Majorka, Hiszpania - wycieczki, wakacje i wczasy | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Majorka

Majorka

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Opis kierunku
Zakładka 2
Zakładka 3
Zakładka 4
Zakładka 5
Zakładka 6

MAJORKA

Majorka to hiszpańska wyspa uznawana za najbardziej urodzajną w archipelagu Balearów. Jest popularnym miejscem wypoczynku turystów z całego świata, których przyciągają tu lazurowe wody Morza Śródziemnego, piękne plaże, wyjątkowe jaskinie oraz liczne zabytki.

Majorka to hiszpańska wyspa na ciepłych wodach Morza Śródziemnego, największa w archipelagu Balearów. Głównym miastem i jednocześnie stolicą wyspy jest malownicza Palma de Mallorca, która oferuje turystom zarówno bogatą ofertę noclegową, jak i liczne atrakcje oraz ciekawe pod względem turystycznym miejsca. Majorka nazywana jest także „wielką Balearą” oraz rajem na ziemi. Piękno wyspy docenił sam Fryderyk Chopin, który mieszkał na niej razem z George Sand, swoją ukochaną. Urokliwe zatoczki, bujna roślinność i strzeliste wzgórza idealnie współgrają z turkusowymi wodami morza i błękitem nieba. 

Charakterystycznym miejscem na wyspie jest pasmo górskie Serra de Tramuntana, którego najwyższy szczyt to Puig Major, usytuowany w północno-wschodniej części wybrzeża. W południowo-wschodniej części Majorki znajduje się łańcuch Sierra de Levant o zboczach pokrytych przepiękną roślinnością, głównie drzewami cytrusowymi pełnymi cytryn i pomarańczy, wiecznie zielonymi i wyjątkowo urokliwymi gajami oliwnymi oraz piniowymi i migdałowymi. 

Jedną z największych atrakcji i najbardziej urokliwymi miejscami na terenie wyspy są przepiękne, piaszczyste plaże. Do najbardziej popularnych należą: Playa de Palma, Playa de Muro oraz położona pośród skał Cala Egos. Wakacje na Majorce to propozycja dla każdego, zarówno dla miłośników imprezowania do samego rana, jak i fanów bardziej spokojnego, relaksującego wypoczynku. Nadmorskie miejscowości, zwłaszcza stolica, Palma de Mallorca, to miejsca wielokulturowe. Wypełnione są licznymi restauracjami, pubami, dyskotekami i sklepami z pamiątkami. Stolica oferuje również bogatą bazę hotelową na każdą kieszeń. Odwiedzając Majorkę, warto także pojechać do Valldemossa, miasta położonego u stóp monumentalnych gór Sierra Tramuntana. Leży ono zaledwie 17 kilometrów od stolicy. Na miejscu powinno się przede wszystkim zwiedzić zabytkowy kościół Kartuzów z XIV wieku, w którym rezydował Fryderyk Chopin. 

Majorka to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i zwiedzania. Na terenie wyspy znajduje się wiele zabytkowych kamienic, budynków w katalońskim stylu, średniowiecznych murów obronnych, reliktów z rzymskich czasów, a nawet renesansowych pałaców. Warto zobaczyć tu również liczne winnice, sanktuarium maryjne w Lluc, miasteczko Soller czy Inca (miasto słynące z wyrobów skórzanych). Majorka to także wymarzone miejsce dla wszystkich miłośników speleologii. Na terenie wyspy znajdują bowiem się niezliczone ilości jaskiń, a niektóre z nich, m.in. Coves d'Artà, Coves dels Hams, Drach Caves, udostępnione zostały do zwiedzania turystom. 

Ważne:

Uwaga! Zgodnie z informacjami otrzymanymi z Parlamentu Balearów z dniem 01.01.2018 roku zmianie uległy kwoty podatku ekologicznego. Podatek będzie pobierany w hotelu podczas zakwaterowania i obejmie wszystkich turystów (powyżej 16. roku życia) przyjeżdżających na Majorkę. Dla klientów przebywających na wyspie w dniach 01.05–31.10.2018 wysokość opłaty została ustalona na kwotę 4,40 € za dobę w hotelach 5*, 5* luxury, 4* superior; 3,30 € za dobę w hotelach 4*, 3* superior oraz 2,20 € za dobę w hotelach 3*oraz 2*. Klienci przebywający na Majorce w dniach 01.01–30.04.2018 otrzymają 75% rabatu od powyższych cen. Nowymi kwotami podatku zostaną objęci wszyscy turyści, a więc także ci, którzy dokonali rezerwacji jeszcze przed wprowadzeniem zmiany kwoty podatku. 

UWAGA! w hotelach zlokalizowanych w regionie ElArenal, Palya de Palma, Magaluff decyzją Rządu Balearów istnieją ograniczenia co do serwowania napoi alkoholowych w ramach opcji all inclusive. Napoje alkoholowe serwowane są wyłącznie podczas obiadu oraz kolacji w maksymalnej ilości 3 szt/os., poza posiłkami napoje alkoholowe są płatne. Najpoje bezlakoholowe w opcji all inclusive serwowane są wg godzin wyznaczonych przez hotel.

