Gran Canaria, Hiszpania - wycieczki, wakacje i wczasy | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Gran Canaria

Gran Canaria

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Zakładka 1
Zakładka 2
Zakładka 3
Zakładka 4
Zakładka 5
Zakładka 6

Gran Canaria to idealne miejsce na wakacje w Hiszpanii. Malownicza wyspa tętni życiem o każdej porze roku, a turystów przyciąga tam łagodny klimat i słoneczna pogoda. Wakacje na Gran Canarii to propozycja zarówno dla miłośników plażowania, jak i fanów pieszych wędrówek lub sportów wodnych. 

Gran Canaria to część archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wyspa leży niedaleko wybrzeży Afryki, na wodach Oceanu Atlantyckiego. Za sprawą zróżnicowanego klimatu i krajobrazu nazywana jest „kontynentem w miniaturze”. Krajobraz Gran Canaria to mieszanka wulkanicznych szczytów, urokliwych dolin z bujną roślinnością oraz gorących wydm przyniesionych razem z południowymi wiatrami wiejącymi prosto z Sahary. Wyspa zajmuje 1600 km² powierzchni i jest bogata w liczne pomniki przyrody, takie jak masyw górski wulkanicznego pochodzenia z najwyższym szczytem – Pico de las Nieves. W krajobrazie wyspy nie brakuje również przepięknych nadmorskich klifów oraz przepięknej i licznej roślinności. Gran Canaria dzieli się na dwie części: Noreste oraz Suroeste (uznawaną za najstarszy fragment wyspy).

 

Gran Canaria to idealne miejsce na wakacje zarówno dla miłośników leniwego wypoczynku, jak i dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu. Na wyspie panują bowiem doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa i nurkowania, a także sportowego rybołówstwa oraz snorkelingu. Gran Canaria obfituje również w plaże, zarówno piaszczyste, jak i kamieniste, które są idealnymi miejscami do zażywania wodnych i słonecznych kąpieli. Na terenie wyspy znajduje się rozbudowana sieć pieszych szlaków (o powierzchni prawie 2 tysięcy kilometrów, dopasowane do różnych poziomów zaawansowania) – na wyspie znajdą coś dla siebie zarówno początkujący, jak i zaawansowani piechurzy. Co więcej, na trasach znajdują się liczne miradores, czyli punkty widokowe przygotowane specjalnie dla turystów. Największe kurorty wyspy tętnią życiem przez całą dobę, oferując wczasowiczom liczne atrakcje i ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Podczas wakacji na wyspie warto odwiedzić malownicze miasteczka z urokliwymi białymi domkami, takie jak: Puerto de las Nieves, Agaete czy Puerto de Mogán (nazywane też „małą Wenecją”). Obowiązkowym punktem na mapie każdego turysty jest również Las Palmas, stolica i jednocześnie największe miasto Gran Canarii. W sercu metropolii znajduje się zabytkowa dzielnica La Vegueta – idealna na spokojne spacery. Odwiedzając miasto, warto wybrać się na największą miejską plażę (Playa de las Canteras), a także zwiedzić ciekawe zabytki, takie jak: Muzeum Kanaryjskie, Dom Kolumba czy jeden z pierwszych kościołów na Wyspach Kanaryjskich, czyli katedrę św. Anny. 

OBJAZD WYSPY – (centralna i wschodnia część wyspy)

Wyjazd z Playa del Ingles i Maspalomas  na północ. Szlak prowadzi przez centralną część Gran Canarii i jej wschodnie wybrzeże. Przejazd przez wąwóz Fataga i Wielki Kanion Gran Canarii. Malownicza trasa z licznymi zakrętami, prowadzi do punktów widokowych, m.in. Caldera de Tirajana, w miasteczku San Bartolome de Tirajana. Wśród tarasów plantacji migdałowych przejazd do malowniczej Tejedy, skąd roztacza się fantastyczny widok na dwie święte góry GuanczówRoque Nublo, Roque Bentayga i Pico de la Nieves.
Z Tejedy szlak prowadzi do Artenary, najwyżej położonego miasteczka na terenie wyspy. Tu można zwiedzić maleńką kapliczkę wydrążoną w skale i zatrzymać się przy rozległym punkcie widokowym na najstarszą część wyspy. Potem wjazd na ok. 1500 m n.p.m., skąd przy dobrej widoczności można zobaczyć Teneryfę, wulkan Teide i Las Palmas, a czasem nawet Fuerteventurę.
Dalej autokar wiezie nas przez niezwykle zielony region, usłany lasami sosen kanaryjskich, aż do Vallaseco na obiad.
Potem wizyta w jednym z najpiękniejszych miasteczek na wyspie – Teror – i zarazem sanktuarium Matki Bożej Sosnowej. Można przyjrzeć się tradycyjnej kanaryjskiej architekturze, słynącej z charakterystycznych drewnianych balkonów.
Potem przejazd do Arucas – znanego z wyśmienitego ron miel i przez Las Palmas, autostradą, powrót na południe.
Wycieczka w j. polskim, całodniowa. Cena – 56,00 EUR, dzieci (2-12 lat) – 28,00 EUR (obejmuje lunch), w czwartki
 
