Teneryfa, Hiszpania - wycieczki, wakacje i wczasy | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Teneryfa

Teneryfa

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Zakładka 1
Zakładka 2
Zakładka 3
Zakładka 4
Zakładka 5
Zakładka 6

TENERYFA

Teneryfa to jeden z najpopularniejszych wśród turystów regionów w Hiszpanii. Wyspa zachwyca swoją wspaniałą naturą, unikatowymi krajobrazami i wieloma ciekawymi atrakcjami. Co warto na niej zobaczyć i dlaczego Teneryfa to idealne miejsce na urlop?

„Różnorodna” – tak w jednym słowie opisana mogłaby zostać hiszpańska Teneryfa. Wakacje na niej na pewno nie będą nudne. Obok piaszczystych plaż oblanych turkusową wodą znaleźć tam można piętrzące się wysoko góry, porośnięte egzotyczną roślinnością. Na wyspie znajdują się zarówno hotele all inclusive, jak i górskie schroniska oraz bardzo zróżnicowane atrakcje. Teneryfa jest dzięki temu miejscem idealnym zarówno dla tych, którzy lubią zażywać kąpieli słonecznych wśród niebiańskich krajobrazów, jak i tych preferujących dalekie, górskie wędrówki. Stanowi ona również perfekcyjny kierunek dla podróżników pragnących połączyć aktywny wypoczynek ze słodkim lenistwem nad oceanem. 

Gomera Bus
Przepiękne, malownicze wąwozy biegnące ku oceanowi przecinają La Gomerę w taki sposób, że z lotu ptaka wyspa do złudzenia przypomina koło rowerowe. Żyzna gleba wulkaniczna sprzyja licznym uprawom pokrywającym tarasowe zbocza gór. Pełen magii Park Narodowy Garajonay spowity jest gęstą mgłą skrywającą prawdziwy przyrodniczy skarb – lasy wawrzynowe. W kraterze wulkanu, gdzie według legend nocami spotykają się czarownice, opadające mgły ukazują obserwatorom zieleń wawrzynu i wrzosowy kobierzec ścielący się pod nogami. Podczas wycieczki można spróbować miejscowej kuchni i poznać tajniki języka gwizdanego! Transport z Teneryfy odbywa się promem, objazd wyspy realizowany jest autokarem. Lunch wliczony w cenę wycieczki.
CENA OK. 69 EUR dorośli/ dzieci ok. 35 EUR

Katamaran 3 godz.
Ta wyjątkowa propozycja skierowana jest do miłośników morza, żeglarstwa, pasjonatów podwodnej przyrody, a także do wszystkich kochających przygodę. Rejs katamaranem stanowi wyprawę w poszukiwaniu delfinów i waleni, które przez cały rok pływają wokół wybrzeży Teneryfy. Przewodnik opowiada wiele ciekawych historii dotyczących życia w oceanie, a w jednej z zacisznych i malowniczych zatoczek łódź zatrzymuje się, aby można było popływać w krystalicznie czystym oceanie. Podczas całego rejsu oferowane są napoje chłodzące, wino, piwo i smaczne kanapki.
CENA OK. 45 EUR dorośli/ dzieci ok. 23 EUR

Loro Park
Loro Park to prawdziwy raj dla dzieci i dorosłych. Obejmuje on powierzchnię 135 tys. m2. Kilka razy dziennie organizowane są przedstawienia z udziałem lwów morskich, delfinów, papug oraz należący do najsłynniejszych - pokaz orek. Olbrzymią atrakcją parku jest Katandra Treetops, gdzie można obserwować ptaki w ich naturalnym środowisku. Miłośnikom flory polecamy ogród z rzadkimi gatunkami orchidei. Na terenie kompleksu znajduje się także plac zabaw dla dzieci, zwany „Kinderlandią”, targ gambijski, stacja z pisklętami papug, muzeum papug oraz wiele restauracji.
CENA OK. 33 EUR dorośli/ dzieci ok. 22 EUR