VUELTA ISLA – WYCIECZKA OBJAZDOWA PO WYSPIE

Podczas tej wycieczki będą Państwo mieli okazję  poznać  zróżnicowany  krajobraz wyspy  podróżując  autobusem,  statkiem, tramwajem  i  zabytkowym  pociągiem. Na  początku  przejedziemy  najstarszym wytyczonym szlakiem drogowym wzdłuż najsłynniejszych winnic aż do miasta Inca –  stolicy  wyrobów  skórzanych.  Następnie czeka nas przejazd przez góry wśród tarasowo  położonych  upraw  drzewek oliwnych  do  Sanktuarium  Maryjnego w  Lluc.  Najbardziej  emocjonująca  część wycieczki  to przejazd  trasą przez pasmo górskie Sierra de Tramuntana z kilkudziesięcioma  zakrętami w  tym  z  najsłynniejszym  270-cio  stopniowym.  Droga  przez najwyższe  pasmo  górskie  prowadzi  do miejscowości  Sa  Calobra  na  północnym wybrzeżu  wyspy.  Zobaczymy  tam  najdłuższy na wyspie wąwóz Torrente de Pareis. Po czasie wolnym zmieniamy środek transportu.  Przesiadasmy  się  na  statek, z pokładu którego będzie można podziwiać klifowe wybrzeże. Po dopłynięciu do Puerto de Soller wsiądziemy do tramwaju, który zawiezie nas do uroczego Soller miasteczka  znanego  głównie  z  plantacji cytrusów.  W  drogę  powrotną  wyruszymy  zabytkowym  drewnianym  pociągiem pochodzącym  z  początków  XX  wieku. Linia kolejowa prowadzi przez trzynaście wykutych w  skałach  tuneli  oraz  nizinną część wyspy.
Cena: ok. 74 Euro (wycieczka dla hoteli w El Arenal, Palma Nowa, Santa Ponsa, Paguera), ok. 76 Euro (wycieczka dla hoteli w Cala Dor, Calas de Mallorca, S’illot)
 
VALDEMOSSA – ŚLADAMI CHOPINA
Romantyczne miasteczko Valldemossa, położone w górach, słynie z charakterystycznej dla Majorki  zabudowy.  Możemy  zobaczyć typowe  wąskie uliczki, domy ozdobione kwiatami i ceramiką. Miejscowość ta stała się znana w XIX wieku, kiedy przybył tu Fryderyk Chopin wraz z George Sand. W czasie wycieczki zwiedzimy zabytkowy Klasztor Kartuzów. Zobaczymy cele, w których mieszkała znana para oraz poznamy bliżej  życie mnichów  wcześniej  zamieszkujących  klasztor. Na koniec zwiedzania wysłuchamy koncertu muzyki Chopina w  zabytkowych klasztornych wnętrzach. Po zwiedzaniu przewidziany jest czas wolny na indywidualny spacer po Valldemossie.
Cena: ok. 33 Euro (wycieczka dla hoteli w El Arenal, Palma Nowa, Santa Ponsa, Paguera)
 

JASKINIE MAJORKI
Zapraszamy na wycieczkę na wschodnie wybrzeże wyspy. Po drodze  zatrzymamy się w mieście Manacor słynącym z fabryki sztucznych pereł. Poznamy proces produkcji i będziemy mogli dokonać atrakcyjnych zakupów. Następnie pojedziemy przez rolniczą, nizinną część wyspy w stronę Portocristo. Na wyspie znajduje się około 200 jaskiń tylko pięć z nich jest udostępnionych do zwiedzania. To właśnie tam znajduje się  najbardziej znany kompleks jaskiń, które będziemy mogli zobaczyć. Zachwycają przedziwne formy stalaktytów i stalagmitów, które podświetlone wydają się jeszcze bardziej okazałe. Cuevas del Drach to największe jaskinie na wyspie słynące z podziemnego jeziora Martel. Wizyta w jaskiniach zakończona jest koncertem muzyki klasycznej. Jest to szczególne przeżycie, gdyż koncert odbywa się na podziemnym jeziorze, gdzie muzycy wypływają w podświetlonych łódkach. Wycieczka kontynuowana jest w miasteczku Porto Cristo, gdzie w wolnym czasie będzie okazja, by podziwiać uroki wschodniego wybrzeża wyspy.
Cena ok. 40 EUR (wycieczka dla hoteli w El Arenal, Palma Nowa, Santa Ponsa, Paguera)
 
PALMA - VALLDEMOSSA

Uważana za jedno z bardziej malowniczych miasteczek wyspy – Valldemossa – jest obowiązkowym punktem w programach polskich wycieczek. Sama droga do Valldemossy dostarcza wielu wrażeń. Miasteczko Valldemossa słynie ze swojej pięknej, romantycznej zabudowy, wąskich uliczek, domów ozdobionych kwiatami i ceramiką. Miejsce to sławne już było w XIX wieku, kiedy to pewnej zimy zawitali tu Fryderyk Chopin i George Sand. W czasie wycieczki zwiedzimy zabytkowy Klasztor Kartuzów wraz z pomieszczeniami, w których zatrzymała się słynna para, gdzie do dziś przechowywane są pamiątki po nich. Duże wrażenie robi tez krótki koncert muzyki Chopina, której wysłuchamy w zabytkowych klasztornych wnętrzach. W drodze do Valldemossy zatrzymamy sie w imponującej stolicy Balearów – Palmie, gdzie przewidziany jest spacer po starym mieście oraz czas wolny, który można przeznaczyć na zwiedzanie katedry La Seu i zakupy.
Cena: ok. 50 Euro (hotele w Cala Dor, Calas de Mallorca, S’illot)
 
