Costa Blanca, Hiszpania - wycieczki, wakacje i wczasy | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Costa Blanca

Costa Blanca

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Zakładka 1
Zakładka 2
Zakładka 3
Zakładka 4
Zakładka 5
Zakładka 6

COSTA BLANCA

Costa Blanca, czyli Białe Wybrzeże, jest idealnym miejscem na spokojne wakacje w Hiszpanii, z dala od turystycznego zgiełku. Region ten obfituje w przepiękne, malownicze plaże i wyjątkowe krajobrazy.

Costa Blanca znajduje się w środkowej części wybrzeża Hiszpanii, w przepięknej Walencji. Region cieszy oko zróżnicowanym krajobrazem – z jednej strony strzelistymi górami Sierra Aitana, z drugiej zaś lazurowymi wodami Morza Śródziemnego. To idealne miejsce na wakacje dla wszystkich miłośników wodnych i słonecznych kąpieli w otoczeniu malowniczej przyrody.

Zlokalizowany w Walencji region turystyczny uznawany jest za jeden z najbardziej urokliwych obszarów całej Hiszpanii. Nazwa Białe Wybrzeże powstała ze względu na występowanie licznych drzew migdałowych oprószonych białymi kwiatami oraz plaż otoczonych licznymi skałami o kredowym odcieniu. Costa Blanca to dwa regiony: idealnym do plażowania Marina Baix oraz Marina Alta z urokliwymi zatokami i dużą ilością tajemniczych jaskiń. Jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc na tym obszarze jest Penyal d’Ifach. To ponad 300-metrowa skała, regularnie obmywana spienionymi morskimi falami. 

Costa Blanca to część Hiszpanii, która zachwyca nie tylko przepiękną naturą, lecz także dobrze rozwiniętym zapleczem turystycznym. Region oferuje bogatą bazę noclegową – od niskobudżetowych hoteli po oferty znacznie bardziej ekskluzywne. Wczasowiczów zachwyci z pewnością urokliwa zabudowa oraz ciekawe obiekty zabytkowe. Odwiedzając Costa Blanca, warto wybrać się na wycieczkę do Walencji, np. do miasta Alicante i zobaczyć tam przepiękne świątynie, monumentalne place, fontanny oraz zamki, które razem z przepiękną roślinnością tworzą niezapomniany i miły dla oka krajobraz. 


 

                 Costa Blanca   
             
                     

 
Wybrzeże Costa Blanca to niepowtarzalny mikroklimat, piękna architektura, arystokratyczny  duch, po prostu bajka!
Postaramy się aby Państwo od pierwszego momentu poczuli się jak w bajce. Zespół naszych profesjonalistów ma zaszczyt zaproponować Państwu swoje usługi aby zapewnić Wam zasłużony odpoczynek na Costa Blanca.
Nasi przewodnicy znający "od zaplecza " cały teren pokażą Wam przepiękne zakątki i opowiedzą o historii, kulturze i tradycjach tego regionu.
Costa Blanca to turystyczna nazwa Prowincji Alicante , jednego z najpopularniejszych kurortów w Europie i na całym świecie.
Costa Blanca leży na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego.
Jej plaże rozciągają się na długości 218 km. Piękne piaszczyste plaże przeplatają zaciszne zatoczki i urwiska. W głębi lądu wiele interesujących miejsc, góry które również są ciekawą atrakcją dla turystów. Klimat - to jedna z głównych zalet tego rejonu. Dwa tysiące osiemdziesiąt słonecznych godzin w roku.
Zabytki, muzea, historyczno-kulturalne dziedzictwo, tradycyjna i awangardowa sztuka, rzemiosło artystyczne, niezliczona ilość imprez i ponadczasowych tradycji oraz świąt nie przestają zadziwiać gości, którzy nie są w stanie uchwycić wszystkiego podczas jednego pobytu.

