Teneryfa, Hiszpania - wycieczki, wakacje i wczasy | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Teneryfa

Teneryfa

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Zakładka 1
Zakładka 2
Zakładka 3
Zakładka 4
Zakładka 5
Zakładka 6

Największa ze wszystkich Wysp Kanaryjskich – Teneryfa, uchodzi za najpiękniejszą z całego archipelagu. Krajobraz jest tutaj niesłychanie różnorodny. Urwiste stoki gór przeplatają się z ogrodami kwiatowymi i parkami. Nad wyspą góruje wulkan Teide wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Przez cały rok panuje tutaj łagodny klimat, na południu wyspy słońce wydaje się być bardziej intensywne, a piaszczyste zatoczki zapraszają do kąpieli. Teneryfa jest jak wielki, niezmierzony park z pięknymi krajobrazami, dlatego każdy dzień spędzony na wyspie dostarcza niezapomnianych wrażeń. Zakupy w stolicy, zwiedzanie muzeum, udział w tradycyjnych widowiskach, czy wizyty w rozmaitych parkach rozrywki przeznaczonych i zaprojektowanych z myślą o dzieciach, a także dorosłych, to tylko niektóre z propozycji, którym nie będziesz mógł się oprzeć.

Santa Cruz de Tenerife
Santa Cruz de Tenerife to stolica Teneryfy, największe miasto regionu i ważny port handlowy, można tu poczuć prawdziwie kanaryjską atmosferą. Na rodowitych mieszkańców mówi się tu Chicharreros, od chicharros – rodzaju makreli, którymi z upodobaniem niegdyś żywili się rybacy z Teneryfy. Na szczególną uwagę zasługują piękne wielowiekowe domy z kolonialną przeszłością oraz Muzeum Sztuki. Warto również wybrać się na spacer do jednego z wielu parków, natomiast wielbicielom zakupów polecamy deptak Calle del Castillo, na którym znajduje się mnóstwo markowych butików.
Stolica Teneryfy jest pełnym życia miastem portowym. Długie nabrzeże stanowi przystań dla niezliczonych kontenerowców oraz promów i wodolotów odrzutowych kursujących między wyspami. Miasto stanowi idealną bazę wypadową w północno-wschodnią część wyspy.

Playa De Las Americas
Playa de las Americas to nowoczesny kurort, nad którym przez cały rok świeci słońce. Znajduje się tu mnóstwo hoteli, barów i restauracji, w których kwitnie nocne życie. Wzdłuż wybrzeża kilometrami ciągnie się słynna promenada łącząca Playa de las Americas z Los Cristianos i elegancką Playa del Duque. Plaże o ciemnym wulkanicznym piasku łagodnie schodzą do oceanu. Na wyróżnienie zasługuje plaża Playa de la Arena, której piaski są zupełnie czarne. Równie wspaniałe plaże znajduję się w Puerto Santiago i Los Gigantes.

Costa Adeje
To popularna miejscowość wypoczynkowa położona na południowo zachodnim wybrzeżu Teneryfy, w bezpośredniej bliskości z Plaja de Las Américas. Costa Adeje znajduje się w popularnym regionie turystycznym, jednak w odróżnieniu od sąsiednich miejscowości stanowi spokojną enklawę przytulnych hoteli. Największym atutem miejscowości są przede wszystkim pola golfowe oraz piękne piaszczyste plaże.

Playa Paraiso
Jest to jedna z pierwszych miejscowości turystycznych, która powstała na Teneryfie. Położona jest na południowym wybrzeżu wyspy, w odległości około 15 km na północny zachód od popularnego centrum turystycznego Playa de Las Americas. Wakacyjny kurort z pięknymi piaszczystymi plażami, knajpkami, tawernami i sklepami oferuje wszystko to, czego może oczekiwać turysta, a promienie słoneczne gwarantują piękną opaleniznę prawie przez cały rok.

