Zjednoczone Emiraty Arabskie - wycieczki i wakacje | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Dubaj i Muskat
Dubaj Express
Emiraty - metropolie i krajobrazy
Opis kierunku
Zakładka 5
Zakładka 6

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Zjednoczone Emiraty Arabskie to miejsce, które zachwyca swym rozmachem i bogactwem, onieśmiela monumentalnymi, nowoczesnymi budynkami i przyciąga orientalnym klimatem. Tętniące życiem miasta i zadbane plaże kontrastują z surowością piasków pustyni, tworząc niezwykły, baśniowy krajobraz.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo leżące na północno-wschodnim krańcu Półwyspu Arabskiego, obmywane przez dwie zatoki akwenu Morza Arabskiego: Zatokę Perską i Omańską. Ten arabski kraj sąsiadujący z Omanem i Arabią Saudyjską może się pochwalić ponad 700-kilometrową linią brzegową. Przybrzeżne wody zachwycają bogactwem urokliwych wysepek oraz baśniową podwodną fauną i florą. Zjednoczone Emiraty Arabskie powstały w wyniku zjednoczenia w 1971 roku sześciu państw: Abu Zabi, Dubaju, Szardży, Adżmanu, Umm al-Kajwajnu, Ras al-Chajmy i Fudżajry, które od tego momentu stały się emiratami. Niesamowicie prężny rozwój kraju trwa nieustannie od połowy XX wieku, kiedy to na jego terenie odkryto ogromne złoża ropy naftowej.

ZEA to symbol niewyobrażalnego luksusu jego wizytówkami są sięgające nieba szklane budynki, ogromne centra handlowe, nowoczesne hotele oraz piękne i niezwykle zadbane plaże. Bardzo ciekawe pod względem estetycznym są sztuczne wyspy, przybierające niecodzienne kształty. Przykładem są Wyspy Palmowe zespół trzech największych sztucznych wysp na świecie. Jednym z głównych atutów tego regionu są piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do wody. Najatrakcyjniejsze odcinki wybrzeża to: Saadiyat oraz Corniche, a także Kite Beach, Park Al Mamzar i Marina Beach.

Stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest onieśmielające Abu Dhabi – miejsce styku nowoczesności z lokalnym folklorem i tradycjami. To właśnie tutaj można podziwiać majestatyczne zabytki i budowle kultury islamskiej w sąsiedztwie licznych, imponujących drapaczy chmur.

Kultura i zwyczaje

Zjednoczone Emiraty Arabskie są państwem wielonarodowościowym. Ocenia się, że rdzenni obywatele tego kraju stanowią jedynie niewiele ponad 20% całej populacji. Największymi mniejszościami narodowymi są imigranci z Egiptu, Jordanii, Jemenu, Libanu, Syrii, Pakistanu oraz Indii. Pod względem kultury i zwyczajów jest to miejsce niezwykle różnorodne i pod wieloma względami unikatowe.

Zdecydowana większość mieszkańców ZEA (niemal 80%) to wyznawcy islamu. Najliczniejszą mniejszością religijną są chrześcijanie (katolicy, prawosławni i protestanci). Teren Emiratów zamieszkuje również duży odsetek wyznawców buddyzmu i hinduizmu. Mimo dużego zróżnicowania religijnego i poszanowania dla innych wierzeń Zjednoczone Emiraty Arabskie są państwem muzułmańskim, a zasady Koranu są tutaj ściśle przestrzegane. Na terenie całego kraju sprzedaż alkoholu jest dozwolona jedynie w jednej miejscowości ‒ Umm al-Kuwajn.

Językiem urzędowym w ZEA jest język arabski. Oprócz tego w wielu miejscowościach bez problemu można porozumieć się po angielsku czy persku. W stałym użyciu są również języki z grupy indoaryjskiej, takie jak urdu oraz hindi.