LAS PALMAS – ZAKUPY
Przejazd w kierunku północnym wyspy, przez region słynący z aloesu. Zwiedzanie jednej z plantacji. Potem trasa prowadzi do Arucas, zwiedzanie katedry pw. św. Jana, a następnie wizyta w renomowanej fabryce słynnego kanaryjskiego ron miel – rumu miodowego - Arehucas. Stamtąd autokar udaje się do stolicy. Czas wolny na lunch, spacer po słynnej plaży Las Canteras lub zakupy w pobliżu eleganckiego CH „Las Arenas”, a potem spacer po Vegueta – najstarszej dzielnicy Las Palmas, gdzie znajduje się przepiękna katedra św. Anny. Zwiedzanie Casa de Colon – muzeum Kolumba, mającego siedzibę w domu gubernatora, utrzymanym w typowym kanaryjskim stylu. Spacer po dzielnicy Triana, słynącej z ogromnej liczby sklepów. Większość z nich znajduje się przy Calle Mayor de Triana, z ciekawą architekturą kanaryjską, gdzie dominuje styl hiszpańskiego modernizmu – odpowiednik secesji. Wycieczka w j. polskim, całodniowa. Cena 33,00 EUR, dzieci (2-12 lat) –17,00 EUR, w poniedziałki
 
OBJAZD WYSPY – zachodnia, najbardziej niedostępna część Gran Canarii (minibus)
Podczas tej wyprawy penetrujemy zachodnią i centralną część wyspy, uważaną za najstarszą i najbardziej niedostępną. Trasa prowadzi przez spirale zakrętów, wąskie impasy, rozlegle panoramy i bujne ogrody drzew owocowych. Wyjazd z hotelu po śniadaniu. Przejazd przez Mogan - małe miasteczko udekorowane przedmiotami codziennego użytku w olbrzymich rozmiarach. Potem postój w Veneguera – na drugie śniadanie (dodatkowo płatne). Można m.in. skosztować soków ze świeżych owoców. Trasa prowadzi przez wiele punktów widokowych aż do San Nicolas de Telentino, gdzie przewidziana jest wizyta w ogrodzie La Ganania, zajmującym obszar 2000 m2. Następnie minibus wspina się przez góry, pośród ukrytych za skałami jezior, dociera do Artenary – najwyżej położonego miasteczka na wyspie, gdzie zwiedzić można m.in. muzeum zaaranżowane w skalnych grotach. Następnie wizyta w miasteczku Tejeda. Dalej docieramy do Ayacata, gdzie przewidziany jest postój na punkcie widokowym, skąd roztacza się panorama na słynne monolity Roque Nublo i Roque Bentayga. Po lunchu w restauracji „El refugie” przejazd do Valsequillo i Telde – dawnej stolicy wyspy, skąd autostradą wracamy w kierunku Maspalomas.
Wycieczka w j. polskim, całodniowa. Cena 62,00 EUR, dzieci (2-12 lat) –49,00 EUR (obejmuje lunch), w sobotę
 
JEEP SAFARI
Z Playa del Ingles trasą wzdłuż wybrzeża, a następnie w głąb mniej dostępnych górzystych terenów wyspy, dolin wypełnionych bujną, tropikalną roślinnością i drzewami owocowymi (mango, bananowce, papaje, migdały, drzewka cytrusowe). Wśród malowniczych krajobrazów powulkanicznych postój na śniadanie w typowej kanaryjskiej restauracji (dodatkowo płatne). Można skosztować miejscowego soku z papai i wyśmienitego, domowego chleba.
Dalej szlak wiedzie przez lasy piniowe i ukryte w górach jeziora aż do centrum wyspy.
W miasteczku Fataga przerwa na lunch. Tutaj zaczyna się najbardziej ekstremalny odcinek podroży, wśród bujnej roślinności, niezwykłych form skalnych i wydrążonych a skałach jaskiń!...
W ciągu jednego dnia można zachwycić się najbardziej niedostępnymi zakątkami Gran Canarii.
Wycieczka w j. polskim, całodniowa. Cena 51,00 EUR, dzieci (2-12 lat) –36,00 EUR (obejmuje lunch), w poniedziałki i soboty
 