Puerto De Santiago
Miejscowość położona jest wręcz idealnie, na zachodnim wybrzeżu Teneryfy, które stanowi najbardziej słoneczny obszar wyspy. Atrakcją miejscowości jest przepiękna, czarna piaszczysta plaża - Las Arenas, która swój niezwykły kolor zawdzięcza wulkanicznej przeszłości wyspy. Wzdłuż plaży ciągnie się nieduża promenada, przy której mieści się sporo kafejek, barów i restauracji. Puerto de Santiago znajduje się w otoczeniu gór, dlatego jest to idealne miejsce dla miłośników trekkingu, którzy z okolicznych szlaków mogą podziwiać przepiękne krajobrazy.

Gomera Bus
Przepiękne, malownicze wąwozy biegnące ku oceanowi przecinają La Gomerę w taki sposób, że z lotu ptaka wyspa do złudzenia przypomina koło rowerowe. Żyzna gleba wulkaniczna sprzyja licznym uprawom pokrywającym tarasowe zbocza gór. Pełen magii Park Narodowy Garajonay spowity jest gęstą mgłą skrywającą prawdziwy przyrodniczy skarb – lasy wawrzynowe. W kraterze wulkanu, gdzie według legend nocami spotykają się czarownice, opadające mgły ukazują obserwatorom zieleń wawrzynu i wrzosowy kobierzec ścielący się pod nogami. Podczas wycieczki można spróbować miejscowej kuchni i poznać tajniki języka gwizdanego! Transport z Teneryfy odbywa się promem, objazd wyspy realizowany jest autokarem. Lunch wliczony w cenę wycieczki.
CENA OK. 69 EUR dorośli/ dzieci ok. 35 EUR

Katamaran 3 godz.
Ta wyjątkowa propozycja skierowana jest do miłośników morza, żeglarstwa, pasjonatów podwodnej przyrody, a także do wszystkich kochających przygodę. Rejs katamaranem stanowi wyprawę w poszukiwaniu delfinów i waleni, które przez cały rok pływają wokół wybrzeży Teneryfy. Przewodnik opowiada wiele ciekawych historii dotyczących życia w oceanie, a w jednej z zacisznych i malowniczych zatoczek łódź zatrzymuje się, aby można było popływać w krystalicznie czystym oceanie. Podczas całego rejsu oferowane są napoje chłodzące, wino, piwo i smaczne kanapki.
CENA OK. 45 EUR dorośli/ dzieci ok. 23 EUR

Loro Park
Loro Park to prawdziwy raj dla dzieci i dorosłych. Obejmuje on powierzchnię 135 tys. m2. Kilka razy dziennie organizowane są przedstawienia z udziałem lwów morskich, delfinów, papug oraz należący do najsłynniejszych - pokaz orek. Olbrzymią atrakcją parku jest Katandra Treetops, gdzie można obserwować ptaki w ich naturalnym środowisku. Miłośnikom flory polecamy ogród z rzadkimi gatunkami orchidei. Na terenie kompleksu znajduje się także plac zabaw dla dzieci, zwany „Kinderlandią”, targ gambijski, stacja z pisklętami papug, muzeum papug oraz wiele restauracji.
CENA OK. 33 EUR dorośli/ dzieci ok. 22 EUR

Rafting Rowerowy
Jest to półdniowa wycieczka rowerowa. Trasa licząca długość 35 kilometrów rozpoczyna się w punkcie położonym wysoko w Parku Narodowym Teide i dalej biegnie w dół w kierunku wybrzeża. Niech nikogo nie odstrasza wysiłek związany z jazdą na rowerze, dzięki temu, że trasa prowadzi cały czas w dół, pedałowanie zostanie ograniczone, pozostanie tylko świeże powietrze i podziwianie przepięknej górskiej scenerii.
CENA OK. 40 EUR dorośli/ dzieci ok. 25 EUR