Kobieta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich powinna ubierać się konserwatywnie, co tyczy się również turystek. Należy pamiętać, że ZEA to kraj muzułmański, dlatego odpowiednia odzież stanowi również wyraz szacunku dla jego rodowitych mieszkańców. Kultura w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wymaga także odpowiedniego stroju w meczetach ‒ powinien on zakrywać nogi oraz ramiona. 

Kuchnia

Kosztowanie kuchni arabskiej to niezapomniana podróż po różnorodnych, orientalnych smakach, będących mieszanką wpływów z niemal wszystkich krajów Bliskiego Wschodu. Podstawą większości dań w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są świeże warzywa i owoce, aromatyczne zioła i przyprawy, a niekiedy również sery, ryż lub ryby. Potrawy mięsne podawane są dosyć rzadko, najpopularniejsze mięsa to jagnięcina, baranina oraz mięso wielbłądzie. Emiratczycy najczęściej wybierają posiłki kuchni arabskiej, takie jak: sałatka tabbuleh na bazie kaszy kuskus i pomidorów, roladki z baraniny zwane koftami oraz pasta hummus. Ciekawymi pozycjami są również: ryż z dodatkiem orzechów i rodzynek (często wybierany na pierwszy posiłek dnia), chassif, czyli ryba suszona na słońcu czy mięsny mensaf. Sekretem niezwykłego smaku i aromatu tutejszych potraw są orientalne przyprawy, takie jak: kardamon, goździk, imbir, szafran czy cynamon.

Dla aktywnych

Zjednoczone Emiraty Arabskie to szerokie wybrzeża pełne zadbanych plaż o miękkim, białym piasku i łagodnym zejściu do krystalicznie czystej wody. Są to idealne warunki do uprawiania wszelkich sportów wodnych, np. kitesurfingu, windsurfingu, nurkowania i snorkelingu. Podwodne przestrzenie kryją niezwykłe bogactwo różnorodnych gatunków podwodnej fauny i flory ‒ najciekawszymi okazami w tym regionie są rekiny wielorybie, żółwie, skrzydlice, mureny oraz węże morskie. Wspaniałą rozrywką dla całej rodziny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie wycieczka do jednego z licznych aquaparków bądź parków rozrywki, takich jak Wild Wadi Water Park, Yas Water World, Aquaventure oraz Ice Land Water Park.

Co warto kupić?

Jedną z najpopularniejszych pamiątek są szklane miniatury odwzorowujące popularne monumentalne budynki leżące na terenie kraju, np. Burj Dubai czy Burh Al Arab. Lokalne przyprawy, nietuzinkowe perfumy i aromatyczna kawa pozwolą przenieść odrobinę orientalnego charakteru do naszego domu i na długo zapamiętać niezwykłe wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Warto również skusić się na piękne, barwne chusty lub złotą biżuterię wyrabianą przez lokalnych rzemieślników.

Pogoda

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj wiecznego słońca, w którym temperatura w ciągu dnia nigdy nie spada poniżej 20℃, a niebo jest niemal zawsze bezchmurne. Od maja do września temperatura powietrza przekracza 40℃. Zatem kiedy najlepiej jechać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Wakacje najlepiej zaplanować między listopadem a marcem, wtedy temperatury są najprzyjemniejsze, a woda jest tak samo ciepła jak powietrze, co pozwala na komfortowe kąpiele.

Przydatne zwroty

Tak – ajła

Nie – la

Dzień dobry – sabah alhejr, odpowiedź: sabah anur 

Do widzenia – masalama 

Przepraszam – ana esif (do mężczyzny), ana esfa (do kobiety)

Przepraszam (zadając pytanie) – leusamacht (do mężczyzny), leusamachti (do kobiety) 

Proszę – itfaddal (do mężczyzny), itfaddali (do kobiety) 

Dziękuję – szukran. 

Dlaczego Zjednoczone Emiraty Arabskie?