Monumentalne zabytki architektury które spotkać można na całym wybrzeżu Costa Blanca wymagają dokładnego przygotowania tras zwiedzania.

Rysunki w jaskiniach pierwotnych homo sapiens to dziedzictwo kulturowe ludzkości, zamki, pałace, mury obronne, twierdze, starówki oraz domy w nowoczesnym stylu, muzea, ekspozycje i sale wystaw zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Nie wspominając o wizytach winnicach oraz warsztaty gastronomiczne które w ostatnich latach stały się bardzo popularne.
 
Serdecznie witamy na Costa Blanca.
 
 

WALENCJA

 
 
 Widokowa wycieczka przez Walencję zapozna Państwa z jednym z najpiękniejszych miast Hiszpanii. Walencja, tonąca w kwiatach, elegancka, interesująca i strojna o każdej porze roku. Hiszpanie mówią:" Jeśli Państwo chcą zobaczyć kwiaty i ogrody, jedzcie do Walencji" Nie mniej interesująca jest również barwna historia pięknej Walencji, jej zabytki, pałace , wąskie uliczki, parki, etc. Pierwszy przystanek zrobimy na Plaza de la Virgen, to malowniczy, przestronny, zawsze ożywiony, przepełniony radością i światłem Plac, uznany za historyczne i urzędowe Centrum Walencji oraz ulubione miejsce spotkań Walencjan, nie wspominając o turystach. To również punkt z którego wywodzi się Walencja, właśnie tu, niegdyś na wyspie otoczonej korytem rzeki Turia Rzymianie, jako pierwsi zbudowali miasto. Rzymskie Forum, następnie Wizygocka świątynia, na fundamentach której Maurowie wznieśli meczet to również miejsce na którym dziś stoi dostojna Katedra.
Jako wspomnienie o rzece, na Palcu de la Virgen, biją w niebo strugi wody z fontanny , gdzie centralna figura, w otoczeniu siedmiu panien z dzbanami lejącymi wodę, symbolizuje rzekę Turia.
Katedra w Walencji pod wezwaniem Najświeższej Marii Panny to prawdziwe cudo, z punktu widzenia, na jej nietypową na średniowiecze architekturę oraz znacznie historyczne. Wchodząc do Katedry zaskakuje surowy i ascetyczny gotyk, czarujący barok, dzieła malarskie z różnych epok: Paolo de San Leocadio, Vincentego Marcipa, Juana de Juanes, Fernando Yàñez de Alameda, Hernanda de los Llanos oraz wielkiego Francisco Goya.
Jedna z głównych relikwii chrześcijaństwa- Święty Graal - kielich z którego Chrystus  pił   wino  podczas  ostatniej  wieczerzy,  przechowywana jest   w Katedrze w Walencji. Na katedralną dzwonnicę " El Miguelete" można wejść, zaliczając 207 stopni. W Bazylice, poświęconej patronce miasta," Matce Boskiej Opuszczonych" Virgen de los Desamparados, zawsze pełnej świec i kwiatów, zachwycą Państwa wnętrza oraz rzeźbiona figura Matki Boskiej z piętnastego wieku. W trakcie zwiedzania zobaczycie dwie wieże, bramy wjazdowe , Quart i Serranos pozostałe po murze obronnym, niegdyś otaczającym miasto. Przechadzając się wąskimi uliczkami starego miasta , dojdziecie  do  perły  świeckiej  architektury  średniowiecza-  Giełdy Jedwabiu
-znajdującej się na liście Dziedzictwa UNESCO, a następnie odwiedzicie Mercado Central (Centralny Rynek) i wiele więcej.
Jest jeszcze inna Walencja, zdolna zaskoczyć najbujniejszą wyobraźnię. Walencja zapraszająca na podróż w przyszłość, do Miasta Nauki i Sztuki, w otoczeniu niesamowitych budynków najwybitniejszego architekta Walencji ostatnich lat Santiago Calatrava.
 Wycieczka całodniowa
CENA 60 Euro / osoby, dzieci do 12 lat 42 Euro.