Rafting Rowerowy
Jest to półdniowa wycieczka rowerowa. Trasa licząca długość 35 kilometrów rozpoczyna się w punkcie położonym wysoko w Parku Narodowym Teide i dalej biegnie w dół w kierunku wybrzeża. Niech nikogo nie odstrasza wysiłek związany z jazdą na rowerze, dzięki temu, że trasa prowadzi cały czas w dół, pedałowanie zostanie ograniczone, pozostanie tylko świeże powietrze i podziwianie przepięknej górskiej scenerii.
CENA OK. 40 EUR dorośli/ dzieci ok. 25 EUR

Siam Park
Największy tematyczny park rozrywki w Europie, cudowne wodne królestwo, łączące egzotyczne tajemnice starożytnego królestwa Syjamu (obecnie Tajlandii) z podnoszącą poziom adrenaliny przygodą. Na odwiedzających czekają: Pałac Fal, w którym fale dochodzą do 3m, "Tower of Power", czyli zjeżdżalnia porywająca z zawrotną prędkością, Wąż z dżungli, Olbrzym, Wulkan i wiele innych niesamowitych miejsc, a dla dzieci "Zagubione Miasto". Cudowna biała plaża i egzotyczna roślinność stanowią doskonałe miejsce na chwilę odpoczynku między kolejnymi wodnymi szaleństwami. Po dniu pełnym wrażeń dobrze jest usiąść w tajskiej restauracji i spróbować pysznego orientalnego jedzenia.
CENA OK. 33 EUR dorośli/ dzieci ok. 22 EUR

Teide Masca Minibus
Wycieczka do Parku Narodowego Teide, w którym znajduje się kaldera Las Canadas wraz z legendarną świętą górą Guanczów zamieszkiwaną przez bogów. Ową górą jest liczący 3718 m. n.p.m. szczyt wulkaniczny Pico del Teide, będący tym samym najwyższą górą w całej Hiszpanii. Park przypomina krajobraz księżycowy, pokryty jest licznymi formacjami skalnymi oraz zastygłą lawą. Dla chętnych wjazd kolejką linową na wysokość 3555 m n.p.m. (25 EUR w dwie strony). Następnie górską drogą udamy się do dawnej wioski pirackiej - Masca - atrakcyjnej ze względu na swe niezwykłe położenie - 305 m poniżej stromego urwiska. Łańcuchem zygzaków wjedziemy na wysoki grzbiet, z którego wąska droga doprowadzi nas do regionu Teno.
CENA OK. 49 EUR dorośli/ dzieci ok. 25 EUR

Trekking Guajara
Góra Alto de Guajarao wysokości 2718 m n.p.m. jest jednym z najwyższych szczytów Teneryfy. Zapraszamy na wędrówkę niezwykłą trasą obfitującą w malownicze krajobrazy z widokami na wulkan Teide, Las Cañadas oraz sąsiednie wyspy: Gran Canarię, El Hierro, La Gomerę i La Palmę. Wyprawa ta stwarza doskonałą okazję do sprawdzenia  swoich możliwości, szczególnie dla osób planujących wspinaczkę na Teide, najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.). Wędrówka odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych. Trasa jest dość trudna, więc polecamy ją osobom zaawansowanym.
Czas trwania trekkingu: 5,5 godz. Nachylenie 600 m w górę i 600 m w dół.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 48 EUR dorośli/ dzieci ok. 24 EUR

Trekking Masca
Nasza wędrówka rozpoczyna się w malowniczej wiosce Masca. Jest ona położona w środku wąwozu, na terenie Parku Narodowego Teide. W czasie wycieczki będziemy podziwiać to malownicze miejsce usytuowane wśród niesamowitych bazaltowych form skalnych i endemicznej roślinności. Następnie zejdziemy do plaży, gdzie będzie można zażyć kąpieli w oceanie. Droga powrotna prowadzi łodzią wzdłuż gigantycznych klifów aż do portu w Los Gigantes, skąd odbierze nas autobus. Wędrówka odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych. Trasa nie jest trudna, więc każdy może wybrać się na tą wycieczkę.
Czas trwania wędrówki: od 3,5 do 4 godz.
Długość trasy : 4 km. wysokość 600 m n.p.m. do 20 m n.p.m.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 48 EUR dorośli/ dzieci ok. 24 EUR