Zjednoczone Emiraty Arabskie to miejsce pełne kontrastów – nowoczesności i tradycji, surowych, pustynnych krajobrazów i pełnych życia nadmorskich oaz oraz niespotykanej fuzji kulturalnej państw kontynentu azjatyckiego. Wakacje w Abu Dabhi, Dubaju, Fujairah czy Ras al Khaimah gwarantują perfekcyjną pogodę i udany wypoczynek. Kurorty turystyczne nad Zatoką Perską to idealny cel wakacyjny zarówno dla wielbicieli słodkiego lenistwa i kąpieli słonecznych, jak i aktywnego wypoczynku. Na stronie Exim Tours każdego dnia pojawiają się ciekawe oferty wyjazdów do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród niezwykle bogatej oferty bez problemu znajdziemy hotele o różnorodnym standardzie – zarówno te ekonomiczne, jak i najbardziej ekskluzywne. W praktycznie każdym ośrodku można się cieszyć licznymi udogodnieniami, takimi jak: restauracje, SPA, baseny czy siłownie. W cenie wyjazdu znajduje się również dostęp do sieci wi-fi oraz wyżywienie w wybranym pakiecie. Najbardziej atrakcyjne propozycje urlopu pojawiają się z dużym wyprzedzeniem – warto skorzystać z przedsezonowych promocji i cieszyć się niezapomnianymi wakacjami w najlepszej cenie.

Informacje praktyczne

Wymagane dokumenty: Obywatele polscy, niezależnie od celu przyjazdu, podlegają obowiązkowi wizowemu. Od 22 marca 2014 r. obywatele polscy otrzymują wizy wjazdowe na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Niezbędne jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Zmiana ta nie oznacza zniesienia obowiązku wizowego, lecz wprowadzenie ułatwienia polegającego na możliwości uzyskania pieczęci zezwalającej na wjazd do ZEA na przejściu granicznym (nie dotyczy to osób legitymujących się paszportami tymczasowymi). Bezpłatne wizy w postaci pieczęci w paszporcie otrzymane na przejściach granicznych (lotniczych, drogowych i morskich) zezwalają na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Osoba, która chciałaby przedłużyć swój pobyt w ZEA, musi wystąpić o takie przedłużenie do właściwego urzędu do spraw cudzoziemców i pobytu przed upływem przyznanego okresu 30 dni. Przedłużenie wizy wymaga wniesienia opłaty w wysokości 500 dirhamów. Możliwe jest dwukrotne przedłużenie jednorazowego pobytu (do maksymalnie 90 dni). Wyżej wymienione zezwolenia na wjazd nie obejmują pobytów w celu podjęcia pracy w ZEA, dla których konieczne jest wcześniejsze uzyskanie wizy wjazdowej. ZEA nie stawiają przeszkód przy wjeździe osób z paszportami zawierającymi wizy wjazdowe Izraela lub ślady pobytu w tym kraju.

Waluta: Jednostką monetarną jest dirham ZEA (AED), 1 AED = 100 filsów. 1 AED to ok. 1 PLN.

Ceny: Cena wody 1,5 l to w przeliczeniu około 2 PLN, piwo lokalne około 39 PLN, mleko 1 l około 5,5 PLN, a obiad w taniej restauracji około 30 PLN.

Czas: Różnica czasowa względem Polski wynosi: + 2 godziny (latem) i + 3 godziny (zimą).

Napięcie: 220–240 V, gniazdka typu brytyjskiego – konieczne są adaptery, które można kupić w miejscowych sklepach.

Szczepienia: Przy wyjeździe do ZEA żadne szczepienia nie są wymagane.

Ambasady:

  • Ambasada RP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Abu Dhabi, PO BOX 2334

Tel.: +971 2 446 5200, +971 50 662 6151

Tel. dyżurny: +971 508 113 249

Faks: +971 2 446 2967

abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl

www.abuzabi.msz.gov.pl

  • Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Złota 59, 00-120 Warszawa

Tel.: (22) 222 20 20

Fax: (22) 222 20 40

www.uae-embassy.ae/pl

warsaw@mofa.gov.ae

Ważna informacja: Z dniem 31.03.2014r. zostaje wprowadzony podatek turystyczny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podatek będzie pobierany bezpośrednio od Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu w hotelach. Poniżej tabelka z kwotami jakie będą pobierane, podane kwoty są w Dirhamach. Opłata jest pobierana za pokój, za noc i jest uzależniona od standardu hotelu, w jakim Klienci mieszkają.