 

 

ALICANTE I NOVELDA

 

Wzdłuż wybrzeża Costa Blanca, na przestrzeni wieków zbudowano wiele zamków,  100   z   nich  jest   oficjalnie  zarejestrowanych  jako   dziedzictwo kulturowe Hiszpanii. Dużo z nich wybudowanych zostało przez Maurów, inne przez Chrześcijan. Jeden z nich, to " Castillo la Mola" leżący 4 km od miasta Novelda. Zamek, który został wzniesiony przez Maurów w XII w na ruinach rzymskiej fortecy. Bardzo strategiczne miejsce w okresie bitew pomiędzy muzułmańską Murcią a chrześcijańskim królestwami Castylii i Aragonu. Do dziś zachowały się dwie wieże. Kwadratowa zbudowana jeszcze przez Muzułmanów oraz 17 sto metrowa, trójkąta wieża z XIV w wybudowana przez Chrześcijan. Niewiele zamków może pochwalić się wierzą wzniesioną na trójkątnym fundamencie, co było wielką rzadkością w średniowieczu. Sanktuarium Marii Magdaleny - architektoniczna bliźniaczka "Sagrada Familia" Gaudiego. Wybudowane w mieście Novelda, środkami mieszkańców przez lokalnego architekta José Sala Sala na początku XX w. Maria Magdalena to patronka miasta Novelda, której poświęcona jest symbolika architektury oraz wystrój Sanktuarium.
A we wnętrzach , niespodzianka! Jedyne na świecie ,organy , wykonane wyłącznie z marmuru, gdzie będą Państwo mieli możliwość usłyszeć dźwięk tego oryginalnego instrumentu.
Następnie udamy się na degustację lokalnych win wytrawnych w winnicy Heretat Cecilia, której założycielem był Markiz de la Romana w 1707 roku. Podczas wizyty poznają Państwo sekrety produkcji win. Kończąc Waszą podróż , zwiedzicie Alicante, gdzie na szczycie skały Benicantil, na wysokości 166 m n.p.m. znajduje się jedna z największych , średniowiecznych fortec Hiszpanii "Santa Barbara" , z której można podziwiać najpiękniejsze widoki  na całe miasto Alicante. Zamek dzieli się na trzy części, wybudowane w różnych okresach. Na samym szczycie, najstarsza część - Wieża- z XIV w. Druga część z XVI w. gdzie niegdyś mieściły się koszary Króla Filipa II. Zewnętrzna część, została dobudowana w XVIII w., gdzie znajduje się tzw. Revellin del Bon Repós.
 Wycieczka całodniowa
CENA 60 Euro / osoby, dzieci do 12 lat 42 Euro. Wycieczka półdniowa samo Alicante
35 Euro/ osoby, dzieci do 12 lat 20 Euro.

 

GUADALEST I ALTEA

Siedemnaście kilometrów od znanego hiszpańskiego kurortu, Benidorm, położonego w prowincji Alicante, znajduje się niewielka, górska wioska, zamieszkana przez niewiele więcej niż dwieście osób ,pod nazwą Guadalest. Ale jej wielkość nie ma żadnego znaczenia, gdyż rocznie odwiedzana jest przez ponad dwa i pół miliona turystów . Główną atrakcją Guadalestu jest zamek, wybudowany przez Maurów w XI w na granitowej skale,
pochodzenia wulkanicznego , na wysokości 600 m npm. z oddali wyglądający jak orle gniazdo, przez wieki ukryte wśród skał nad malowniczą doliną rzeki Guadalest. To najchętniej odwiedzane miejsce w Hiszpanii, po słynnym Muzeum " Prado" w Madrycie. Dostać się na zamek- twierdze można tylko przechodząc przez ośmiometrowy tunel wykuty w skale. Dochodząc do placu widokowego, w mgnieniu oka można zrozumieć dlaczego przez wieki chrześcijanie nie byli w stanie zdobyć tej silnej muzułmańskiej twierdzy. Bitwy i wojny trwały aż do Xlll w. Z zamku i wieży strażniczej "Peñon de la Alcalá" rozpościera się zapierający dech widok na całą dolinę. Guadalest słynie również ze swych ośmiu muzeów, każde z nich jedyne w swoim rodzaju, o bardzo różnorodnej tematyce ,jak np. unikalne muzeum miniatur lub muzeum tortur z czasów świętej inkwizycji.
 