Powyższa lista wycieczek ma jedynie charakter informacyjny i w świetle prawa nie stanowi oferty handlowej Biura Podróży EXIM S.A. Szczegółowych informacji o wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez naszego kontrahenta lokalnego udziela rezydent na miejscu. Wyżej podane ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Następna strona
Poprzednia strona
Bellevue Club
Bellevue Club
już od 1438PLN
Sprawdź
Guya Wave
Guya Wave
już od 1438PLN
Sprawdź
Blue Sea Mediodia
Blue Sea Mediodia
już od 1458PLN
Sprawdź
MLL Palma Bay Club
MLL Palma Bay Club
już od 1458PLN
Sprawdź
Eix Lagotel Holiday Resort
Eix Lagotel Holiday Resort
już od 1478PLN
Sprawdź
Blue Sea Arenal Tower
Blue Sea Arenal Tower
już od 1478PLN
Sprawdź
Mix Alea
Mix Alea
już od 1498PLN
Sprawdź
Blue Sea Arenal Tower
Blue Sea Arenal Tower
już od 1498PLN
Sprawdź
Ivory Playa
Ivory Playa
już od 1498PLN
Sprawdź
Don Miguel Playa Hotel
Don Miguel Playa Hotel
już od 1498PLN
Sprawdź
Vistasol Apartments
Vistasol Apartments
już od 1518PLN
Sprawdź
Whala Beach
Whala Beach
już od 1518PLN
Sprawdź
Blue Sea Bolero
Blue Sea Bolero
już od 1538PLN
Sprawdź
Blue Sea Es Bolero
Blue Sea Es Bolero
już od 1538PLN
Sprawdź
Blue Sea Cases D'Or
Blue Sea Cases D'Or
już od 1538PLN
Sprawdź
Mix Smart
Mix Smart
już od 1558PLN
Sprawdź
Colombo Mix Hotel
Colombo Mix Hotel
już od 1558PLN
Sprawdź
Sotavento Club Apartments
Sotavento Club Apartments
już od 1578PLN
Sprawdź
Blue Sea Gran Playa
Blue Sea Gran Playa
już od 1578PLN
Sprawdź
Blue Sea Gran Playa
Blue Sea Gran Playa
już od 1578PLN
Sprawdź
THB Dos Playas Hotel
THB Dos Playas Hotel
już od 1578PLN
Sprawdź
Sant Jordi Hotel
Sant Jordi Hotel
już od 1578PLN
Sprawdź
Blue Sea Club Martha's
Blue Sea Club Martha's
już od 1578PLN
Sprawdź
Bellamar Hotel
Bellamar Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
Blue Sea Cala Millor
Blue Sea Cala Millor
już od 1598PLN
Sprawdź
Diamante Hotel
Diamante Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
Blue Sea Cala Millor
Blue Sea Cala Millor
już od 1598PLN
Sprawdź
Paradise Beach Music Hotel
Paradise Beach Music Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
HM Mar Blau
HM Mar Blau
już od 1598PLN
Sprawdź
HM Martinique
HM Martinique
już od 1598PLN
Sprawdź
Manaus
Manaus
już od 1598PLN
Sprawdź
Hotel Tora
Hotel Tora
już od 1598PLN
Sprawdź
Tora Hotel
Tora Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
Blue Sea Ses Cases d'Or
Blue Sea Ses Cases d'Or
już od 1598PLN
Sprawdź
Sol de Alcudia Apartments
Sol de Alcudia Apartments
już od 1598PLN
Sprawdź
Protur Floriana Resort Aparthotel
Protur Floriana Resort Aparthotel
już od 1638PLN
Sprawdź
MLL Caribbean Bay
MLL Caribbean Bay
już od 1638PLN
Sprawdź
THB Dos Playas
THB Dos Playas
już od 1658PLN
Sprawdź
Sultan Hotel
Sultan Hotel
już od 1658PLN
Sprawdź
HSM Reina del Mar
HSM Reina del Mar
już od 1658PLN
Sprawdź
Mix BR App
Mix BR App
już od 1678PLN
Sprawdź
Kilimanjaro Hotel
Kilimanjaro Hotel
już od 1678PLN
Sprawdź
Alua Hawaii Mallorca and Suites
Alua Hawaii Mallorca and Suites
już od 1678PLN
Sprawdź
Bellamar
Bellamar
już od 1698PLN
Sprawdź
THB Guya Playa
THB Guya Playa
już od 1698PLN
Sprawdź
Sol Cala D'Or
Sol Cala D'Or
już od 1698PLN
Sprawdź
Club SIllot
Club SIllot
już od 1698PLN
Sprawdź
Seramar Luna Park
Seramar Luna Park
już od 1698PLN
Sprawdź
JS Horitzo
JS Horitzo
już od 1698PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Verde
Blue Sea Costa Verde
już od 1698PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Verde Hotel
Blue Sea Costa Verde Hotel
już od 1698PLN
Sprawdź
S'Illot Club
S'Illot Club
już od 1718PLN
Sprawdź
Protur Floriana Resort
Protur Floriana Resort
już od 1718PLN
Sprawdź
JS Sol de Can Picafort
JS Sol de Can Picafort
już od 1718PLN
Sprawdź
THB Gran Playa
THB Gran Playa
już od 1738PLN
Sprawdź
Alua Boccaccio
Alua Boccaccio
już od 1738PLN
Sprawdź
Whala Isabela
Whala Isabela
już od 1738PLN
Sprawdź
Alua Palmanova Bay
Alua Palmanova Bay
już od 1738PLN
Sprawdź
Whala Beach
Whala Beach
już od 1758PLN
Sprawdź
Whala Fun
Whala Fun
już od 1758PLN
Sprawdź
MIX Colombo
MIX Colombo
już od 1758PLN
Sprawdź
HM Martinique