Siam Park
Największy tematyczny park rozrywki w Europie, cudowne wodne królestwo, łączące egzotyczne tajemnice starożytnego królestwa Syjamu (obecnie Tajlandii) z podnoszącą poziom adrenaliny przygodą. Na odwiedzających czekają: Pałac Fal, w którym fale dochodzą do 3m, "Tower of Power", czyli zjeżdżalnia porywająca z zawrotną prędkością, Wąż z dżungli, Olbrzym, Wulkan i wiele innych niesamowitych miejsc, a dla dzieci "Zagubione Miasto". Cudowna biała plaża i egzotyczna roślinność stanowią doskonałe miejsce na chwilę odpoczynku między kolejnymi wodnymi szaleństwami. Po dniu pełnym wrażeń dobrze jest usiąść w tajskiej restauracji i spróbować pysznego orientalnego jedzenia.
CENA OK. 33 EUR dorośli/ dzieci ok. 22 EUR

Teide Masca Minibus
Wycieczka do Parku Narodowego Teide, w którym znajduje się kaldera Las Canadas wraz z legendarną świętą górą Guanczów zamieszkiwaną przez bogów. Ową górą jest liczący 3718 m. n.p.m. szczyt wulkaniczny Pico del Teide, będący tym samym najwyższą górą w całej Hiszpanii. Park przypomina krajobraz księżycowy, pokryty jest licznymi formacjami skalnymi oraz zastygłą lawą. Dla chętnych wjazd kolejką linową na wysokość 3555 m n.p.m. (25 EUR w dwie strony). Następnie górską drogą udamy się do dawnej wioski pirackiej - Masca - atrakcyjnej ze względu na swe niezwykłe położenie - 305 m poniżej stromego urwiska. Łańcuchem zygzaków wjedziemy na wysoki grzbiet, z którego wąska droga doprowadzi nas do regionu Teno.
CENA OK. 49 EUR dorośli/ dzieci ok. 25 EUR

Trekking Guajara
Góra Alto de Guajarao wysokości 2718 m n.p.m. jest jednym z najwyższych szczytów Teneryfy. Zapraszamy na wędrówkę niezwykłą trasą obfitującą w malownicze krajobrazy z widokami na wulkan Teide, Las Cañadas oraz sąsiednie wyspy: Gran Canarię, El Hierro, La Gomerę i La Palmę. Wyprawa ta stwarza doskonałą okazję do sprawdzenia  swoich możliwości, szczególnie dla osób planujących wspinaczkę na Teide, najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.). Wędrówka odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych. Trasa jest dość trudna, więc polecamy ją osobom zaawansowanym.
Czas trwania trekkingu: 5,5 godz. Nachylenie 600 m w górę i 600 m w dół.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 48 EUR dorośli/ dzieci ok. 24 EUR

Trekking Masca
Nasza wędrówka rozpoczyna się w malowniczej wiosce Masca. Jest ona położona w środku wąwozu, na terenie Parku Narodowego Teide. W czasie wycieczki będziemy podziwiać to malownicze miejsce usytuowane wśród niesamowitych bazaltowych form skalnych i endemicznej roślinności. Następnie zejdziemy do plaży, gdzie będzie można zażyć kąpieli w oceanie. Droga powrotna prowadzi łodzią wzdłuż gigantycznych klifów aż do portu w Los Gigantes, skąd odbierze nas autobus. Wędrówka odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych. Trasa nie jest trudna, więc każdy może wybrać się na tą wycieczkę.
Czas trwania wędrówki: od 3,5 do 4 godz.
Długość trasy : 4 km. wysokość 600 m n.p.m. do 20 m n.p.m.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 48 EUR dorośli/ dzieci ok. 24 EUR

Trekking Taucho
Zapraszamy na nietrudną i bardzo malowniczą trasę w południowej części Teneryfy, dzięki której można poczuć prawdziwie kanaryjskie klimaty. Po drodze będziemy mijać lasy piniowe oraz liczne wioski z tradycyjną zabudową. Dowiemy się, jak żyją ludzie mieszkający głęboko w górach, poznamy ich zwyczaje i sposób życia. Wędrówka rozpoczyna się w miejscowości Taucho położonej na wysokości 900 m n.p.m., a kończy się w Ifonche. Trasa przystosowana jest dla dzieci. Trekking odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych.
Czas trwania wędrówki: 4godz.
Długość trasy: 9,5km. wysokość 900 m, nachylenie 200 m.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 41 EUR dorośli/ dzieci ok. 21 EUR