 

Standard hotelu

Opłata za pokój / za noc (AED)

*****

20

****

15

***

10

**

10

Wszystkie hotele w Dubaju przy zakwaterowaniu pobierają od gości DEPOZYT. Wysokość depozytu zależy od standardu hotelu, opcji wyżywienia. Kwota depozytu służyć ma pokryciu ewentualnych kosztów związanych z dodatkowymi usługami  typu mini bar itp. Depozyt pobierany jest w gotówce w Euro lub USD, może być także w formie zablokowanej kwoty na koncie bankowym lub karcie kredytowej. Depozyt zostaje zwrócony po rozliczeniu ewentualnych rachunków hotelowych.

Opieka rezydenta: Klienci wylatujący z Warszawy i Krakowa są objęci opieką polskojęzycznych rezydentek, u których mogą zarezerwować wycieczki fakultatywne (odbywają się w języku angielskim lub polskim w przypadku uzbierania się większej grupy). Wyjątkiem są hotele Bin Majid Beach Hotel i Smartline Ras Al Khaimah Resort, w przypadku tych hoteli Klienci są objęci opieką rezydentki Exim Czechy & Słowacja, komunikacja w języku słowackim lub angielskim, możliwość zarezerwowania wycieczek fakultatywnych (w przypadku uzbierania się grupy od 6 osób będą się odbywały w języku polskim).

Klienci wylatujący z Katowic są objęci anglojęzyczną obsługą przedstawiciela kontrahenta.

Abu Dhabi

Abu Dhabi to synonim niewyobrażalnego luksusu i bogactwa oraz tętniące serce Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zachwyca onieśmielającymi, futurystycznymi budynkami, które sięgają błękitnego nieba. Orientalny folklor i zgiełk dużego miasta, złociste plaże i doskonała pogoda każdego roku przyciągają tysiące turystów z różnych zakątków świata.

Abu Dhabi to najbogatszy i największy z emiratów arabskich i jednocześnie stolica państwa. Jego powierzchnia, która stanowi aż 86% całego obszaru ZEA, rozciąga się na Półwyspie Arabskim i przybrzeżnych wyspach. Krajobraz tych terenów jest dość statyczny i niezmienny, tworzą go przede wszystkim tereny piaskowe, kamieniste i liczne pola naftowe.

Jednym z największych atutów pod względem turystycznym są z pewnością długie, szerokie plaże pokryte złotym, miękkim piaskiem kontrastującym z przejrzystą wodą mieniącą się barwami błękitu i lazuru. Najbardziej zjawiskowe odcinki nabrzeża to: Corniche Beach ze wspaniałym widokiem na modernistyczne budowle oraz niezwykle urokliwa Saadiyat Public Beach. Turyści cenią sobie również bogatą bazę noclegową. Hotele w Abu Dhabi, takie jak: Al Raha Beach Hotel czy Rixos Saadiyat Island, oferują ekskluzywny pobyt na najwyższym poziomie i szereg atrakcji w postaci pysznego jedzenia, basenów, kortów tenisowych czy spa, oczywiście w niedalekiej odległości od plaży.

Miasto Abu Dhabi leży na wyspie nad Zatoką Perską i stanowi niezwykle ważny ośrodek gospodarczy, finansowy i kulturalny. Najciekawszą budowlą stolicy jest meczet Szejka Zayeda zbudowany z olśniewającego białego marmuru oraz most zaprojektowany na kształt piaskowych wydm. To właśnie w tym miejscu znajduje się uznawany z najbardziej ekskluzywny na całym świecie Emirates Palace. Meczet w Abu Dhabi należy do jednych z największych na świecie.