HM Martinique
już od 1778PLN
Sprawdź
Vista Park Hotel & Apartments
Vista Park Hotel & Apartments
już od 1778PLN
Sprawdź
Alea Hotel
Alea Hotel
już od 1778PLN
Sprawdź
Amoros
Amoros
już od 1778PLN
Sprawdź
Bahia Grande Hipotels
Bahia Grande Hipotels
już od 1798PLN
Sprawdź
Tui Blue Rocador
Tui Blue Rocador
już od 1798PLN
Sprawdź
MLL Blue Bay
MLL Blue Bay
już od 1798PLN
Sprawdź
Ciudad Laurel Aparthotel
Ciudad Laurel Aparthotel
już od 1798PLN
Sprawdź
JS Miramar
JS Miramar
już od 1798PLN
Sprawdź
THB Gran Playa
THB Gran Playa
już od 1798PLN
Sprawdź
Club Mediterraneo Hipotels
Club Mediterraneo Hipotels
już od 1798PLN
Sprawdź
Hipotels Bahia Grande
Hipotels Bahia Grande
już od 1798PLN
Sprawdź
Florida Magaluf
Florida Magaluf
już od 1798PLN
Sprawdź
JS Can Picafort
JS Can Picafort
już od 1798PLN
Sprawdź
THB Gran Bahia
THB Gran Bahia
już od 1838PLN
Sprawdź
HSM Son Veri
HSM Son Veri
już od 1858PLN
Sprawdź
Ipanema Park
Ipanema Park
już od 1858PLN
Sprawdź
Don Juan Hipotels
Don Juan Hipotels
już od 1858PLN
Sprawdź
Hipotels Don Juan
Hipotels Don Juan
już od 1858PLN
Sprawdź
Ferrer Janeiro Hotel Spa
Ferrer Janeiro Hotel Spa
już od 1878PLN
Sprawdź
HSM Linda Playa Hotel
HSM Linda Playa Hotel
już od 1878PLN
Sprawdź
Globales Cala Vinyas
Globales Cala Vinyas
już od 1898PLN
Sprawdź
Samos
Samos
już od 1898PLN
Sprawdź
JS Yate Hotel
JS Yate Hotel
już od 1898PLN
Sprawdź
Ona Aucanada Club
Ona Aucanada Club
już od 1898PLN
Sprawdź
HSM Reina Del Mar Hotel
HSM Reina Del Mar Hotel
już od 1898PLN
Sprawdź
Ilusion Vista Blava
Ilusion Vista Blava
już od 1898PLN
Sprawdź
HSM Sandalo Beach
HSM Sandalo Beach
już od 1918PLN
Sprawdź
Bahia Del Sol
Bahia Del Sol
już od 1918PLN
Sprawdź
MLL Mediterranean Bay
MLL Mediterranean Bay
już od 1918PLN
Sprawdź
Nordeste Playa Hotel
Nordeste Playa Hotel
już od 1918PLN
Sprawdź
JS Yate
JS Yate
już od 1918PLN
Sprawdź
Ona Garden Lago
Ona Garden Lago
już od 1918PLN
Sprawdź
Cala Millor Garden Hotel
Cala Millor Garden Hotel
już od 1938PLN
Sprawdź
COOEE Cap De Mar Apartamentos D
COOEE Cap De Mar Apartamentos D
już od 1938PLN
Sprawdź
Club Del Sol Aparthotel Resort & Spa
Club Del Sol Aparthotel Resort & Spa
już od 1938PLN
Sprawdź
Hipotels Marfil Playa
Hipotels Marfil Playa
już od 1938PLN
Sprawdź
THB Maria Isabel
THB Maria Isabel
już od 1958PLN
Sprawdź
Dunas Hipotels
Dunas Hipotels
już od 1958PLN
Sprawdź
Hipotels Dunas
Hipotels Dunas
już od 1958PLN
Sprawdź
Eix Alcudia Hotel
Eix Alcudia Hotel
już od 1958PLN
Sprawdź
HSM Don Juan Hotel
HSM Don Juan Hotel
już od 1958PLN
Sprawdź
Mercedes Hipotels
Mercedes Hipotels
już od 1958PLN
Sprawdź
Hipotels Mercedes
Hipotels Mercedes
już od 1958PLN
Sprawdź
Mix Smart
Mix Smart
już od 1978PLN
Sprawdź
HSM Don Juan
HSM Don Juan
już od 1978PLN
Sprawdź
Ferrer Concord Hotel Spa
Ferrer Concord Hotel Spa
już od 1978PLN
Sprawdź
Whala Isabela
Whala Isabela
już od 1998PLN
Sprawdź
Marins Cala Nau Aparthotel
Marins Cala Nau Aparthotel
już od 1998PLN
Sprawdź
Sant Jordi Hotel
Sant Jordi Hotel
już od 1998PLN
Sprawdź
Sol Cala D'or Apartments
Sol Cala D'or Apartments
już od 1558PLN
Sprawdź
Valentin Park Club
Valentin Park Club
już od 2038PLN
Sprawdź
JS Sol De Alcudia Hotel
JS Sol De Alcudia Hotel
już od 2038PLN
Sprawdź
HSM Son Veri
HSM Son Veri
już od 2038PLN
Sprawdź
Sentido Fido Tucan
Sentido Fido Tucan
już od 2038PLN
Sprawdź
JS Alcudi-Mar
JS Alcudi-Mar
już od 2058PLN
Sprawdź
COOEE Cala Ratjada D
COOEE Cala Ratjada D
już od 2058PLN
Sprawdź
Paguera Treff Boutique Hotel
Paguera Treff Boutique Hotel
już od 2058PLN
Sprawdź
Club Es Talaial Calimera
Club Es Talaial Calimera
już od 2058PLN
Sprawdź
Diamant Hotel & Diamant Aparthotel
Diamant Hotel & Diamant Aparthotel
już od 2078PLN
Sprawdź
Jutlandia Family Resort
Jutlandia Family Resort
już od 2078PLN
Sprawdź
HM Mar Blau
HM Mar Blau
już od 2098PLN
Sprawdź
Fontanellas Playa Hotel
Fontanellas Playa Hotel
już od 2098PLN
Sprawdź
Alcudia Garden Apart
Alcudia Garden Apart
już od 2098PLN
Sprawdź
Biniamar
Biniamar
już od 2098PLN
Sprawdź
Voramar Hotel
Voramar Hotel
już od 2098PLN
Sprawdź
Manaus
Manaus
już od 2098PLN
Sprawdź
Villaconcha Aparthotel Hoposa
Villaconcha Aparthotel Hoposa