 
Podczas wizyty na wybrzeżu Costa Blanca obowiązkowo należy odwiedzić malownicze miasteczko Altea. Dawniej mała rybacka wioska dzisiaj miasto artystów i malarzy Liczne sklepiki z pamiątkami, butiki, galerie sztuki oraz wyszukane restauracje lokalnej oraz międzynarodowej kuchni kuszą zapachami podczas spaceru wąskimi uliczkami.
 Wycieczka półdniowa

CENA 35 Euro / osoby, dzieci do 12 lat 20 Euro.

 

KARTAGINA

 
Kartagina to jedno z najpiękniejszych miast południowego wybrzeża Costa Blanca i jedno z najstarszych miast Hiszpanii. Niegdyś Kartaginę nazywano "miastem zamków", praktycznie na każdym wzgórzu miasta można zobaczyć zamek, wierzę lub ruiny fortecy.
Na najwyższym wzgórzu wznosi się zamek Castillo de la Concepción, budowę którego zaczęli Kartagińczycy a zakończyli Rzymianie. Zamek otoczony jest parkiem wież (Parque de las Torres) ,który wspaniale oddaje dawną świetność miasta. Po stopniach zamku można zejść do  starego miasta, gdzie znajduje się Katedra z XIII w. Santa Maria la Vieja. Katedra pierwotnie zbudowana w stylu gotyckim lecz później wielokrotnie była przebudowywana i restaurowana. We wnętrzach Katedry można zobaczyć rzymską mozaikę oraz niewielką kolekcję przedmiotów z wykopalisk archeologicznych. W sąsiedztwie Katedry zobaczycie Mur Bizantyjski, ruiny Rzymskiego Teatru oraz interesującą Galerię Sztuki Współczesnej.
W mieście również zachowały się przepiękne kościoły: Iglesia de Santa Maria de la Gracia w stylu barokowym z XVIII w. gdzie szczególne zainteresowanie wzbudza ołtarz główny, rzeźby Salzillo oraz Roque López (znanych hiszpańskich rzeźbiarzy) oraz obrazy Carmony i Muñoza. Rzeźby znanego Salzillo można zobaczyć również w kościołach: Iglesia de San Diego oraz Iglesia de la Caridad.
Wycieczka całodniowa.
CENA 60 Euro / osoby, dzieci do 12 lat 42 Euro.
Następna strona
Poprzednia strona
Albir Garden Resort  Aquapark
Albir Garden Resort Aquapark
już od 779PLN
Sprawdź
Blue Sea Calas Marina
Blue Sea Calas Marina
już od 789PLN
Sprawdź
La Estacion
La Estacion
już od 799PLN
Sprawdź
Blue Sea Calas Marina
Blue Sea Calas Marina
już od 829PLN
Sprawdź
La Estacion
La Estacion
już od 849PLN
Sprawdź
Albir Garden Resort  Aquapark
Albir Garden Resort Aquapark
już od 859PLN
Sprawdź
Montesol Hotel
Montesol Hotel
już od 869PLN
Sprawdź
Magic Cristal Park
Magic Cristal Park
już od 879PLN
Sprawdź
Albahia Alicante
Albahia Alicante
już od 919PLN
Sprawdź
Agir
Agir
już od 929PLN
Sprawdź
Camposol
Camposol
już od 929PLN
Sprawdź
Albahia Alicante
Albahia Alicante