Wulkan Teide
Wulkanolodzy twierdzą, że w nowym tysiącleciu wulkan Teide, święta góra Guanczów, przemówi ponownie, właśnie dlatego warto ją odwiedzić. Egzotyczny i miejscami "księżycowy" krajobraz Pico del Teide zachwyca swym niepowtarzalnym pięknem. Góra rzuca najdłuższy na świecie cień, a jej wierzchołek widoczny jest z każdego miejsca Teneryfy. Rozległy teren Parku Narodowego zadziwia kolorami wulkanicznych skał i ilością kraterów. Wyprawa wiedzie niemal na sam szczyt wulkanu. Połyskujący w słońcu śnieg gdzieniegdzie przykrywa wulkaniczne skały i stanowi nie lada atrakcję na podzwrotnikowej wyspie. Wycieczka półdniowa. Lunch nie jest wliczony.
CENA OK. 31 EUR dorośli/ dzieci ok. 16 EUR

Wycieczka wokół wyspy + Loro Park
Malowniczą wędrówkę po Teneryfie rozpoczyna przejazd przez plantacje bananowców, z których słyną Wyspy Kanaryjskie. Wśród wielu wspaniałych widoków, najdłużej zostaje w pamięci niezwykły masyw skał Los Gigantes stromo opadający do morza. Inną atrakcją są "Pompeje" Teneryfy - Garachico, usytuowane u podnóża wulkanu Teide. W Icod de los Vinos można podziwiać tysiącletnie Drzewo Smocze. Miłośnicy dobrego wina oraz likierów również znajdą dla siebie mły zakątek. Kolejnym punktem wycieczki jest Loro Park w Puerto de la Cruz, gdzie w scenerii egzotycznych roślin można obserwować wyczyny tresowanych lwów morskich, orek i delfinów. Bogata, wielobarwna flora i fauna parku to wdzięczny temat pamiątkowych fotografii. Lunch nie jest wliczony w cenę.
CENA OK. 72 EUR dorośli/ dzieci ok. 36 EUR


Aqua Club Termal
Jeden cykl zabiegów termalnych zawiera:
- basen z hydromasażem
- basen relaksacyjny
- basen tonizujący
- łaźnię rzymską
- łaźnię turecką
- prysznice
- saunę
- rose z minerałami
- flotarium
Jedna sesja trwa 2 godz. Godziny otwarcia: 10:00 - 19:30. Depozyt na wypożyczenie ręczników.
CENA OK. 27 EUR