już od 2098PLN
Sprawdź
Hipotels Bahia Cala Millor
Hipotels Bahia Cala Millor
już od 2098PLN
Sprawdź
Es Baulo Petit
Es Baulo Petit
już od 2118PLN
Sprawdź
Metropolitan Playa
Metropolitan Playa
już od 2118PLN
Sprawdź
HM Alma Beach
HM Alma Beach
już od 2118PLN
Sprawdź
Eix Platja Daurada Hotel & SPA
Eix Platja Daurada Hotel & SPA
już od 2118PLN
Sprawdź
Exagon Park
Exagon Park
już od 2118PLN
Sprawdź
Nautic
Nautic
już od 2118PLN
Sprawdź
HSM Venus Playa Hotel
HSM Venus Playa Hotel
już od 2118PLN
Sprawdź
Son Baulo Hotel
Son Baulo Hotel
już od 2118PLN
Sprawdź
HM Balanguera Beach - Adults Only
HM Balanguera Beach - Adults Only
już od 2118PLN
Sprawdź
Marivent Be Live Adults Only
Marivent Be Live Adults Only
już od 2118PLN
Sprawdź
Fergus Bermudas
Fergus Bermudas
już od 2138PLN
Sprawdź
Alua Hawaii Mallorca & Suites
Alua Hawaii Mallorca & Suites
już od 2138PLN
Sprawdź
BG Pamplona
BG Pamplona
już od 2138PLN
Sprawdź
Continental Don Antonio
Continental Don Antonio
już od 2138PLN
Sprawdź
HM Balanguera Beach
HM Balanguera Beach
już od 2158PLN
Sprawdź
Eix Alzinar Mar Hotel & Suites +18
Eix Alzinar Mar Hotel & Suites +18
już od 2158PLN
Sprawdź
BG Caballero
BG Caballero
już od 2158PLN
Sprawdź
AZ Panorama Beach
AZ Panorama Beach
już od 2178PLN
Sprawdź
Globales Panama
Globales Panama
już od 2198PLN
Sprawdź
Primasol Cala DOr Gardens D
Primasol Cala DOr Gardens D
już od 2198PLN
Sprawdź
Alua Calas de Mallorca Resort
Alua Calas de Mallorca Resort
już od 2198PLN
Sprawdź
HM Dunas Blancas
HM Dunas Blancas
już od 2198PLN
Sprawdź
Alua Calas de Mallorca Resort
Alua Calas de Mallorca Resort
już od 2198PLN
Sprawdź
Fergus Club Europa
Fergus Club Europa
już od 2198PLN
Sprawdź
Hipotels Cala Millor Park
Hipotels Cala Millor Park
już od 2198PLN
Sprawdź
Exagon Park
Exagon Park
już od 2238PLN
Sprawdź
JS Palma Stay
JS Palma Stay
już od 2238PLN
Sprawdź
Condesa Hotel
Condesa Hotel
już od 2238PLN
Sprawdź
Canyamel Park
Canyamel Park
już od 2238PLN
Sprawdź
Condesa Hotel
Condesa Hotel
już od 2238PLN
Sprawdź
Playa Dorada
Playa Dorada
już od 2238PLN
Sprawdź
Sentido Fido Punta del Mar Hotel & Spa
Sentido Fido Punta del Mar Hotel & Spa
już od 2238PLN
Sprawdź
Globales Honolulu
Globales Honolulu
już od 2238PLN
Sprawdź
AluaSun Cala Antena
AluaSun Cala Antena
już od 2238PLN
Sprawdź
Bahia de Alcudia Hotel & Spa
Bahia de Alcudia Hotel & Spa
już od 2258PLN
Sprawdź
Playa Esperanza Resort
Playa Esperanza Resort
już od 2258PLN
Sprawdź
Flamboyan Caribe
Flamboyan Caribe
już od 2258PLN
Sprawdź
MLL Caribbean Bay Hotel
MLL Caribbean Bay Hotel
już od 2258PLN
Sprawdź
Bahia Hotel Hoposa (Pto.Pollensa)
Bahia Hotel Hoposa (Pto.Pollensa)
już od 2258PLN
Sprawdź
Club Cala Romani
Club Cala Romani
już od 2258PLN
Sprawdź
MLL Indico Rock
MLL Indico Rock
już od 2278PLN
Sprawdź
Be Live Experience Costa Palma
Be Live Experience Costa Palma
już od 2278PLN
Sprawdź
Aluasun Cala Antena
Aluasun Cala Antena
już od 2298PLN
Sprawdź
Foners Hotel
Foners Hotel
już od 2318PLN
Sprawdź
BG Caballero Hotel
BG Caballero Hotel
już od 2318PLN
Sprawdź
Hipotels Mediterraneo Hotel
Hipotels Mediterraneo Hotel
już od 2318PLN
Sprawdź
Playa Garden Aparthotel Spa
Playa Garden Aparthotel Spa
już od 2338PLN
Sprawdź
Aluasoul Palma
Aluasoul Palma
już od 2338PLN
Sprawdź
Marins Playa Aparthotel
Marins Playa Aparthotel
już od 2338PLN
Sprawdź
Flacalco Hotels & Apartments
Flacalco Hotels & Apartments
już od 2338PLN
Sprawdź
THB Maria Isabel Hotel
THB Maria Isabel Hotel
już od 2338PLN
Sprawdź
THB Sa Coma Platja Apart
THB Sa Coma Platja Apart
już od 2338PLN
Sprawdź
Hipotels Coma Gran
Hipotels Coma Gran
już od 2338PLN
Sprawdź
Club Calimera Es Talaial D
Club Calimera Es Talaial D
już od 2358PLN
Sprawdź
Cook's Club Palma Beach
Cook's Club Palma Beach
już od 2378PLN
Sprawdź
Grupotel Maritimo
Grupotel Maritimo
już od 2378PLN
Sprawdź
Alua Soul Mallorca Resort
Alua Soul Mallorca Resort
już od 2398PLN
Sprawdź
Sabina Hotel & Suites
Sabina Hotel & Suites
już od 2398PLN
Sprawdź
Ses Roquetes Apartments
Ses Roquetes Apartments
już od 2398PLN
Sprawdź
Agua Beach Hotel
Agua Beach Hotel
już od 2398PLN
Sprawdź
Universal Lido Park