już od 929PLN
Sprawdź
Hipocampos
Hipocampos
już od 999PLN
Sprawdź
Centro Mar Hotel
Centro Mar Hotel
już od 939PLN
Sprawdź
Voramar
Voramar
już od 949PLN
Sprawdź
Magic Cristal Park
Magic Cristal Park
już od 949PLN
Sprawdź
Terralta Aparthotel
Terralta Aparthotel
już od 949PLN
Sprawdź
Gran Hotel Bali
Gran Hotel Bali
już od 979PLN
Sprawdź
Benilux Park
Benilux Park
już od 979PLN
Sprawdź
Gran Hotel Bali
Gran Hotel Bali
już od 979PLN
Sprawdź
Camposol
Camposol
już od 979PLN
Sprawdź
Madeira Centro
Madeira Centro
już od 979PLN
Sprawdź
Mareny Benidorm Hotel
Mareny Benidorm Hotel
już od 989PLN
Sprawdź
Pierre Vacances Bahia Calpe
Pierre Vacances Bahia Calpe
już od 989PLN
Sprawdź
Hipocampos
Hipocampos
już od 999PLN
Sprawdź
Magic Aqua Rock Gardens
Magic Aqua Rock Gardens
już od 999PLN
Sprawdź
Benilux Park
Benilux Park
już od 999PLN
Sprawdź
Alone
Alone
już od 999PLN
Sprawdź
Montesol Hotel
Montesol Hotel
już od 1019PLN
Sprawdź
Primavera Park Hotel & Apts.
Primavera Park Hotel & Apts.
już od 1019PLN
Sprawdź
Madeira Centro
Madeira Centro
już od 1039PLN
Sprawdź
Primavera Park Hotel & Apts.
Primavera Park Hotel & Apts.
już od 1049PLN
Sprawdź
Terralta Aparthotel
Terralta Aparthotel
już od 1049PLN
Sprawdź
RH Sol
RH Sol
już od 1059PLN
Sprawdź
Albir Playa Hotel & Spa
Albir Playa Hotel & Spa
już od 1069PLN
Sprawdź
Mareny Benidorm Hotel
Mareny Benidorm Hotel
już od 1079PLN
Sprawdź
Brisa
Brisa
już od 1089PLN
Sprawdź
Benikaktus
Benikaktus
już od 1089PLN
Sprawdź
Flash Hotel (Adults Only)
Flash Hotel (Adults Only)
już od 1119PLN
Sprawdź
Albir Playa Hotel & Spa
Albir Playa Hotel & Spa
już od 1119PLN
Sprawdź
Pierre Vacances Bahia Calpe
Pierre Vacances Bahia Calpe
już od 1129PLN
Sprawdź
Gastrohotel RH Canfali
Gastrohotel RH Canfali
już od 1129PLN
Sprawdź
Port Fleming
Port Fleming
już od 1129PLN
Sprawdź
Sun Palace Albir
Sun Palace Albir
już od 1139PLN
Sprawdź
RH Princesa
RH Princesa
już od 1149PLN
Sprawdź
Levante Club Hotel & Spa (Adults Only)
Levante Club Hotel & Spa (Adults Only)
już od 1149PLN
Sprawdź
Alone
Alone
już od 1159PLN
Sprawdź
Agir
Agir
już od 1169PLN
Sprawdź
AR Imperial Park Spa & All inclusive Resort
AR Imperial Park Spa & All inclusive Resort
już od 1179PLN
Sprawdź
Ambassador Playa II
Ambassador Playa II
już od 1179PLN
Sprawdź
Benikaktus
Benikaktus
już od 1179PLN
Sprawdź
Sun Palace Albir
Sun Palace Albir
już od 1179PLN
Sprawdź
Ambassador Playa I
Ambassador Playa I
już od 1179PLN
Sprawdź
Kaktus Albir
Kaktus Albir
już od 1179PLN
Sprawdź
Flash Hotel (Adults Only)