TENERYFA – LORO PARK
Przejazd autokarem do portu Agaete (płn.-zach. Gran Canaria), dalej promem do Santa Cruz de Tenerife i stamtąd autokarem do Loro Parku – największego na Wyspach Kanaryjskich ZOO zajmującego powierzchnię 165 tys. m2. A w nim m.in. ok. 350(!) gatunków papug, popisy pingwinów na górze lodowej, rekiny i akwarium orek. Fantastyczna wyprawa dla dzieci i dorosłych.
Wycieczka w j. angielskim, całodniowa. Cena 95,00 EUR, dzieci (4-12 lat) 69,00 EUR, dzieci (0-4 lat) 4 EUR - we wtorki i piątki. Proszę zabrać ze sobą paszport lub dowód osobisty(!)
 
TENERYFA – OBJAZD WYSPY
Przejazd autokarem do portu Agaete (płn.-zach. Gran Canaria), skąd przeprawa promem do Santa Cruz de Tenerife. Po dopłynięciu zwiedzanie stolicy Teneryfy i zachodniej części archipelagu, a stamtąd przejazd do Esperanzy, pięknie wytyczona trasa przez PN Teide, punkty widokowe, wąwozy aż do punktu widokowego na wulkan Teide – najwyższy szczyt Hiszpanii. W razie złej pogody jest przewidziana inna, alternatywna trasa.
Następnie dolina Orotava i przejazd do Puerto de la Cruz  na obiad, potem przewidziany czas wolny. Powrót do Santa Cruz i promem powrót na Gran Canarię.
Wycieczka w j. angielskim, całodniowa. Cena 78,00 EUR, dzieci (2-12 lat) 47,00 EUR - w piątki. Suplement w wysokości 3,00 Euro/os. dla gości z regionów Arguineguin-Mogan. Proszę zabrać ze sobą paszport lub dowód osobisty(!)
 
SPIRIT OF THE SEA – DELFINY
2-godzinny rejs z portu w Puerto Rico po otwartych wodach oceanu, na specjalnie skonstruowanym statku, wyposażonym w częściowo przeszklone dno, po to by móc zobaczyć z bliska wszystkie pływające w tych wodach zwierzęta - delfiny, wieloryby, morświny, kaszaloty, fruwające ryby i żółwie.
Cena 33,00 EUR, dzieci (3-12 lat) 20,00 EUR, w poniedziałki, środy i piątki wersja 3-godzinna z postojem w zatoce na kąpiel, we wtorki, czwartki i soboty - wersja 2-godzinna (bez kąpieli) (w cenie napoje orzeźwiające) Zapewniony transfer.Dla gości z Puerto Rico wersja bez transferu
w cenie 27,00 Eur, dzieci (3-12 lat) 14,00 Eur

AFRODITE
3-godzinny rejs z Puerto Rico eleganckim tureckim galeonem „Afrodite”. Pięknie wyznaczona trasa wzdłuż zmieniających się krajobrazów tutejszego wybrzeża, kamienne klify, krystaliczne wody Atlantyku, skalne jaskinie widziane od strony oceanu. Galeon dryfuje w stronę pięknych, niedostępnych od strony lądu plaż i zatrzymuje w zatoczkach, gdzie można wykąpać się w Atlantyku. Na pokładzie będzie można skosztować kulinarnych, kanaryjskich specjalności przygotowanych na pokładzie. Kameralny skład – do 35 osób.
Cena 69,00 EUR, dzieci (2-12 lat) 40,00 EUR, codziennie (obejmuje lunch) Zapewniony transfer
 
DOLPHIN TRIP & MARKET MOGAN
Ok. 9.30 rejs katamaranem z Puerto Rico wzdłuż płd.-zach. wybrzeża wyspy, na trasie poszukiwanie delfinów. Ok. 11.30 postój w malowniczym Mogan, nazywanym „Petite Venise” (Małą Wenecją)
(mostki, niska kameralna zabudowa, piękne dekoracje roślinne). Czas wolny na spacer i zakupy na piątkowym targu (owoce, warzywa, souveniry, odzież). Ok. 14.30 powrót autokarem do hoteli.
Cena 43,00 EUR, dzieci (2-12 lat) 20,00 EUR, w piątki Zapewniony transfer
 
SPORT FISHING – Polowanie na rekina
Dla miłośników wędkowania – wyprawa na kutrze rybackim „Dorado”. Wędkowanie dwoma różnymi sposobami. Skład załogi – 12 osób. Jeśli nie lubisz wędkować, a chcesz przeżyć morska przygodę – czuj się zaproszony!
Dorośli i dzieci - 70,00 EUR, od poniedziałku do soboty (w cenę wliczone przekąski i napoje orzeźwiające) Zapewniony transfer
 