Universal Lido Park
już od 2438PLN
Sprawdź
THB Sa Coma Platja
THB Sa Coma Platja
już od 2438PLN
Sprawdź
Castell Royal Universal
Castell Royal Universal
już od 2458PLN
Sprawdź
Hipotels Mediterraneo Club
Hipotels Mediterraneo Club
już od 2458PLN
Sprawdź
Valentin Playa de Muro
Valentin Playa de Muro
już od 2478PLN
Sprawdź
La Cala Be Live Adults Only
La Cala Be Live Adults Only
już od 2478PLN
Sprawdź
Protur Turo Pins Apth & Spa
Protur Turo Pins Apth & Spa
już od 2478PLN
Sprawdź
HSM S'Olivera Hotel
HSM S'Olivera Hotel
już od 2478PLN
Sprawdź
Alua Soul Palma
Alua Soul Palma
już od 2498PLN
Sprawdź
Blau Colonia Sant Jordi
Blau Colonia Sant Jordi
już od 2498PLN
Sprawdź
Globales Palmanova Palace
Globales Palmanova Palace
już od 2498PLN
Sprawdź
Iberostar Albufera Playa
Iberostar Albufera Playa
już od 2498PLN
Sprawdź
Amoros Hotel
Amoros Hotel
już od 2518PLN
Sprawdź
Iberostar Cristina
Iberostar Cristina
już od 2518PLN
Sprawdź
Trend Hotel Alcudia
Trend Hotel Alcudia
już od 2518PLN
Sprawdź
Las Arenas
Las Arenas
już od 2538PLN
Sprawdź
Timor Hotel
Timor Hotel
już od 2538PLN
Sprawdź
Grupotel Dunamar
Grupotel Dunamar
już od 2558PLN
Sprawdź
Obelisco
Obelisco
już od 2598PLN
Sprawdź
HM Ayron Park
HM Ayron Park
już od 2598PLN
Sprawdź
Palia Maria Eugenia
Palia Maria Eugenia
już od 2598PLN
Sprawdź
Iberostar Alcudia Park
Iberostar Alcudia Park
już od 2598PLN
Sprawdź
Iberostar Albufera Park
Iberostar Albufera Park
już od 2598PLN
Sprawdź
Cosmopolitan Hotel
Cosmopolitan Hotel
już od 2638PLN
Sprawdź
Flamboyan Caribe
Flamboyan Caribe
już od 2638PLN
Sprawdź
Bahia de Alcudia Hotel & Spa
Bahia de Alcudia Hotel & Spa
już od 2638PLN
Sprawdź
Club Calimera Es Talaial
Club Calimera Es Talaial
już od 2658PLN
Sprawdź
Marins Playa Suites Hotel
Marins Playa Suites Hotel
już od 2678PLN
Sprawdź
Elba Sunset Mallorca
Elba Sunset Mallorca
już od 2698PLN
Sprawdź
THB El Cid
THB El Cid
już od 2698PLN
Sprawdź
THB El Cid
THB El Cid
już od 2698PLN
Sprawdź
Protur Vista Badia
Protur Vista Badia
już od 2698PLN
Sprawdź
Pure Salt Garonda
Pure Salt Garonda
już od 2698PLN
Sprawdź
Club Santa Ponsa
Club Santa Ponsa
już od 2698PLN
Sprawdź
Mallorca Palace
Mallorca Palace
już od 2698PLN
Sprawdź
Globales Honolulu
Globales Honolulu
już od 2718PLN
Sprawdź
Innside Calvia Beach
Innside Calvia Beach
już od 2738PLN
Sprawdź
Novomar
Novomar
już od 2778PLN
Sprawdź
Innside Palma Center
Innside Palma Center
już od 2778PLN
Sprawdź
Hipotels Gran Playa de Palma
Hipotels Gran Playa de Palma
już od 2798PLN
Sprawdź
BG Java
BG Java
już od 2798PLN
Sprawdź
HM Dunas Blancas
HM Dunas Blancas
już od 2798PLN
Sprawdź
Iberostar Playa de Muro
Iberostar Playa de Muro
już od 2798PLN
Sprawdź
Globales Palmanova Palace
Globales Palmanova Palace
już od 2838PLN
Sprawdź
Na Taconera
Na Taconera
już od 2838PLN
Sprawdź
HSM Regana Hotel
HSM Regana Hotel
już od 2838PLN
Sprawdź
Negresco Hotel
Negresco Hotel
już od 2858PLN
Sprawdź
Beverly Playa
Beverly Playa
już od 2898PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Llaut Palma
Iberostar Selection Llaut Palma
już od 2898PLN
Sprawdź
Fergus Cala Blanca Suites
Fergus Cala Blanca Suites
już od 2918PLN
Sprawdź
Sunlight Bahia Principe Coral Playa
Sunlight Bahia Principe Coral Playa
już od 2918PLN
Sprawdź
Sunligth Bahia Principe Coral Playa - ONLINE
Sunligth Bahia Principe Coral Playa - ONLINE
już od 2918PLN
Sprawdź
BG Tonga and Suites Tower Design Hotel
BG Tonga and Suites Tower Design Hotel
już od 2918PLN
Sprawdź
Son Moll Sentits Hotel and Spa
Son Moll Sentits Hotel and Spa
już od 2918PLN
Sprawdź
Seramar Sunna Park Hotel
Seramar Sunna Park Hotel
już od 2918PLN
Sprawdź
Iberostar Bahia de Palma
Iberostar Bahia de Palma
już od 2958PLN
Sprawdź
HM Gran Fiesta
HM Gran Fiesta
już od 2998PLN
Sprawdź
HM Tropical
HM Tropical
już od 2998PLN
Sprawdź
Club Santa Ponsa
Club Santa Ponsa
już od 2998PLN
Sprawdź
Sunna Park Hotel
Sunna Park Hotel
już od 3038PLN
Sprawdź
Hipotels Hipocampo Palace
Hipotels Hipocampo Palace
już od 3058PLN
Sprawdź
Melia South Beach
Melia South Beach
już od 3058PLN
Sprawdź
Seramar Comodoro Playa
Seramar Comodoro Playa
już od 3058PLN
Sprawdź