Trekking Taucho
Zapraszamy na nietrudną i bardzo malowniczą trasę w południowej części Teneryfy, dzięki której można poczuć prawdziwie kanaryjskie klimaty. Po drodze będziemy mijać lasy piniowe oraz liczne wioski z tradycyjną zabudową. Dowiemy się, jak żyją ludzie mieszkający głęboko w górach, poznamy ich zwyczaje i sposób życia. Wędrówka rozpoczyna się w miejscowości Taucho położonej na wysokości 900 m n.p.m., a kończy się w Ifonche. Trasa przystosowana jest dla dzieci. Trekking odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych.
Czas trwania wędrówki: 4godz.
Długość trasy: 9,5km. wysokość 900 m, nachylenie 200 m.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 41 EUR dorośli/ dzieci ok. 21 EUR

Wulkan Teide
Wulkanolodzy twierdzą, że w nowym tysiącleciu wulkan Teide, święta góra Guanczów, przemówi ponownie, właśnie dlatego warto ją odwiedzić. Egzotyczny i miejscami "księżycowy" krajobraz Pico del Teide zachwyca swym niepowtarzalnym pięknem. Góra rzuca najdłuższy na świecie cień, a jej wierzchołek widoczny jest z każdego miejsca Teneryfy. Rozległy teren Parku Narodowego zadziwia kolorami wulkanicznych skał i ilością kraterów. Wyprawa wiedzie niemal na sam szczyt wulkanu. Połyskujący w słońcu śnieg gdzieniegdzie przykrywa wulkaniczne skały i stanowi nie lada atrakcję na podzwrotnikowej wyspie. Wycieczka półdniowa. Lunch nie jest wliczony.
CENA OK. 31 EUR dorośli/ dzieci ok. 16 EUR

Wycieczka wokół wyspy + Loro Park
Malowniczą wędrówkę po Teneryfie rozpoczyna przejazd przez plantacje bananowców, z których słyną Wyspy Kanaryjskie. Wśród wielu wspaniałych widoków, najdłużej zostaje w pamięci niezwykły masyw skał Los Gigantes stromo opadający do morza. Inną atrakcją są "Pompeje" Teneryfy - Garachico, usytuowane u podnóża wulkanu Teide. W Icod de los Vinos można podziwiać tysiącletnie Drzewo Smocze. Miłośnicy dobrego wina oraz likierów również znajdą dla siebie mły zakątek. Kolejnym punktem wycieczki jest Loro Park w Puerto de la Cruz, gdzie w scenerii egzotycznych roślin można obserwować wyczyny tresowanych lwów morskich, orek i delfinów. Bogata, wielobarwna flora i fauna parku to wdzięczny temat pamiątkowych fotografii. Lunch nie jest wliczony w cenę.
CENA OK. 72 EUR dorośli/ dzieci ok. 36 EUR


Aqua Club Termal
Jeden cykl zabiegów termalnych zawiera:
- basen z hydromasażem
- basen relaksacyjny
- basen tonizujący
- łaźnię rzymską
- łaźnię turecką
- prysznice
- saunę
- rose z minerałami
- flotarium
Jedna sesja trwa 2 godz. Godziny otwarcia: 10:00 - 19:30. Depozyt na wypożyczenie ręczników.
CENA OK. 27 EUR