AFRIKAT – KATAMARAN
4-godzinny rejs katamaranem wypływającym z portu w Puerto Rico, przez Puerto de Mogan – nazywanego „Petite Venise” (Małą Wenecją), wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Gran Canarii. W czasie rejsu można podziwiać malownicze widoki i zajrzeć do jaskiń od strony oceanu. Jest czas na kąpiel i nurkowanie w krystalicznych wodach Atlantyku. W cenę wliczony lunch i napoje (piwo, sangria, napoje gazowane i woda).
Cena 59,00 EUR, dzieci (2-12 lat) 39,00 EUR, codziennie (obejmuje lunch)
 
SUBMARINE – ŁÓDŹ PODWODNA
40-minutowy rejs w kokpicie łodzi podwodnej, zanurzonej na głębokości ok. 25 stóp, gwarantuje pełne niespodzianek widowisko na temat morskiego świata. Przygoda dozwolona dla każdego, także kobiet w ciąży i osób z problemami kardiologicznymi itp.
Cena 31,50 EUR, dzieci (2-12 lat) 16,00 EUR, codziennie od 10.00-17.10 Zapewniony transfer
 
BUGGY
Trasa 50-kilometrowa – szlak prowadzi szosą przez Park Przyrodniczy Fataga, punkt widokowy w Ayaguares, zaporę wodna, a potem pistą wśród bujnych upraw trzciny bambusowej i plantacji palm. Gwarancja niezapomnianych wrażeń!
Cena 95 EUR/os., 120 EUR/2 os., poniedziałek, środa, czwartek, sobota
Trasa 90-kilometrowa – wjazd na wyższe partie gór, przejazd przez malownicze, typowe wioski kanaryjskie, zapory wodne, dolinę 1000 palm i najbardziej zdumiewające krajobrazy Gran Canarii. Wymarzona trasa dla pasjonatów fotografii. To jedna z najciekawszych i najbardziej urozmaiconych wypraw w buggy.
Cena 105 EUR/os., 150 EUR/2 os., wtorek, piątek (obejmuje piknik)
Trasa 120-kilometrowa CABRIO TOUR – wyjątkowa wyprawa w głąb wyspy i okazja zobaczenia najbardziej niezwykłych miejsc Gran Canarii, trasa wzdłuż wąwozów, ponad przepaściami, po stromych szosach i w dolinach, przez największe zapory wodne na wyspie, dolinę 1000 palm i wiele, wiele innych najpiękniejszych zakątków. W cenę wliczony typowy kanaryjski piknik.
Cena 100 EUR/os., 140 EUR/2 os., poniedziałek – sobota, prawo jazdy kat. B. Dzieci od lat 7
Zapewniony transfer z hotelu. Powrót we własnym zakresie.
Suplement w wysokości 5,00 Euro/os. dla gości z regionów Arguineguin, Tauro, Puerto Rico, Mogan – wyłącznie w 1 stronę (bezpośrednio u kierowcy).

AQUALAND
Doskonała rozrywka dla dzieci i rodziców. Na powierzchni ponad 5 tys. m2 rozmieszczono niezliczoną ilość zjeżdżalni o takich nazwach jak m.in. Tornado, Adrenalina, Kamikadze. Można
odwiedzić Wodny Labirynt, popłynąć Rzeką Piratów, odwiedzić Polinezję i wiele innych miejsc gwarantujących doskonałą zabawę.
Cena 28,00 EUR, dzieci (5-10 lat) 19,00 EUR, dzieci (3-4 lat) 10 EUR, codziennie, dojazd własny
Proszę zabrać ze sobą paszporty dzieci(!)
 
PALMITOS PARK – ZOO
Uważane za najpiękniejsze ZOO na Wyspach Kanaryjskich. Spotkać tu można małpy, krokodyle, akwarium z rekinami, największą na świecie motylarnię, a także zobaczyć popisy delfinów, popisy papug jeżdżących na rowerkach i czytających gazety, rewie takich ptaków drapieżnych jak orły, sokoły czy sępy.
Cena 30,00 EUR, dzieci (5-10 lat) 20,00 EUR, dzieci (3-4 lat) 10 EUR, codziennie, dojazd własny – BUS nr 45 i 70. Proszę zabrać ze sobą paszporty dzieci(!)
 