Palace de Muro Be Live Collection
Palace de Muro Be Live Collection
już od 3118PLN
Sprawdź
Grupotel Playa de Palma Suites and Spa
Grupotel Playa de Palma Suites and Spa
już od 3138PLN
Sprawdź
BG Rei Del Mediterrani
BG Rei Del Mediterrani
już od 3138PLN
Sprawdź
Fergus Club Europa W
Fergus Club Europa W
już od 3138PLN
Sprawdź
Fergus Style Palmanova
Fergus Style Palmanova
już od 3178PLN
Sprawdź
GPRO Valparaiso Palace & Spa
GPRO Valparaiso Palace & Spa
już od 3178PLN
Sprawdź
Viva Golf Adults Only 18+
Viva Golf Adults Only 18+
już od 3178PLN
Sprawdź
Bella Playa and Spa
Bella Playa and Spa
już od 3198PLN
Sprawdź
Negresco
Negresco
już od 3198PLN
Sprawdź
Bahia del Sol W
Bahia del Sol W
już od 3238PLN
Sprawdź
Alua Carolina Adults Only
Alua Carolina Adults Only
już od 3278PLN
Sprawdź
Hipotels Playa de Palma Palace
Hipotels Playa de Palma Palace
już od 3278PLN
Sprawdź
Elba Sunset Mallorca Thalasso Spa
Elba Sunset Mallorca Thalasso Spa
już od 3298PLN
Sprawdź
H10 Punta Negra
H10 Punta Negra
już od 3298PLN
Sprawdź
Fergus Style Palmanova W
Fergus Style Palmanova W
już od 3298PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Playa de Palma
Iberostar Selection Playa de Palma
już od 3318PLN
Sprawdź
Melia Cala D'Or
Melia Cala D'Or
już od 3398PLN
Sprawdź
Botel Alcudiamar
Botel Alcudiamar
już od 3398PLN
Sprawdź
Cala Fornells Hotel
Cala Fornells Hotel
już od 3438PLN
Sprawdź
Leman Hotel
Leman Hotel
już od 3478PLN
Sprawdź
Palia Maria Eugenia
Palia Maria Eugenia
już od 3498PLN
Sprawdź
Globales Mimosa
Globales Mimosa
już od 3538PLN
Sprawdź
Sol Wave House Hotel
Sol Wave House Hotel
już od 2828PLN
Sprawdź
Iberostar Selection Playa de Muro Village
Iberostar Selection Playa de Muro Village
już od 3698PLN
Sprawdź
Melia Palma Marina
Melia Palma Marina
już od 3698PLN
Sprawdź
Sol Barbados
Sol Barbados
już od 3048PLN
Sprawdź
Iberostar Cala Domingos (ex Club Hotel Tropicana Mallorca)
Iberostar Cala Domingos (ex Club Hotel Tropicana Mallorca)
już od 4378PLN
Sprawdź
Fergus Style Tobago W
Fergus Style Tobago W
już od 4718PLN
Sprawdź
Bellevue Club
Bellevue Club
już od 1438PLN
Sprawdź
Guya Wave
Guya Wave
już od 1438PLN
Sprawdź
Blue Sea Mediodia
Blue Sea Mediodia
już od 1458PLN
Sprawdź
MLL Palma Bay Club
MLL Palma Bay Club
już od 1458PLN
Sprawdź
Eix Lagotel Holiday Resort
Eix Lagotel Holiday Resort
już od 1478PLN
Sprawdź
Blue Sea Arenal Tower
Blue Sea Arenal Tower
już od 1478PLN
Sprawdź
Mix Alea
Mix Alea
już od 1498PLN
Sprawdź
Blue Sea Arenal Tower
Blue Sea Arenal Tower
już od 1498PLN
Sprawdź
Ivory Playa
Ivory Playa
już od 1498PLN
Sprawdź
Don Miguel Playa Hotel
Don Miguel Playa Hotel
już od 1498PLN
Sprawdź
Whala Beach
Whala Beach
już od 1518PLN
Sprawdź
Vistasol Apartments
Vistasol Apartments
już od 1518PLN
Sprawdź
Blue Sea Mediodia
Blue Sea Mediodia
już od 1538PLN
Sprawdź
Blue Sea Bolero
Blue Sea Bolero
już od 1538PLN
Sprawdź
Blue Sea Cases D'Or
Blue Sea Cases D'Or
już od 1538PLN
Sprawdź
Blue Sea Es Bolero
Blue Sea Es Bolero
już od 1538PLN
Sprawdź
Mix Smart
Mix Smart
już od 1558PLN
Sprawdź
Colombo Mix Hotel
Colombo Mix Hotel
już od 1558PLN
Sprawdź
THB Dos Playas Hotel
THB Dos Playas Hotel
już od 1578PLN
Sprawdź
Blue Sea Gran Playa
Blue Sea Gran Playa
już od 1578PLN
Sprawdź
Sotavento Club Apartments
Sotavento Club Apartments
już od 1578PLN
Sprawdź
Blue Sea Gran Playa
Blue Sea Gran Playa
już od 1578PLN
Sprawdź
Sant Jordi Hotel
Sant Jordi Hotel
już od 1578PLN
Sprawdź
Blue Sea Club Martha's
Blue Sea Club Martha's
już od 1578PLN
Sprawdź
HM Mar Blau
HM Mar Blau
już od 1598PLN
Sprawdź
Paradise Beach Music Hotel
Paradise Beach Music Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
HM Martinique
HM Martinique
już od 1598PLN
Sprawdź
Blue Sea Cala Millor
Blue Sea Cala Millor
już od 1598PLN
Sprawdź
Diamante Hotel
Diamante Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
Bellamar Hotel
Bellamar Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
Blue Sea Cala Millor
Blue Sea Cala Millor
już od 1598PLN
Sprawdź
Manaus
Manaus
już od 1598PLN
Sprawdź
Tora Hotel
Tora Hotel
już od 1598PLN
Sprawdź
Hotel Tora
Hotel Tora
już od 1598PLN
Sprawdź
Blue Sea Ses Cases d'Or