Flash Hotel (Adults Only)
już od 1189PLN
Sprawdź
Gastrohotel RH Canfali
Gastrohotel RH Canfali
już od 1189PLN
Sprawdź
Poseidon Playa
Poseidon Playa
już od 1189PLN
Sprawdź
Magic Tropical Splash
Magic Tropical Splash
już od 1189PLN
Sprawdź
Avenida Hotel
Avenida Hotel
już od 1189PLN
Sprawdź
AR Roca Esmeralda & Spa Hotel
AR Roca Esmeralda & Spa Hotel
już od 1189PLN
Sprawdź
Presidente
Presidente
już od 1199PLN
Sprawdź
Kaktus Albir
Kaktus Albir
już od 1199PLN
Sprawdź
RH Royal (Adults Only)
RH Royal (Adults Only)
już od 1219PLN
Sprawdź
Sandos Monaco Beach Hotel and Spa (Adults Only)
Sandos Monaco Beach Hotel and Spa (Adults Only)
już od 1219PLN
Sprawdź
AR Roca Esmeralda & Spa Hotel
AR Roca Esmeralda & Spa Hotel
już od 1219PLN
Sprawdź
Sandos Benidorm Suites
Sandos Benidorm Suites
już od 1219PLN
Sprawdź
Palm Beach
Palm Beach
już od 1229PLN
Sprawdź
Sandos Benidorm Suites
Sandos Benidorm Suites
już od 1229PLN
Sprawdź
RH Corona del Mar
RH Corona del Mar
już od 1239PLN
Sprawdź
Alameda
Alameda
już od 1239PLN
Sprawdź
Ambassador Playa I
Ambassador Playa I
już od 1249PLN
Sprawdź
Cap Negret
Cap Negret
już od 1249PLN
Sprawdź
Cap Negret
Cap Negret
już od 1259PLN
Sprawdź
Rio Park
Rio Park
już od 1269PLN
Sprawdź
Magic Robin Hood
Magic Robin Hood
już od 1269PLN
Sprawdź
RH Ifach
RH Ifach
już od 1269PLN
Sprawdź
Ambassador Playa II
Ambassador Playa II
już od 1289PLN
Sprawdź
RH Victoria
RH Victoria
już od 1289PLN
Sprawdź
Presidente
Presidente
już od 1299PLN
Sprawdź
AR Diamante Beach
AR Diamante Beach
już od 1319PLN
Sprawdź
Gran Hotel Sol y Mar . The Unusual Hotel
Gran Hotel Sol y Mar . The Unusual Hotel
już od 1319PLN
Sprawdź
Suitopia Sol y Mar Suites Hotel
Suitopia Sol y Mar Suites Hotel
już od 1319PLN
Sprawdź
Poseidon Playa
Poseidon Playa
już od 1319PLN
Sprawdź
Magic Aqua Rock Gardens
Magic Aqua Rock Gardens
już od 1319PLN
Sprawdź
Poseidon Resort
Poseidon Resort
już od 1339PLN
Sprawdź
Magic Natura, Animal WaterPark Polynesian Lodge Resort
Magic Natura, Animal WaterPark Polynesian Lodge Resort
już od 1349PLN
Sprawdź
SH Villa Gadea
SH Villa Gadea
już od 1349PLN
Sprawdź
Poseidon Resort
Poseidon Resort
już od 1349PLN
Sprawdź
Avenida Hotel
Avenida Hotel
już od 1359PLN
Sprawdź
Don Pancho (Adults Only)
Don Pancho (Adults Only)
już od 1369PLN
Sprawdź
Sandos Monaco Beach Hotel and Spa (Adults Only)
Sandos Monaco Beach Hotel and Spa (Adults Only)
już od 1369PLN
Sprawdź
Melia Benidorm
Melia Benidorm
już od 1369PLN
Sprawdź
Gran Hotel Sol y Mar . The Unusual Hotel
Gran Hotel Sol y Mar . The Unusual Hotel