Następna strona
Poprzednia strona
Casa del Sol
Casa del Sol
już od 1359PLN
Sprawdź
PEZ AZUL
PEZ AZUL
już od 1359PLN
Sprawdź
Park Plaza & Tropical
Park Plaza & Tropical
już od 1359PLN
Sprawdź
Teneguia
Teneguia
już od 1359PLN
Sprawdź
La Carabela Apartments
La Carabela Apartments
już od 1359PLN
Sprawdź
La Carabela Apartments
La Carabela Apartments
już od 1399PLN
Sprawdź
Globales Acuario
Globales Acuario
już od 1399PLN
Sprawdź
PEZ AZUL
PEZ AZUL
już od 1399PLN
Sprawdź
Casa del Sol
Casa del Sol
już od 1399PLN
Sprawdź
La Carabela
La Carabela
już od 1399PLN
Sprawdź
Casa Del Sol
Casa Del Sol
już od 1399PLN
Sprawdź
Pez Azul
Pez Azul
już od 1399PLN
Sprawdź
Be Smart Florida Plaza
Be Smart Florida Plaza
już od 1399PLN
Sprawdź
Marte
Marte
już od 1399PLN
Sprawdź
Royal Park Albatros
Royal Park Albatros
już od 1429PLN
Sprawdź
Astoria
Astoria
już od 1439PLN
Sprawdź
Casablanca Apartments
Casablanca Apartments
już od 1449PLN
Sprawdź
Trovador
Trovador
już od 1459PLN
Sprawdź
Perla Tenerife
Perla Tenerife
już od 1459PLN
Sprawdź
La Quinta Park Suites
La Quinta Park Suites
już od 1469PLN
Sprawdź
Panoramica Garden
Panoramica Garden
już od 1469PLN
Sprawdź
Playa de los Roques
Playa de los Roques
już od 1469PLN
Sprawdź
Marino Tenerife
Marino Tenerife
już od 1479PLN
Sprawdź
Teneguia
Teneguia
już od 1499PLN
Sprawdź
San Telmo
San Telmo
już od 1489PLN
Sprawdź
Royal Park Albatros
Royal Park Albatros
już od 1489PLN
Sprawdź
Bungalows Atlantida
Bungalows Atlantida
już od 1499PLN
Sprawdź
Marino Tenerife
Marino Tenerife
już od 1499PLN
Sprawdź
RF Apartamentos Bambi
RF Apartamentos Bambi
już od 1519PLN
Sprawdź
Perla Tenerife
Perla Tenerife
już od 1519PLN
Sprawdź
HC Hotel Magec (ex Trianflor)
HC Hotel Magec (ex Trianflor)
już od 1519PLN
Sprawdź
Puerto Palace
Puerto Palace
już od 1529PLN
Sprawdź
Marte
Marte
już od 1539PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1539PLN
Sprawdź
Gema Aguamarina Golf Apartments
Gema Aguamarina Golf Apartments
już od 1539PLN
Sprawdź
GF Noelia - ONLINE
GF Noelia - ONLINE
już od 1539PLN
Sprawdź
Sol Puerto de La Cruz
Sol Puerto de La Cruz
już od 1539PLN
Sprawdź
Check in Concordia Playa
Check in Concordia Playa
już od 1539PLN
Sprawdź
GF Noelia - ONLINE
GF Noelia - ONLINE
już od 1539PLN
Sprawdź
Callaomar
Callaomar
już od 1539PLN
Sprawdź
Marola Park
Marola Park
już od 1539PLN
Sprawdź
Monopol
Monopol
już od 1549PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1549PLN
Sprawdź
Gema Aguamarina Golf Apartments
Gema Aguamarina Golf Apartments
już od 1559PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1559PLN
Sprawdź
El Tope
El Tope
już od 1559PLN
Sprawdź
San Borondon
San Borondon
już od 1569PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1569PLN
Sprawdź
San Telmo
San Telmo
już od 1569PLN
Sprawdź
Blue Sea Lagos de Cesar
Blue Sea Lagos de Cesar
już od 1579PLN
Sprawdź
Los Cardones Boutique Village
Los Cardones Boutique Village
już od 1579PLN
Sprawdź
Valle Mar
Valle Mar