Blue Sea Ses Cases d'Or
już od 1598PLN
Sprawdź
Sol de Alcudia Apartments
Sol de Alcudia Apartments
już od 1598PLN
Sprawdź
Protur Floriana Resort Aparthotel
Protur Floriana Resort Aparthotel
już od 1638PLN
Sprawdź
MLL Caribbean Bay
MLL Caribbean Bay
już od 1638PLN
Sprawdź
THB Dos Playas
THB Dos Playas
już od 1658PLN
Sprawdź
Sultan Hotel
Sultan Hotel
już od 1658PLN
Sprawdź
HSM Reina del Mar
HSM Reina del Mar
już od 1658PLN
Sprawdź
Mix BR App
Mix BR App
już od 1678PLN
Sprawdź
Kilimanjaro Hotel
Kilimanjaro Hotel
już od 1678PLN
Sprawdź
Alua Hawaii Mallorca and Suites
Alua Hawaii Mallorca and Suites
już od 1678PLN
Sprawdź
Bellamar
Bellamar
już od 1698PLN
Sprawdź
THB Guya Playa
THB Guya Playa
już od 1698PLN
Sprawdź
Sol Cala D'Or
Sol Cala D'Or
już od 1698PLN
Sprawdź
Club SIllot
Club SIllot
już od 1698PLN
Sprawdź
Seramar Luna Park
Seramar Luna Park
już od 1698PLN
Sprawdź
JS Horitzo
JS Horitzo
już od 1698PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Verde
Blue Sea Costa Verde
już od 1698PLN
Sprawdź
Blue Sea Costa Verde Hotel
Blue Sea Costa Verde Hotel
już od 1698PLN
Sprawdź
Protur Floriana Resort
Protur Floriana Resort
już od 1718PLN
Sprawdź
S'Illot Club
S'Illot Club
już od 1718PLN
Sprawdź
JS Sol de Can Picafort
JS Sol de Can Picafort
już od 1718PLN
Sprawdź
Whala Isabela
Whala Isabela
już od 1738PLN
Sprawdź
THB Gran Playa
THB Gran Playa
już od 1738PLN
Sprawdź
Alua Boccaccio
Alua Boccaccio
już od 1738PLN
Sprawdź
Alua Palmanova Bay
Alua Palmanova Bay
już od 1738PLN
Sprawdź
Whala Beach
Whala Beach
już od 1758PLN
Sprawdź
MIX Colombo
MIX Colombo
już od 1758PLN
Sprawdź
Whala Fun
Whala Fun
już od 1758PLN
Sprawdź
Vista Park Hotel & Apartments
Vista Park Hotel & Apartments
już od 1778PLN
Sprawdź
Alea Hotel
Alea Hotel
już od 1778PLN
Sprawdź
HM Martinique
HM Martinique
już od 1778PLN
Sprawdź
Amoros
Amoros
już od 1778PLN
Sprawdź
MLL Blue Bay
MLL Blue Bay
już od 1798PLN
Sprawdź
Ciudad Laurel Aparthotel
Ciudad Laurel Aparthotel
już od 1798PLN
Sprawdź
Tui Blue Rocador
Tui Blue Rocador
już od 1798PLN
Sprawdź
THB Gran Playa
THB Gran Playa
już od 1798PLN
Sprawdź
JS Miramar
JS Miramar
już od 1798PLN
Sprawdź
Bahia Grande Hipotels
Bahia Grande Hipotels
już od 1798PLN
Sprawdź
Club Mediterraneo Hipotels
Club Mediterraneo Hipotels
już od 1798PLN
Sprawdź
Hipotels Bahia Grande
Hipotels Bahia Grande
już od 1798PLN
Sprawdź
Florida Magaluf
Florida Magaluf
już od 1798PLN
Sprawdź
HSM Son Veri
HSM Son Veri
już od 1858PLN
Sprawdź
Ipanema Park
Ipanema Park
już od 1858PLN
Sprawdź
Don Juan Hipotels
Don Juan Hipotels
już od 1858PLN
Sprawdź
Hipotels Don Juan
Hipotels Don Juan
już od 1858PLN
Sprawdź
Ferrer Janeiro Hotel Spa
Ferrer Janeiro Hotel Spa
już od 1878PLN
Sprawdź
HSM Linda Playa Hotel
HSM Linda Playa Hotel
już od 1878PLN
Sprawdź
Globales Cala Vinyas
Globales Cala Vinyas
już od 1898PLN
Sprawdź
Samos
Samos
już od 1898PLN
Sprawdź
JS Yate Hotel
JS Yate Hotel
już od 1898PLN
Sprawdź
Ona Aucanada Club
Ona Aucanada Club
już od 1898PLN
Sprawdź
HSM Reina Del Mar Hotel
HSM Reina Del Mar Hotel
już od 1898PLN
Sprawdź
Ilusion Vista Blava
Ilusion Vista Blava
już od 1898PLN
Sprawdź
HSM Sandalo Beach
HSM Sandalo Beach
już od 1918PLN
Sprawdź
Bahia Del Sol
Bahia Del Sol
już od 1918PLN
Sprawdź
MLL Mediterranean Bay
MLL Mediterranean Bay
już od 1918PLN
Sprawdź
Nordeste Playa Hotel
Nordeste Playa Hotel
już od 1918PLN
Sprawdź
JS Yate
JS Yate
już od 1918PLN
Sprawdź
Ona Garden Lago
Ona Garden Lago
już od 1918PLN
Sprawdź
Cala Millor Garden Hotel
Cala Millor Garden Hotel
już od 1938PLN
Sprawdź
COOEE Cap De Mar Apartamentos D
COOEE Cap De Mar Apartamentos D
już od 1938PLN
Sprawdź
Club Del Sol Aparthotel Resort & Spa
Club Del Sol Aparthotel Resort & Spa
już od 1938PLN
Sprawdź
Hipotels Marfil Playa
Hipotels Marfil Playa
już od 1938PLN
Sprawdź
Dunas Hipotels
Dunas Hipotels
już od 1958PLN
Sprawdź
THB Maria Isabel
THB Maria Isabel
już od 1958PLN
Sprawdź
Hipotels Dunas
Hipotels Dunas
już od 1958PLN
Sprawdź
Eix Alcudia Hotel
Eix Alcudia Hotel
już od 1958PLN
Sprawdź
HSM Don Juan Hotel
HSM Don Juan Hotel
już od 1958PLN
Sprawdź
Mercedes Hipotels
Mercedes Hipotels