Następna strona
Poprzednia strona
Globales Acuario
Globales Acuario
już od 999PLN
Sprawdź
Marte
Marte
już od 1019PLN
Sprawdź
RF Apartamentos Bambi
RF Apartamentos Bambi
już od 1039PLN
Sprawdź
Callaomar
Callaomar
już od 1069PLN
Sprawdź
Perla Tenerife
Perla Tenerife
już od 1079PLN
Sprawdź
Casablanca Apartments
Casablanca Apartments
już od 1079PLN
Sprawdź
San Telmo
San Telmo
już od 1129PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1149PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1159PLN
Sprawdź
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
już od 1179PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1189PLN
Sprawdź
Vincci Tenerife Golf
Vincci Tenerife Golf
już od 1189PLN
Sprawdź
El Tope
El Tope
już od 1219PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Jardin & Spa
Blue Sea Costa Jardin & Spa
już od 1219PLN
Sprawdź
Puerto Palace
Puerto Palace
już od 1229PLN
Sprawdź
Gema Turquesa Playa Hotel
Gema Turquesa Playa Hotel
już od 1229PLN
Sprawdź
Maritim Tenerife
Maritim Tenerife
już od 1229PLN
Sprawdź
Turquesa Playa Hotel
Turquesa Playa Hotel
już od 1259PLN
Sprawdź
Diamante Suites
Diamante Suites
już od 1259PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1269PLN
Sprawdź
Casa Del Sol
Casa Del Sol
już od 1289PLN
Sprawdź
Pez Azul
Pez Azul
już od 1289PLN
Sprawdź
La Carabela
La Carabela
już od 1289PLN
Sprawdź
Gema Aguamarina Golf Apartments
Gema Aguamarina Golf Apartments
już od 1299PLN
Sprawdź
Royal Park Albatros
Royal Park Albatros
już od 1319PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1319PLN
Sprawdź
Globales Acuario
Globales Acuario
już od 1319PLN
Sprawdź
Perla Tenerife
Perla Tenerife
już od 1319PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1329PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1339PLN
Sprawdź
Marino Tenerife
Marino Tenerife
już od 1339PLN
Sprawdź
Blue Sea Puerto Resort
Blue Sea Puerto Resort
już od 1349PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1349PLN
Sprawdź
Teneguia
Teneguia
już od 1359PLN
Sprawdź
Las Aguilas
Las Aguilas
już od 1359PLN
Sprawdź
Trovador
Trovador
już od 1359PLN
Sprawdź
Blue Sea Interpalace
Blue Sea Interpalace
już od 1359PLN
Sprawdź
Marte
Marte
już od 1359PLN
Sprawdź
Laguna Park II
Laguna Park II
już od 1379PLN
Sprawdź
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
Grand Muthu Golf Plaza Hotel
już od 1379PLN
Sprawdź
San Telmo
San Telmo
już od 1379PLN
Sprawdź
Monopol
Monopol
już od 1399PLN
Sprawdź
La Carabela Apartments
La Carabela Apartments
już od 1399PLN
Sprawdź
San Borondon
San Borondon
już od 1399PLN
Sprawdź
Casa del Sol
Casa del Sol
już od 1419PLN
Sprawdź
Teneguia
Teneguia
już od 1419PLN
Sprawdź
Gema Turquesa Playa Hotel
Gema Turquesa Playa Hotel
już od 1429PLN
Sprawdź
Don Manolito
Don Manolito
już od 1429PLN
Sprawdź
Valle Mar
Valle Mar
już od 1429PLN
Sprawdź
Globales Acuario
Globales Acuario
już od 1429PLN
Sprawdź
La Quinta Park Suites
La Quinta Park Suites
już od 1439PLN
Sprawdź
Diamante Suites
Diamante Suites
już od 1439PLN
Sprawdź
Hotel Alua Parque San Antonio
Hotel Alua Parque San Antonio
już od 1439PLN
Sprawdź
H10 Tenerife Playa
H10 Tenerife Playa
już od 1439PLN
Sprawdź
HC Hotel Magec (ex Trianflor)
HC Hotel Magec (ex Trianflor)