już od 1579PLN
Sprawdź
Vincci Tenerife Golf
Vincci Tenerife Golf
już od 1589PLN
Sprawdź
Globales Acuario
Globales Acuario
już od 1599PLN
Sprawdź
Don Manolito
Don Manolito
już od 1599PLN
Sprawdź
Gema Turquesa Playa Hotel
Gema Turquesa Playa Hotel
już od 1599PLN
Sprawdź
Udalla Park
Udalla Park
już od 1599PLN
Sprawdź
HC Hotel Magec (ex Trianflor)
HC Hotel Magec (ex Trianflor)
już od 1599PLN
Sprawdź
Don Manolito
Don Manolito
już od 1619PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Jardin & Spa
Blue Sea Costa Jardin & Spa
już od 1619PLN
Sprawdź
Alua Parque San Antonio
Alua Parque San Antonio
już od 1619PLN
Sprawdź
Maritim Tenerife
Maritim Tenerife
już od 1619PLN
Sprawdź
Gema Turquesa Playa Hotel
Gema Turquesa Playa Hotel
już od 1619PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1629PLN
Sprawdź
AGUAMAR APARTMENTS
AGUAMAR APARTMENTS
już od 1639PLN
Sprawdź
Diamante Suites
Diamante Suites
już od 1639PLN
Sprawdź
Hovima Santa Maria
Hovima Santa Maria
już od 1639PLN
Sprawdź
Hotel Medano
Hotel Medano
już od 1639PLN
Sprawdź
Trovador
Trovador
już od 1639PLN
Sprawdź
San Borondon
San Borondon
już od 1649PLN
Sprawdź
Check in Concordia Playa
Check in Concordia Playa
już od 1649PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1659PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Jardin & Spa
Blue Sea Costa Jardin & Spa
już od 1659PLN
Sprawdź
Hovima Panorama
Hovima Panorama
już od 1659PLN
Sprawdź
Hovima Jardin Caleta
Hovima Jardin Caleta
już od 1659PLN
Sprawdź
Blue Sea Lagos de Cesar
Blue Sea Lagos de Cesar
już od 1669PLN
Sprawdź
Diamante Suites
Diamante Suites
już od 1669PLN
Sprawdź
Playa Sur Tenerife
Playa Sur Tenerife
już od 1679PLN
Sprawdź
Turquesa Playa Hotel
Turquesa Playa Hotel
już od 1689PLN
Sprawdź
Astoria
Astoria
już od 1689PLN
Sprawdź
Maritim Tenerife
Maritim Tenerife
już od 1689PLN
Sprawdź
Hotel Medano
Hotel Medano
już od 1699PLN
Sprawdź
Hotel Alua Parque San Antonio
Hotel Alua Parque San Antonio
już od 1699PLN
Sprawdź
Don Manolito
Don Manolito
już od 1699PLN
Sprawdź
Puerto Palace
Puerto Palace
już od 1699PLN
Sprawdź
Best Jacaranda
Best Jacaranda
już od 1699PLN
Sprawdź
Casablanca Apartments
Casablanca Apartments
już od 1699PLN
Sprawdź
El Duque
El Duque
już od 1699PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1719PLN
Sprawdź
Bahia Playa
Bahia Playa
już od 1719PLN
Sprawdź
Laguna Park I
Laguna Park I
już od 1719PLN
Sprawdź
La Quinta Park Suites
La Quinta Park Suites
już od 1719PLN
Sprawdź
Ohasis Apartaments
Ohasis Apartaments
już od 1729PLN
Sprawdź
Playa de los Roques
Playa de los Roques
już od 1739PLN
Sprawdź
Laguna Park II
Laguna Park II
już od 1739PLN
Sprawdź
El Tope Hotel
El Tope Hotel
już od 1739PLN
Sprawdź
Puerto Palace
Puerto Palace
już od 1739PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Jardin & Spa
Blue Sea Costa Jardin & Spa
już od 1739PLN
Sprawdź
Hovima Santa Maria
Hovima Santa Maria
już od 1749PLN
Sprawdź
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
