoneczny Brzeg last minute. To bodajże największy i najlepiej rozwinięty bułgarski kurort nad Morzem Czarnym, który może poszczycić się bogatą infrastrukturą, ogromną ilością hoteli i atrakcji dla turystów.

Słoneczny Brzeg położony jest około 35 kilometrów od lotniska w Burgas. Największym atutem tej miejscowości jest niewątpliwie piękna plaża. Połacie jasnego piasku rozciągają się przez wiele kilometrów, a w niektórych miejscach plaża osiąga nawet 150 metrów szerokości. Na całej długości można liczyć na łagodne zejście do wody, co jest szczególnie ważne w przypadku najmłodszych plażowiczów.

Wczasy w Słonecznym Brzegu - zero nudy!

To z pewnością miejsce dla aktywnych, bowiem Słoneczny Brzeg jest promowany jako wschodnioeuropejskie Las Vegas. Ilość pubów, klubów nocnych, restauracji i innych rodzajów lokali jest tu naprawdę imponująca, dzięki czemu kurort przyciąga rzesze młodych turystów z całego świata. Tu można bawić się do białego rana i zmieniać lokale bez końca. Słoneczny Brzeg to miasto, które nigdy nie śpi.

Oprócz tego miejscowość aż kipi od innych atrakcji. Do dyspozycji turystów są liczne karuzele, pasaże handlowe, pokazy uliczne itd. W Słonecznym Brzegu są także dwa duże parki wodne, pola golfowe i korty, a przy plaży można znaleźć całą masę ofert umożliwiających uprawianie sportów wodnych.
W Słonecznym Brzegu hotele oferują całą paletę standardów, można wybrać lokalizację w samym imprezowym epicentrum albo hotel w spokojniejszej okolicy.

Klimatyczny Nessebar

W bezpośrednim sąsiedztwie kurortu można znaleźć wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić. Wybierając ofertę typu wczasy Bułgaria Słoneczny Brzeg nie można nie skorzystać ze zorganizowanej wycieczki fakultatywnej na Nessebar. To pięknie położony, skalisty cypel, który jest połączony z lądem jedynie wąskim przesmykiem z prowadzącą tam drogą. Ta istniejąca od czasów starożytności osada rybacka zachwyca architekturą i klimatem. Nessebar jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a podziwiać tam możemy ruiny murów obronnych z IV i V wieku, liczne zabytki sakralne i ciekawą architekturę. To także świetne miejsce na romantyczny spacer wąskimi uliczkami czy pyszną kolację w jednej z tutejszej restauracji. W centralnej części cypla znajdują się liczne stragany, gdzie można kupić wyjątkową pamiątkę. To ogromny wybór pięknych, ręcznie malowanych talerzy, wykonywanych przez tutejszych rzemieślników. Nessebar to niezwykłe miejsce, gdzie na każdym rogu mamy do czynienia z autentyczną, bułgarską kulturą i niezmienioną od wieków architekturą.

Wybierając ofertę Bułgaria Słoneczny Brzeg mamy gwarancję niezapomnianego urlopu, pełnego zabawy, błogiego lenistwa na plaży i wspomnień z pobliskiego Nessebaru, słowem dla każdego coś miłego.