już od 1449PLN
Sprawdź
Alua Parque San Antonio
Alua Parque San Antonio
już od 1449PLN
Sprawdź
Laguna Park II
Laguna Park II
już od 1449PLN
Sprawdź
Villa de Adeje Beach
Villa de Adeje Beach
już od 1459PLN
Sprawdź
Casablanca Apartments
Casablanca Apartments
już od 1459PLN
Sprawdź
Astoria
Astoria
już od 1469PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1469PLN
Sprawdź
Ole Tenerife Tropical
Ole Tenerife Tropical
już od 1489PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1489PLN
Sprawdź
Trovador
Trovador
już od 1499PLN
Sprawdź
Perla Tenerife
Perla Tenerife
już od 1499PLN
Sprawdź
Maritim Tenerife
Maritim Tenerife
już od 1499PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1499PLN
Sprawdź
Alborada Ocean Club
Alborada Ocean Club
już od 1499PLN
Sprawdź
Bahia Playa
Bahia Playa
już od 1499PLN
Sprawdź
San Telmo
San Telmo
już od 1499PLN
Sprawdź
Check in Concordia Playa
Check in Concordia Playa
już od 1519PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Jardin & Spa (ex Diverhotel)
Blue Sea Costa Jardin & Spa (ex Diverhotel)
już od 1529PLN
Sprawdź
Puerto Palace
Puerto Palace
już od 1529PLN
Sprawdź
Flamingo Beach Mate
Flamingo Beach Mate
już od 1529PLN
Sprawdź
Blue Sea Puerto Resort
Blue Sea Puerto Resort
już od 1529PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Jardin & Spa (ex Diverhotel)
Blue Sea Costa Jardin & Spa (ex Diverhotel)
już od 1539PLN
Sprawdź
Blue Sea Interpalace
Blue Sea Interpalace
już od 1539PLN
Sprawdź
Paraiso del Sol Apartments
Paraiso del Sol Apartments
już od 1539PLN
Sprawdź
Laguna Park I
Laguna Park I
już od 1549PLN
Sprawdź
El Tope Hotel
El Tope Hotel
już od 1549PLN
Sprawdź
KN Columbus
KN Columbus
już od 1549PLN
Sprawdź
Laguna Park I
Laguna Park I
już od 1559PLN
Sprawdź
Masaru
Masaru
już od 1559PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1559PLN
Sprawdź
El Tope
El Tope
już od 1569PLN
Sprawdź
Casablanca Apartments
Casablanca Apartments
już od 1569PLN
Sprawdź
Mediterranean Palace
Mediterranean Palace
już od 1569PLN
Sprawdź
Panoramica Garden
Panoramica Garden
już od 1569PLN
Sprawdź
Lti Gala
Lti Gala
już od 1579PLN
Sprawdź
Playa Sur Tenerife
Playa Sur Tenerife
już od 1579PLN
Sprawdź
Catalonia Oro Negro
Catalonia Oro Negro
już od 1579PLN
Sprawdź
KN Arenas del Mar
KN Arenas del Mar
już od 1589PLN
Sprawdź
Don Manolito
Don Manolito
już od 1589PLN
Sprawdź
La Quinta Park Suites
La Quinta Park Suites
już od 1589PLN
Sprawdź
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
już od 1589PLN
Sprawdź
San Borondon
San Borondon
już od 1599PLN
Sprawdź
Catalonia Las Vegas
Catalonia Las Vegas
już od 1599PLN
Sprawdź
KN Columbus Aparthotel
KN Columbus Aparthotel
już od 1599PLN
Sprawdź
Check in Concordia Playa
Check in Concordia Playa
już od 1599PLN
Sprawdź
Blue Sea Callao Garden
Blue Sea Callao Garden
już od 1599PLN
Sprawdź
Turquesa Playa Hotel
Turquesa Playa Hotel
już od 1619PLN
Sprawdź
Royal Park Albatros
Royal Park Albatros
już od 1629PLN
Sprawdź
Cleopatra Palace - Mare Nostrum R.
Cleopatra Palace - Mare Nostrum R.
już od 1629PLN
Sprawdź
Allegro Isora
Allegro Isora
już od 1639PLN
Sprawdź
Aguamar
Aguamar
już od 1659PLN
Sprawdź
Hovima Jardin Caleta
Hovima Jardin Caleta
już od 1659PLN
Sprawdź
H10 Tenerife Playa