HELIKOPTEREM NAD GRAN CANARIĄ
Zachęta, by zachwycić się malowniczymi widokami Gran Canarii z lotu ptaka, z góry zobaczyć złociste wydmy Maspalomas, słynny szczyt Roque Nublo – symbol Gran Canarii, czy mieniące się rdzawymi kolorami kaniony.
10-minutowy lot – najpiękniejsze zakątki południowego wybrzeża Gran Canarii – cena 80 EUR/os. lub 170 EUR/2 os
20-minutowy lot – San Bartolome de Tirajana, jedno z wielu malowniczych miasteczek Górskich, oraz kilka górskich jezior - cena 145 EUR/os. lub 325 EUR/2 os
30-minutowy lot – Roque Nublo widziane z kilku perspektyw, mieniące się różnymi kolorami kaniony - cena 198 EUR/os. lub 450 EUR/ 2 os
 
PRZEJAŻDŻKA NA KONIACH
1-godzinna – 36 EUR/os.
2-godzinna – 49 EUR/os.
Dzieci do 5 lat – gratis (zawsze dosiadają konia z jednym z rodziców), dzieci od 6 lat – cena jak za os. dorosła. Zapewniony transport z i do hotelu.

 SPORTY WODNE
Skutery: 10 min./1 os. – 30 Eur, 2 os. – 40 Eur; 20 min./1 os. – 50 Eur, 2 os. – 60 Eur
Spadochrony: 1 os. – 45 Eur, 2 osoby (razem) – 80 Eur, 3 osoby (razem) – 120 Eur
Fly Board 20 min. – 100 Eur/os.; Sting Ray 8 min. – 20 Eur/os.; Crazy Ufo 8 min. – 20 Eur/os.; Banan 8 min. – 10 Eur./os.
Codziennie. Zapewniony transport
 
CORALLIUM SPA Lopesan Costa Meloneras
seans 4-godzinny – 33 Eur, seans całodzienny – 43 Eur
Codziennie w godz. 10:00-20:00, od 18 lat
 
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW
Oferujemy cennik JURECAR – cena zawiera pełne ubezpieczenie (bez żadnych wyłączeń),
nie praktykuje się pobierania kaucji w żadnej postaci (ani gotówki, ani zabezpieczenia na KK).
Pełny cennik dostępny u rezydenta EXIM TOURS.
Przykładowe ceny:
                                    1 dzień            2 dni                3-4 dni            5-6 dni
Kat. A                         42 Eur/dzień   40 Eur/dzień   30 Eur/dzień   280 Eur/dzień
Ford KA
Kat. B                         45 Eur/dzień   43 Eur/dzień   35 Eur/dzień   33 Eur/dzień
Renault Clio
Renault Twingo
* Nawigacja – 5 Euro/dzień

 