już od 1749PLN
Sprawdź
Playa Sur Tenerife
Playa Sur Tenerife
już od 1749PLN
Sprawdź
Zentral Center Hotel
Zentral Center Hotel
już od 1759PLN
Sprawdź
Paraiso del Sol Apartments
Paraiso del Sol Apartments
już od 1759PLN
Sprawdź
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
już od 1759PLN
Sprawdź
La Siesta
La Siesta
już od 1759PLN
Sprawdź
Los Cardones Boutique Village
Los Cardones Boutique Village
już od 1759PLN
Sprawdź
Aguamar
Aguamar
już od 1769PLN
Sprawdź
Alua Parque San Antonio
Alua Parque San Antonio
już od 1769PLN
Sprawdź
Troya
Troya
już od 1769PLN
Sprawdź
Catalonia Las Vegas
Catalonia Las Vegas
już od 1779PLN
Sprawdź
Parque del Sol
Parque del Sol
już od 1779PLN
Sprawdź
Marylanza
Marylanza
już od 1779PLN
Sprawdź
H10 Tenerife Playa
H10 Tenerife Playa
już od 1779PLN
Sprawdź
Catalonia Oro Negro
Catalonia Oro Negro
już od 1789PLN
Sprawdź
KN Panoramica Heights
KN Panoramica Heights
już od 1789PLN
Sprawdź
El Tope
El Tope
już od 1789PLN
Sprawdź
Ole Tenerife Tropical
Ole Tenerife Tropical
już od 1799PLN
Sprawdź
Gema Aguamarina Golf Hotel
Gema Aguamarina Golf Hotel
już od 1799PLN
Sprawdź
Lti Gala
Lti Gala
już od 1799PLN
Sprawdź
Vincci Tenerife Golf
Vincci Tenerife Golf
już od 1799PLN
Sprawdź
Catalonia Oro Negro
Catalonia Oro Negro
już od 1819PLN
Sprawdź
Lagos de Fanabe
Lagos de Fanabe
już od 1819PLN
Sprawdź
San Borondon
San Borondon
już od 1819PLN
Sprawdź
Weare La Paz
Weare La Paz
już od 1819PLN
Sprawdź
Catalonia Las Vegas
Catalonia Las Vegas
już od 1829PLN
Sprawdź
Sunlight Bahia Principe San Felipe (ONLINE)
Sunlight Bahia Principe San Felipe (ONLINE)
już od 1829PLN
Sprawdź
SKA Olivina Apartamentos
SKA Olivina Apartamentos
już od 1839PLN
Sprawdź
Bungalows Atlantida
Bungalows Atlantida
już od 1839PLN
Sprawdź
Villa de Adeje Beach
Villa de Adeje Beach
już od 1839PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1839PLN
Sprawdź
GF Fanabe - ONLINE
GF Fanabe - ONLINE
już od 1849PLN
Sprawdź
Ohasis Apartaments
Ohasis Apartaments
już od 1869PLN
Sprawdź
Monopol
Monopol
już od 1879PLN
Sprawdź
Valle Mar
Valle Mar
już od 1879PLN
Sprawdź
Regency Country Club Tenerife
Regency Country Club Tenerife
już od 1879PLN
Sprawdź
Hovima Jardin Caleta
Hovima Jardin Caleta
już od 1889PLN
Sprawdź
Sunlight Bahia Principe San Felipe (ONLINE)
Sunlight Bahia Principe San Felipe (ONLINE)
już od 1899PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1899PLN
Sprawdź
KN Arenas del Mar
KN Arenas del Mar
już od 1899PLN
Sprawdź
KN Panoramica Heights
KN Panoramica Heights
już od 1919PLN
Sprawdź
Hovima Panorama
Hovima Panorama
już od 1919PLN
Sprawdź
Villa de Adeje Beach
Villa de Adeje Beach
już od 1919PLN
Sprawdź
AGUAMAR APARTMENTS
AGUAMAR APARTMENTS
już od 1929PLN
Sprawdź
Laguna Park II
Laguna Park II
już od 1929PLN
Sprawdź
Aguamar
Aguamar
już od 1929PLN
Sprawdź
Labranda Villas Fanabe
Labranda Villas Fanabe
już od 1949PLN
Sprawdź
H10 Tenerife Playa
H10 Tenerife Playa
już od 1949PLN