H10 Tenerife Playa
już od 1659PLN
Sprawdź
Marola Park
Marola Park
już od 1659PLN
Sprawdź
Vincci Tenerife Golf
Vincci Tenerife Golf
już od 1659PLN
Sprawdź
Blue Sea Lagos de Cesar
Blue Sea Lagos de Cesar
już od 1659PLN
Sprawdź
Hotel Medano
Hotel Medano
już od 1669PLN
Sprawdź
El Tope
El Tope
już od 1669PLN
Sprawdź
Paraiso Del Sol
Paraiso Del Sol
już od 1669PLN
Sprawdź
Hovima Santa Maria
Hovima Santa Maria
już od 1679PLN
Sprawdź
Valle Mar
Valle Mar
już od 1689PLN
Sprawdź
Gema Turquesa Playa Hotel
Gema Turquesa Playa Hotel
już od 1689PLN
Sprawdź
Aguamar
Aguamar
już od 1699PLN
Sprawdź
Monopol
Monopol
już od 1699PLN
Sprawdź
Troya
Troya
już od 1699PLN
Sprawdź
Ole Tenerife Tropical
Ole Tenerife Tropical
już od 1719PLN
Sprawdź
Iberostar Bouganville Playa
Iberostar Bouganville Playa
już od 1719PLN
Sprawdź
Aguamar
Aguamar
już od 1729PLN
Sprawdź
Bahia Playa
Bahia Playa
już od 1739PLN
Sprawdź
Hotel Medano
Hotel Medano
już od 1739PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1749PLN
Sprawdź
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
już od 1749PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1759PLN
Sprawdź
Bungalows Atlantida
Bungalows Atlantida
już od 1759PLN
Sprawdź
KN Columbus Aparthotel
KN Columbus Aparthotel
już od 1769PLN
Sprawdź
TRH Taoro Garden
TRH Taoro Garden
już od 1769PLN
Sprawdź
Villa de Adeje Beach
Villa de Adeje Beach
już od 1779PLN
Sprawdź
Catalonia Las Vegas
Catalonia Las Vegas
już od 1789PLN
Sprawdź
Best Semiramis
Best Semiramis
już od 1799PLN
Sprawdź
Playa Sur Tenerife
Playa Sur Tenerife
już od 1799PLN
Sprawdź
Mediterranean Palace
Mediterranean Palace
już od 1819PLN
Sprawdź
Gara Suites Golf & Spa
Gara Suites Golf & Spa
już od 1849PLN
Sprawdź
Regency Country Club Tenerife
Regency Country Club Tenerife
już od 1869PLN
Sprawdź
Udalla Park
Udalla Park
już od 1879PLN
Sprawdź
Ole Tenerife Tropical
Ole Tenerife Tropical
już od 1879PLN
Sprawdź
Iberostar Bouganville Playa
Iberostar Bouganville Playa
już od 1879PLN
Sprawdź
Laurisilva
Laurisilva
już od 1889PLN
Sprawdź
Las Aguilas
Las Aguilas
już od 1889PLN
Sprawdź
Puerto Palace
Puerto Palace
już od 1899PLN
Sprawdź
Hovima Costa Adeje
Hovima Costa Adeje
już od 1919PLN
Sprawdź
Hovima Santa Maria
Hovima Santa Maria
już od 1939PLN
Sprawdź
Gara Suites Golf & Spa
Gara Suites Golf & Spa
już od 1959PLN
Sprawdź
Blue Sea Puerto Resort
Blue Sea Puerto Resort
już od 1959PLN
Sprawdź
Gema Aguamarina Golf Hotel
Gema Aguamarina Golf Hotel
już od 1959PLN
Sprawdź
Best Jacaranda
Best Jacaranda
już od 1959PLN
Sprawdź
Iberostar Las Dalias
Iberostar Las Dalias
już od 1969PLN
Sprawdź
Sunlight Bahia Principe San Felipe (ONLINE)
Sunlight Bahia Principe San Felipe (ONLINE)
już od 1969PLN
Sprawdź
Lti Gala
Lti Gala
już od 1969PLN
Sprawdź
La Siesta
La Siesta
już od 1999PLN
Sprawdź
Villa Adeje Beach
Villa Adeje Beach
już od 1999PLN
Sprawdź
Paradero 1
Paradero 1
już od 2019PLN
Sprawdź
Best Tenerife
Best Tenerife
już od 2019PLN
Sprawdź
Villa de Adeje Beach
Villa de Adeje Beach
już od 2019PLN
Sprawdź
GF Noelia
GF Noelia
już od 2029PLN
Sprawdź
Mediterranean Palace
Mediterranean Palace
już od 2039PLN
Sprawdź
Hovima Jardin Caleta
Hovima Jardin Caleta
już od 2059PLN
Sprawdź
Palm Beach Tenerife