Następna strona
Poprzednia strona
Marina Elite Resort
Marina Elite Resort
już od 1349PLN
Sprawdź
Tisalaya Park
Tisalaya Park
już od 1399PLN
Sprawdź
Cordial Sandy Golf
Cordial Sandy Golf
już od 1419PLN
Sprawdź
Cordial Green Golf
Cordial Green Golf
już od 1419PLN
Sprawdź
Vista Oasis
Vista Oasis
już od 1459PLN
Sprawdź
Tisalaya Park
Tisalaya Park
już od 1469PLN
Sprawdź
Las Gondolas
Las Gondolas
już od 1469PLN
Sprawdź
Riviera Vista
Riviera Vista
już od 1499PLN
Sprawdź
Green Field Aparthotel
Green Field Aparthotel
już od 1639PLN
Sprawdź
Axel Beach
Axel Beach
już od 1539PLN
Sprawdź
Tarahal
Tarahal
już od 1539PLN
Sprawdź
Cordial Mogan Valle
Cordial Mogan Valle
już od 1559PLN
Sprawdź
Green Field
Green Field
już od 1579PLN
Sprawdź
Servatur Green Beach
Servatur Green Beach
już od 1589PLN
Sprawdź
Beverly Park Hotel
Beverly Park Hotel
już od 1599PLN
Sprawdź
Jardin del Atlantico
Jardin del Atlantico
już od 1639PLN
Sprawdź
Rey Carlos
Rey Carlos
już od 1649PLN
Sprawdź
Cordial Biarritz
Cordial Biarritz
już od 1649PLN
Sprawdź
Tarahal
Tarahal
już od 1669PLN
Sprawdź
Cordial Green Golf
Cordial Green Golf
już od 1679PLN
Sprawdź
Bungalows Vistaflor
Bungalows Vistaflor
już od 1679PLN
Sprawdź
Green Field
Green Field
już od 1689PLN
Sprawdź
San Valentin and Terraflor Park
San Valentin and Terraflor Park
już od 1699PLN
Sprawdź
Rocas Rojas
Rocas Rojas
już od 1719PLN
Sprawdź
THe Anamar Suites Hotel
THe Anamar Suites Hotel
już od 1719PLN
Sprawdź
Ecuador
Ecuador
już od 1719PLN
Sprawdź
Marina Elite Resort
Marina Elite Resort
już od 1729PLN
Sprawdź
Axel Beach
Axel Beach
już od 1729PLN
Sprawdź
Maritim Playa
Maritim Playa
już od 1729PLN
Sprawdź
Parquemar
Parquemar
już od 1739PLN
Sprawdź
Vista Oasis
Vista Oasis
już od 1739PLN
Sprawdź
Green Field Aparthotel
Green Field Aparthotel
już od 1749PLN
Sprawdź
Vistaflor Cura Marina
Vistaflor Cura Marina
już od 1759PLN
Sprawdź
Bull Astoria
Bull Astoria
już od 1769PLN
Sprawdź
Bull Astoria
Bull Astoria
już od 1779PLN
Sprawdź
Concorde
Concorde
już od 1779PLN
Sprawdź
Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection
Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection
już od 1789PLN
Sprawdź
Cordial Sandy Golf
Cordial Sandy Golf
już od 1799PLN
Sprawdź
Vista Oasis
Vista Oasis
już od 1799PLN
Sprawdź
Maritim Playa
Maritim Playa
już od 1819PLN
Sprawdź
Parque Bali Bungalows
Parque Bali Bungalows
już od 1819PLN
Sprawdź
Concorde
Concorde
już od 1839PLN
Sprawdź
Las Faluas
Las Faluas
już od 1859PLN
Sprawdź
Europalace
Europalace
już od 1859PLN
Sprawdź
Mirador Maspalomas by Dunas
Mirador Maspalomas by Dunas
już od 1859PLN
Sprawdź
Riviera Vista
Riviera Vista
już od 1869PLN
Sprawdź
Rondo Hoteles Lopez
Rondo Hoteles Lopez
już od 1879PLN
Sprawdź
Principado
Principado
już od 1879PLN
Sprawdź
Principado
Principado
już od 1889PLN
Sprawdź
Paradise Costa Taurito
Paradise Costa Taurito
już od 1899PLN
Sprawdź
Bull Reina Isabel & Spa
Bull Reina Isabel & Spa
już od 1919PLN
Sprawdź
Rondo
Rondo
już od 1929PLN
Sprawdź
Suite Hotel Playa del Ingles
Suite Hotel Playa del Ingles
już od 1939PLN
Sprawdź
Beverly Park Hotel
Beverly Park Hotel
już od 1949PLN
Sprawdź
Rondo Hoteles Lopez
Rondo Hoteles Lopez
już od 1949PLN
Sprawdź
Parque Tropical
Parque Tropical
już od 1959PLN
Sprawdź
Rey Carlos
Rey Carlos
już od 1969PLN
Sprawdź
Bull Reina Isabel and Spa
Bull Reina Isabel and Spa
już od 1969PLN
Sprawdź
CayBeach Princess
CayBeach Princess
już od 1979PLN
Sprawdź
Gran Canaria Princess
Gran Canaria Princess
już od 1979PLN
Sprawdź
Cordial Mogan Playa
Cordial Mogan Playa
już od 1989PLN
Sprawdź
Don Gregory by Dunas
Don Gregory by Dunas
już od 2019PLN
Sprawdź
Los Almendros Gay Only