Nieopodal Abu Dhabi zostało zbudowane najnowocześniejsze miasto świata Masdar pełne zachwycających, majestatycznych budynków zaprojektowanych w duchu ekologicznym. Ta niezwykła koncepcja łączy w sobie futurystyczność z poszanowaniem orientalnej i unikalnej architektury arabskiej. 

Nieopodal wybrzeża w morskich głębinach kryje się niesamowity skarb natury – barwna, niemal baśniowa rafa koralowa, której nie można przeoczyć, spędzając wakacje w Abu Dhabi. Znajdują się tu również unikalne na skalę światową gatunki fauny i flory.

Dubaj

Dubaj to najbardziej ekskluzywne i modernistyczne miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zachwyca niezwykłą fuzją nowoczesności i tradycji arabskich zabarwionych mieszanką kultur z całej Azji. To miejsce nieskończonych możliwości i atrakcji, pokonujące wszelkie ludzkie ograniczenia, dlatego wycieczka do Dubaju to spełnienie marzeń każdego turysty. 

Dubaj to najbardziej znane miasto i jednocześnie ekskluzywna wizytówka całych Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podzielone jest na dwie części: wschodnią Deira Dubai oraz zachodnią Bur Dubai, które rozdziela rzeka Khor. Wycieczka do Dubaju to podróż do przyszłości pełnej futurystycznych budynków i najnowszych rozwiązań technologicznych. To miejsce bije wszystkie światowe rekordy – to właśnie tu znajduje się najwyższy, bo mierzący aż 828 metry, budynek na ziemi Burj Khalifa oraz najbardziej ekskluzywny hotel Burj Al Arab, który jako pierwszy uzyskał status 7-gwiazdkowego, a także największe na świecie sztuczne wyspy. Na terenie hotelu znajduje się pięć restauracji, łaźnia parowa i pokój relaksu. Goście mogą korzystać z zajęć fitnessu, koszykówki, aerobiku czy wszelkiego rodzaju sportów wodnych, motorówek i skuterów. Wydawać by się mogło, że możliwości tego wspaniałego miasta są niemal nieograniczone.

Wczasy w Dubaju to również atrakcja dla miłośników zakupów, których zachwyci bogaty wybór i ogromne centra handlowe. Największe z nich, The Dubai Mall, oszałamia rozmiarami i różnorodną ofertą. Oprócz sklepów i restauracji można tu znaleźć park, wodospad, fontanny oraz olbrzymie Dubai Aquarium. To podwodne zoo oferuje nieskończoną liczbę atrakcji, np. możliwość podziwiania ponad 33 tysięcy gatunków podwodnych zwierząt, przejażdżkę łodzią ze szklanym dnem, a nawet nurkowanie z rekinami. Wydawać by się mogło, że atrakcje w Dubaju nie mają końca. Przy wejściu do centrum znajduje się największy na świecie system multimedialnych fontann tworzących niezwykłe spektakle – strumienie wody sięgają nawet 150 metrów! Z kolei w Mall of the Emirates znajduje się trzeci co do wielkości kryty stok narciarski na świecie.

Życie w Dubaju to nie tylko zgiełk, tłum turystów i nowoczesne centra handlowe. Jedynie kilkadziesiąt kilometrów od tej olbrzymiej metropolii można znaleźć niezmąconą ciszę i spokój. Niekończące się wydmy mieniące się na złoto w gorącym słońcu tworzą tajemniczy, niemal mityczny pejzaż – Pustynię Arabską. Surowość terenu koresponduje z nowoczesnością miasta w sposób zupełnie nieoczywisty, tworząc niezwykły, unikatowy krajobraz.

Miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich są bardzo bezpieczne, należy jednak pamiętać o tym, że kultura jego mieszkańców nieco różni się od polskiej. To, na co trzeba uważać w Dubaju, to przede wszystkim strój – zwłaszcza w meczetach. Zakryte ramiona i nogi są także wyrazem szacunku do muzułmańskiego kraju. W Dubaju można dostać mandat za żucie gumy czy jedzenie w pociągu. Picie alkoholu w miejscu publicznym jest zakazane, z kolei przytulanie się i całowanie w takich miejscach może być uznane za nietakt.