Sprawdź
Lti Gala
Lti Gala
już od 1959PLN
Sprawdź
Mediterranean Palace
Mediterranean Palace
już od 1959PLN
Sprawdź
Bahia Playa
Bahia Playa
już od 1959PLN
Sprawdź
Flamingo Beach Mate
Flamingo Beach Mate
już od 1979PLN
Sprawdź
Ole Tenerife Tropical
Ole Tenerife Tropical
już od 1989PLN
Sprawdź
Lagos de Fanabe
Lagos de Fanabe
już od 1989PLN
Sprawdź
KN Columbus
KN Columbus
już od 1999PLN
Sprawdź
Iberostar Bouganville (A)
Iberostar Bouganville (A)
już od 1999PLN
Sprawdź
Sol Tenerife
Sol Tenerife
już od 1999PLN
Sprawdź
KN Columbus Aparthotel
KN Columbus Aparthotel
już od 1999PLN
Sprawdź
Best Tenerife
Best Tenerife
już od 2069PLN
Sprawdź
Catalonia Oro Negro
Catalonia Oro Negro
już od 2039PLN
Sprawdź
Cleopatra Palace - Mare Nostrum R.
Cleopatra Palace - Mare Nostrum R.
już od 2039PLN
Sprawdź
Hovima Costa Adeje
Hovima Costa Adeje
już od 2049PLN
Sprawdź
KN Columbus Aparthotel
KN Columbus Aparthotel
już od 2059PLN
Sprawdź
Troya
Troya
już od 2069PLN
Sprawdź
Hovima Costa Adeje
Hovima Costa Adeje
już od 2079PLN
Sprawdź
Laguna Park I
Laguna Park I
już od 2079PLN
Sprawdź
Hovima La Pinta
Hovima La Pinta
już od 2079PLN
Sprawdź
Valle Mar
Valle Mar
już od 2079PLN
Sprawdź
Parque del Sol
Parque del Sol
już od 2089PLN
Sprawdź
Iberostar Bouganville Playa
Iberostar Bouganville Playa
już od 2099PLN
Sprawdź
Paraiso Del Sol
Paraiso Del Sol
już od 2099PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Sabila (A)
Iberostar Selection Sabila (A)
już od 2099PLN
Sprawdź
Mediterranean Palace
Mediterranean Palace
już od 2099PLN
Sprawdź
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
już od 2099PLN
Sprawdź
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
już od 2099PLN
Sprawdź
Spring Bitacora
Spring Bitacora
już od 2099PLN
Sprawdź
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
już od 2119PLN
Sprawdź
Best Tenerife
Best Tenerife
już od 2119PLN
Sprawdź
Sandos San Blas Nature Resort and Golf
Sandos San Blas Nature Resort and Golf
już od 2129PLN
Sprawdź
Spring Vulcano
Spring Vulcano
już od 2129PLN
Sprawdź
HD Parque Cristobal Tenerife
HD Parque Cristobal Tenerife
już od 2139PLN
Sprawdź
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
już od 2149PLN
Sprawdź
GF Gran Costa Adeje - ONLINE
GF Gran Costa Adeje - ONLINE
już od 2169PLN
Sprawdź
Hard Rock Hotel Tenerife
Hard Rock Hotel Tenerife
już od 2199PLN
Sprawdź
TRH Taoro Garden
TRH Taoro Garden
już od 2219PLN
Sprawdź
SKA Diamond Aparthotel
SKA Diamond Aparthotel
już od 2219PLN
Sprawdź
Las Aguilas
Las Aguilas
już od 2229PLN
Sprawdź
Be Live Experience Orotava
Be Live Experience Orotava
już od 2229PLN
Sprawdź
KN Columbus
KN Columbus
już od 2229PLN
Sprawdź
Be Live Experience Playa La Arena
Be Live Experience Playa La Arena
już od 2229PLN
Sprawdź
Guayarmina Princess
Guayarmina Princess
już od 2229PLN
Sprawdź
Sol Arona Tenerife
Sol Arona Tenerife
już od 2239PLN
Sprawdź
Be Live Experience Playa La Arena
Be Live Experience Playa La Arena
już od 2249PLN