Los Almendros Gay Only
już od 2029PLN
Sprawdź
THe Anamar Suites Hotel
THe Anamar Suites Hotel
już od 2039PLN
Sprawdź
Corona Blanca
Corona Blanca
już od 2049PLN
Sprawdź
Vista Oasis
Vista Oasis
już od 2059PLN
Sprawdź
Bull Costa Canaria & Spa
Bull Costa Canaria & Spa
już od 2079PLN
Sprawdź
Hotel THe Koala Garden
Hotel THe Koala Garden
już od 2089PLN
Sprawdź
Maspalomas Resort by Dunas
Maspalomas Resort by Dunas
już od 2099PLN
Sprawdź
Cordial Sandy Golf Bungalows
Cordial Sandy Golf Bungalows
już od 2099PLN
Sprawdź
Rocas Rojas
Rocas Rojas
już od 2099PLN
Sprawdź
Suitehotel Playa del Ingles
Suitehotel Playa del Ingles
już od 2099PLN
Sprawdź
Nayra Adults Only
Nayra Adults Only
już od 2099PLN
Sprawdź
Vista Flor Bungalow
Vista Flor Bungalow
już od 2129PLN
Sprawdź
Suitehotel Playa del Ingles
Suitehotel Playa del Ingles
już od 2129PLN
Sprawdź
Cordial Mogan Valle
Cordial Mogan Valle
już od 2129PLN
Sprawdź
Bull Reina Isabel & Spa
Bull Reina Isabel & Spa
już od 2139PLN
Sprawdź
Riosol
Riosol
już od 2139PLN
Sprawdź
Hotel THe Koala Garden
Hotel THe Koala Garden
już od 2139PLN
Sprawdź
Cordial Green Golf
Cordial Green Golf
już od 2149PLN
Sprawdź
Tisalaya Park
Tisalaya Park
już od 2159PLN
Sprawdź
EXE Las Palmas
EXE Las Palmas
już od 2169PLN
Sprawdź
Cordial Biarritz
Cordial Biarritz
już od 2169PLN
Sprawdź
Parque Bali Bungalows
Parque Bali Bungalows
już od 2199PLN
Sprawdź
HD Parque Cristobal Gran Canaria
HD Parque Cristobal Gran Canaria
już od 2199PLN
Sprawdź
Abora Buenaventura Hotel
Abora Buenaventura Hotel
już od 2219PLN
Sprawdź
Parquemar
Parquemar
już od 2229PLN
Sprawdź
Corallium Dunamar
Corallium Dunamar
już od 2229PLN
Sprawdź
Santa Monica Suites
Santa Monica Suites
już od 2239PLN
Sprawdź
Europalace
Europalace
już od 2249PLN
Sprawdź
Gloria Palace Royal Hotel & Spa
Gloria Palace Royal Hotel & Spa
już od 2249PLN
Sprawdź
Europalace
Europalace
już od 2259PLN
Sprawdź
Labranda Marieta
Labranda Marieta
już od 2259PLN
Sprawdź
Turbo Club
Turbo Club
już od 2269PLN
Sprawdź
Suite Hotel Playa del Ingles
Suite Hotel Playa del Ingles
już od 2279PLN
Sprawdź
Miraflor Suites Hoteles Lopez
Miraflor Suites Hoteles Lopez
już od 2299PLN
Sprawdź
Las Faluas Apartments
Las Faluas Apartments
już od 2299PLN
Sprawdź
Seaside Sandy Beach
Seaside Sandy Beach
już od 2319PLN
Sprawdź
Colina Mar Aparthotel
Colina Mar Aparthotel
już od 2339PLN
Sprawdź
Dunagolf Suites
Dunagolf Suites
już od 2339PLN
Sprawdź
Suites & Villas by Dunas
Suites & Villas by Dunas
już od 2349PLN
Sprawdź
Suite Hotel Jardin Dorado
Suite Hotel Jardin Dorado
już od 2349PLN
Sprawdź
Parque Tropical
Parque Tropical
już od 2349PLN
Sprawdź
Mirador Maspalomas by Dunas
Mirador Maspalomas by Dunas
już od 2359PLN
Sprawdź
Dolores Apartments
Dolores Apartments
już od 2399PLN
Sprawdź
Corallium Beach
Corallium Beach
już od 2429PLN
Sprawdź
Don Gregory by Dunas
Don Gregory by Dunas
już od 2429PLN
Sprawdź
Maspalomas Oasis Club
Maspalomas Oasis Club
już od 2439PLN
Sprawdź
Hotel THe Puerto de Mogan
Hotel THe Puerto de Mogan
już od 2459PLN
Sprawdź
Bull Escorial & Spa
Bull Escorial & Spa
już od 2459PLN
Sprawdź
Bull Eugenia Victoria & Spa
Bull Eugenia Victoria & Spa
już od 2459PLN
Sprawdź
Jardin del Atlantico
Jardin del Atlantico
już od 2469PLN
Sprawdź
Cordial Mogan Playa
Cordial Mogan Playa
już od 2469PLN
Sprawdź
Los Almendros Gay Only
Los Almendros Gay Only
już od 2479PLN
Sprawdź
Bull Eugenia Victoria and Spa
Bull Eugenia Victoria and Spa
już od 2489PLN
Sprawdź
Maspalomas Oasis Club
Maspalomas Oasis Club
już od 2489PLN
Sprawdź
Maspalomas Oasis Club
Maspalomas Oasis Club
już od 2499PLN
Sprawdź
Strelitzias
Strelitzias
już od 2549PLN
Sprawdź
Caserio Hotel