Palm Beach Tenerife
już od 2059PLN
Sprawdź
Lagos de Fanabe
Lagos de Fanabe
już od 2089PLN
Sprawdź
Iberostar Las Dalias
Iberostar Las Dalias
już od 2099PLN
Sprawdź
Be Live Experience Playa La Arena
Be Live Experience Playa La Arena
już od 2099PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Jardin & Spa (ex Diverhotel)
Blue Sea Costa Jardin & Spa (ex Diverhotel)
już od 2099PLN
Sprawdź
Fantasia Bahia Principe Tenerife
Fantasia Bahia Principe Tenerife
już od 2099PLN
Sprawdź
Valle Mar
Valle Mar
już od 2099PLN
Sprawdź
H10 Tenerife Playa
H10 Tenerife Playa
już od 2099PLN
Sprawdź
Blue Sea Interpalace
Blue Sea Interpalace
już od 2119PLN
Sprawdź
Laguna Park I
Laguna Park I
już od 2119PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Sabila (A)
Iberostar Selection Sabila (A)
już od 2129PLN
Sprawdź
Regency Country Club Tenerife
Regency Country Club Tenerife
już od 2139PLN
Sprawdź
Cleopatra Palace - Mare Nostrum R.
Cleopatra Palace - Mare Nostrum R.
już od 2159PLN
Sprawdź
Hovima La Pinta
Hovima La Pinta
już od 2159PLN
Sprawdź
Best Tenerife
Best Tenerife
już od 2189PLN
Sprawdź
Diamante Suites
Diamante Suites
już od 2199PLN
Sprawdź
Hovima Costa Adeje
Hovima Costa Adeje
już od 2219PLN
Sprawdź
Iberostar Las Dalias
Iberostar Las Dalias
już od 2219PLN
Sprawdź
Paraiso del Sol Apartments
Paraiso del Sol Apartments
już od 2229PLN
Sprawdź
Hard Rock Hotel Tenerife
Hard Rock Hotel Tenerife
już od 2239PLN
Sprawdź
Callaomar
Callaomar
już od 2239PLN
Sprawdź
Fantasia Bahia Principe Tenerife
Fantasia Bahia Principe Tenerife
już od 2269PLN
Sprawdź
Hard Rock Hotel Tenerife
Hard Rock Hotel Tenerife
już od 2279PLN
Sprawdź
Iberostar Las Dalias (A)
Iberostar Las Dalias (A)
już od 2299PLN
Sprawdź
Las Piramides Resort
Las Piramides Resort
już od 2349PLN
Sprawdź
Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort
Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort
już od 2389PLN
Sprawdź
Jardin Tecina
Jardin Tecina
już od 2389PLN
Sprawdź
Iberostar Bouganville Playa
Iberostar Bouganville Playa
już od 2399PLN
Sprawdź
Fantasia Bahia Principe Tenerife
Fantasia Bahia Principe Tenerife
już od 2439PLN
Sprawdź
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
już od 2469PLN
Sprawdź
Villa Adeje Beach
Villa Adeje Beach
już od 2479PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Anthelia (A)
Iberostar Selection Anthelia (A)
już od 2559PLN
Sprawdź
Best Tenerife
Best Tenerife
już od 2629PLN
Sprawdź
Lti Gala
Lti Gala
już od 2669PLN
Sprawdź
Bungalows Atlantida
Bungalows Atlantida
już od 2689PLN
Sprawdź
PARADERO 2
PARADERO 2
już od 2719PLN
Sprawdź
Be Live Experience Playa La Arena
Be Live Experience Playa La Arena
już od 2739PLN
Sprawdź
Iberostar Grand El Mirador
Iberostar Grand El Mirador
już od 2759PLN
Sprawdź
Hotel Gran Rey
Hotel Gran Rey
już od 2879PLN
Sprawdź
Las Piramides Resort
Las Piramides Resort
już od 2879PLN
Sprawdź
Troya
Troya
już od 2899PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Anthelia (A)
Iberostar Selection Anthelia (A)
już od 2959PLN
Sprawdź
El Duque
El Duque
już od 2979PLN
Sprawdź
Best Jacaranda
Best Jacaranda
już od 3049PLN
Sprawdź
Iberostar Grand El Mirador
Iberostar Grand El Mirador
już od 5489PLN
Sprawdź
Poprzednia strona
Następna strona