Sprawdź
Fantasia Bahia Principe Tenerife - ONLINE
Fantasia Bahia Principe Tenerife - ONLINE
już od 2259PLN
Sprawdź
Iberostar Bouganville (A)
Iberostar Bouganville (A)
już od 2269PLN
Sprawdź
Hard Rock Hotel Tenerife
Hard Rock Hotel Tenerife
już od 2269PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Anthelia (A)
Iberostar Selection Anthelia (A)
już od 2279PLN
Sprawdź
Hard Rock Hotel Tenerife
Hard Rock Hotel Tenerife
już od 2279PLN
Sprawdź
Hovima La Pinta
Hovima La Pinta
już od 2299PLN
Sprawdź
Torre del Conde
Torre del Conde
już od 2319PLN
Sprawdź
Iberostar Bouganville Playa
Iberostar Bouganville Playa
już od 2359PLN
Sprawdź
TRH Taoro Garden
TRH Taoro Garden
już od 2359PLN
Sprawdź
Laurisilva
Laurisilva
już od 2379PLN
Sprawdź
Iberostar Las Dalias
Iberostar Las Dalias
już od 2389PLN
Sprawdź
El Duque
El Duque
już od 2399PLN
Sprawdź
Spring Bitacora
Spring Bitacora
już od 2399PLN
Sprawdź
Fantasia Bahia Principe Tenerife - ONLINE
Fantasia Bahia Principe Tenerife - ONLINE
już od 2399PLN
Sprawdź
Iberostar Las Dalias
Iberostar Las Dalias
już od 2439PLN
Sprawdź
Spring Vulcano
Spring Vulcano
już od 2499PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Sabila (A)
Iberostar Selection Sabila (A)
już od 2519PLN
Sprawdź
Bahia Principe Fantasia Tenerife
Bahia Principe Fantasia Tenerife
już od 2359PLN
Sprawdź
HD Parque Cristobal Tenerife
HD Parque Cristobal Tenerife
już od 2559PLN
Sprawdź
Best Jacaranda
Best Jacaranda
już od 2559PLN
Sprawdź
Las Piramides Resort
Las Piramides Resort
już od 2699PLN
Sprawdź
Bahia Principe Fantasia Tenerife
Bahia Principe Fantasia Tenerife
już od 2579PLN
Sprawdź
Villa Adeje Beach
Villa Adeje Beach
już od 2679PLN
Sprawdź
La Siesta
La Siesta
już od 2789PLN
Sprawdź
Landmar Playa La Arena
Landmar Playa La Arena
już od 2899PLN
Sprawdź
Jardin Tecina
Jardin Tecina
już od 2959PLN
Sprawdź
Iberostar Grand El Mirador
Iberostar Grand El Mirador
już od 2979PLN
Sprawdź
GF Victoria
GF Victoria
już od 2989PLN
Sprawdź
LANDMAR PLAYA LA ARENA
LANDMAR PLAYA LA ARENA
już od 3119PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 3519PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Anthelia (A)
Iberostar Selection Anthelia (A)
już od 3519PLN
Sprawdź
Gara Suites Golf & Spa
Gara Suites Golf & Spa
już od 3519PLN
Sprawdź
Regency Country Club Tenerife
Regency Country Club Tenerife
już od 3529PLN
Sprawdź
Hotel Gran Rey
Hotel Gran Rey
już od 3749PLN
Sprawdź
Gara Suites Golf & Spa
Gara Suites Golf & Spa
już od 4259PLN
Sprawdź
Allegro Isora
Allegro Isora
już od 5519PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 6299PLN
Sprawdź
Poprzednia strona
Następna strona
Zapisz się na newsletter

Wakacje nie jeden mają kierunek!

Bądź zawsze na bieżąco. Zapisz się na newsletter.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z postanowieniami polityki prywatności Exim S.A. Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje w polityce naszej firmy dotyczącej cookies.