Caserio Hotel
już od 2549PLN
Sprawdź
Dunagolf Suites
Dunagolf Suites
już od 2569PLN
Sprawdź
Abora Buenaventura Hotel
Abora Buenaventura Hotel
już od 2579PLN
Sprawdź
Vistaflor Cura Marina
Vistaflor Cura Marina
już od 2579PLN
Sprawdź
Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel
Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel
już od 2599PLN
Sprawdź
Lopesan Costa Meloneras
Lopesan Costa Meloneras
już od 2619PLN
Sprawdź
San Agustin Beach Club
San Agustin Beach Club
już od 2659PLN
Sprawdź
Melia Tamarindos
Melia Tamarindos
już od 2659PLN
Sprawdź
Rocas Rojas
Rocas Rojas
już od 2659PLN
Sprawdź
Nayra Adults Only
Nayra Adults Only
już od 2699PLN
Sprawdź
Gloria Palace Royal Hotel & Spa
Gloria Palace Royal Hotel & Spa
już od 2699PLN
Sprawdź
Turbo Club
Turbo Club
już od 2699PLN
Sprawdź
Gold by Marina - Adults Only
Gold by Marina - Adults Only
już od 2719PLN
Sprawdź
Abora Continental
Abora Continental
już od 2719PLN
Sprawdź
Bull Costa Canaria & Spa
Bull Costa Canaria & Spa
już od 2729PLN
Sprawdź
Seaside Sandy Beach
Seaside Sandy Beach
już od 2729PLN
Sprawdź
Labranda Marieta
Labranda Marieta
już od 2729PLN
Sprawdź
Maritim Playa
Maritim Playa
już od 2779PLN
Sprawdź
Lopesan Villa del Conde Resort
Lopesan Villa del Conde Resort
już od 2799PLN
Sprawdź
Maspalomas Resort by Dunas
Maspalomas Resort by Dunas
już od 2819PLN
Sprawdź
Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel
Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel
już od 2829PLN
Sprawdź
Bull Eugenia Victoria & Spa
Bull Eugenia Victoria & Spa
już od 2879PLN
Sprawdź
Cordial Mogan Valle
Cordial Mogan Valle
już od 2899PLN
Sprawdź
Salobre Hotel, Resort & Serenity
Salobre Hotel, Resort & Serenity
już od 2949PLN
Sprawdź
Lopesan Baobab Resort
Lopesan Baobab Resort
już od 2959PLN
Sprawdź
Don Gregory by Dunas
Don Gregory by Dunas
już od 2959PLN
Sprawdź
Corona Blanca
Corona Blanca
już od 2969PLN
Sprawdź
Bull Dorado Beach & Spa
Bull Dorado Beach & Spa
już od 2989PLN
Sprawdź
Bull Dorado Beach and Spa
Bull Dorado Beach and Spa
już od 3019PLN
Sprawdź
Caserio
Caserio
już od 3069PLN
Sprawdź
Turbo Club
Turbo Club
już od 3129PLN
Sprawdź
Cordial Biarritz Bungalows
Cordial Biarritz Bungalows
już od 3159PLN
Sprawdź
Melia Tamarindos
Melia Tamarindos
już od 3169PLN
Sprawdź
CayBeach Princess
CayBeach Princess
już od 3239PLN
Sprawdź
Bohemia Suites and Spa
Bohemia Suites and Spa
już od 3249PLN
Sprawdź
Altamar
Altamar
już od 3279PLN
Sprawdź
Atlantic Sun Beach Gay Men Only
Atlantic Sun Beach Gay Men Only
już od 3279PLN
Sprawdź
Jardin Del Atlantico
Jardin Del Atlantico
już od 3289PLN
Sprawdź
Bull Escorial & Spa
Bull Escorial & Spa
już od 3459PLN
Sprawdź
Santa Monica Suites
Santa Monica Suites
już od 3469PLN
Sprawdź
Cordial Mogan Playa
Cordial Mogan Playa
już od 3479PLN
Sprawdź
Bull Dorado Beach & Spa
Bull Dorado Beach & Spa
już od 3539PLN
Sprawdź
Lopesan Baobab Resort
Lopesan Baobab Resort
już od 3689PLN
Sprawdź
Suite Hotel Jardin Dorado
Suite Hotel Jardin Dorado
już od 3819PLN
Sprawdź
Radisson BLU Resort
Radisson BLU Resort
już od 3939PLN
Sprawdź
FARO LOPESAN COLLECTION HOTEL
FARO LOPESAN COLLECTION HOTEL
już od 3989PLN
Sprawdź
Bohemia Suites and Spa
Bohemia Suites and Spa
już od 4569PLN
Sprawdź
Hotel THe Puerto de Mogan
Hotel THe Puerto de Mogan
już od 6219PLN
Sprawdź
Poprzednia strona
Następna strona
Zapisz się na newsletter

Wakacje nie jeden mają kierunek!

Bądź zawsze na bieżąco. Zapisz się na newsletter.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z postanowieniami polityki prywatności Exim S.A. Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje w polityce naszej firmy dotyczącej cookies.