już od 1379PLN
Sprawdź
Benidorm Centre (Adults Only)
Benidorm Centre (Adults Only)
już od 1399PLN
Sprawdź
Flamingo Beach Resort (Adults Only)
Flamingo Beach Resort (Adults Only)
już od 1399PLN
Sprawdź
RH Corona del Mar
RH Corona del Mar
już od 1399PLN
Sprawdź
Melia Alicante
Melia Alicante
już od 1419PLN
Sprawdź
SH Villa Gadea
SH Villa Gadea
już od 1419PLN
Sprawdź
Regente
Regente
już od 1429PLN
Sprawdź
Suitopia Sol y Mar Suites Hotel
Suitopia Sol y Mar Suites Hotel
już od 1429PLN
Sprawdź
RH Victoria
RH Victoria
już od 1449PLN
Sprawdź
RH Ifach
RH Ifach
już od 1469PLN
Sprawdź
AR Diamante Beach
AR Diamante Beach
już od 1479PLN
Sprawdź
RH Princesa
RH Princesa
już od 1489PLN
Sprawdź
Spa Porta Maris
Spa Porta Maris
już od 1489PLN
Sprawdź
Flamingo Beach Resort (Adults Only)
Flamingo Beach Resort (Adults Only)
już od 1489PLN
Sprawdź
Port Benidorm
Port Benidorm
już od 1499PLN
Sprawdź
Don Pancho (Adults Only)
Don Pancho (Adults Only)
już od 1499PLN
Sprawdź
Benidorm Centre (Adults Only)
Benidorm Centre (Adults Only)
już od 1549PLN
Sprawdź
Melia Alicante
Melia Alicante
już od 1559PLN
Sprawdź
Rio Park
Rio Park
już od 1569PLN
Sprawdź
RH Royal (Adults Only)
RH Royal (Adults Only)
już od 1569PLN
Sprawdź
Melia Benidorm
Melia Benidorm
już od 1569PLN
Sprawdź
Brisa
Brisa
już od 1589PLN
Sprawdź
Sol Costablanca (Adults Only)
Sol Costablanca (Adults Only)
już od 1679PLN
Sprawdź
Villa Venecia Hotel Boutique Gourmet
Villa Venecia Hotel Boutique Gourmet
już od 1759PLN
Sprawdź
Villa Venecia Hotel Boutique Gourmet
Villa Venecia Hotel Boutique Gourmet
już od 1769PLN
Sprawdź
Asia Gardens Hotel & Thai Spa, a Royal Hideaway Hotel
Asia Gardens Hotel & Thai Spa, a Royal Hideaway Hotel
już od 1969PLN
Sprawdź
Melia Villaitana
Melia Villaitana
już od 1989PLN
Sprawdź
Melia Villaitana
Melia Villaitana
już od 2059PLN
Sprawdź
Asia Gardens Hotel & Thai Spa, a Royal Hideaway Hotel
Asia Gardens Hotel & Thai Spa, a Royal Hideaway Hotel
już od 2059PLN
Sprawdź
Sol Pelicanos Ocas
Sol Pelicanos Ocas
już od 2069PLN
Sprawdź
Sol Costablanca (Adults Only)
Sol Costablanca (Adults Only)
już od 2289PLN
Sprawdź
Sol Pelicanos Ocas
Sol Pelicanos Ocas
już od 2629PLN
Sprawdź
Poprzednia strona
Następna strona
Zapisz się na newsletter

Wakacje nie jeden mają kierunek!

Bądź zawsze na bieżąco. Zapisz się na newsletter.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z postanowieniami polityki prywatności Exim S.A. Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje w polityce naszej firmy dotyczącej cookies.