Fujairah

Fujairah to najpiękniejszy region w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Strzeliste, surowe wzgórza, których podnóża znikają w błękitnych falach oceanu, wraz ze złotymi piaskami nabrzeża tworzą urokliwy, bajkowy pejzaż. To miejsce pełne spokoju i niezmąconej ciszy, w którym można się zrelaksować i wypocząć w niezwykłych okolicznościach natury.

Fujairah to malowniczy emirat leżący między krystalicznie czystymi wodami Oceanu Indyjskiego a strzelistymi szczytami pasma górskiego Hajar. Graniczy z Ras al Khaimah, Sharjah oraz z Omanem. Surowy, półpustynny krajobraz poprzetykany jest licznymi dolinami, drzewami akacjowymi i kamienistymi wzgórzami.

Coraz większa liczba turystów wybiera ten region ze względu na piękne, długie wybrzeże o długości ponad 90 km. Piaszczyste plaże o miękkim, złotym piasku, przejrzysta woda i perfekcyjna pogoda w Fujairah stwarzają idealne warunki do relaksu i długich kąpieli słonecznych. 

Wody wschodniego wybrzeża to raj dla wielbicieli nurkowania. Niezwykła różnorodność podwodnej fauny i flory sprawiła, że zostały tutaj otwarte aż trzy rezerwaty morskie. Nurkowanie w Fujairah, dokładniej w Zatoce Osmańskiej to niepowtarzalna okazja, aby podziwiać aż 65 odmian koralowców, a także barakudy, makrele, płaszczki, rekiny rafowe oraz wielorybie. Bardzo popularnymi sportami wodnymi w tym regionie są również narty wodne, windsurfing, żeglarstwo i wędkarstwo.

Stolicą emiratu Fujairah jest nowoczesna miejscowość o tej samej nazwie, która jest ważnym ośrodkiem biznesowym i handlowym. Turystyczne atrakcje w Fujairah to np. fort z wieżami obronnymi i muzeum, a także najstarszy i najmłodszy meczet w Emiratach. Najstarszym budynkiem sakralnym na terenie kraju jest urokliwy i niepozorny meczet Al Bidya, najnowszym zaś monumentalny kompleks meczet Sheikha Zayeda, który posiada aż 65 kopuł! Oprócz stolicy ciekawym miejscem jest również Khor Fakkan, w którym znajduje się ponad 20 antycznych grobów pochodzących z drugiego tysiąclecia przed narodzinami Chrystusa.

Ras Al Khaimah

Ras Al Khaimah to najbardziej urodzajny i różnorodny emirat, który zachwyca majestatycznymi wzgórzami, czerwonymi piaskami pustyni, lazurowym wybrzeżem i niesamowitym bogactwem kulturowym. To właśnie tu kryją się zapierające dech w piersiach zabytki orientalnej kultury arabskiej, dlatego wakacje w Ras Al Khaimah z pewnością na długo pozostaną w pamięci. 

Ras Al Khaimah leży na północnym krańcu Półwyspu Arabskiego nad ciepłymi wodami Zatoki Perskiej. Nad całym regionie górują monumentalne pasma Ru’us Al Jibal z najwyższym szczytem Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Jebel Jais. Ras Al Khaimah zdecydowanie wyróżnia się na tle innych emiratów, zaskakuje niezwykłą różnorodnością i bogactwem majestatycznych zabytków. Na tym terenie występują zarówno wspaniałe góry poprzetykane urokliwymi dolinami, jak i pomarańczowe, surowe pustynie oraz nadmorskie oazy. Dzięki licznym akwenom wodnym rejon ten jest niezwykle urodzajny, popularna jest tu hodowla zwierząt i uprawa roślin.

Emirat Ras Al Khaimah może się pochwalić wspaniałymi plażami o miękkim, białym piasku i najczystszą wodą w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Krystaliczna przejrzystość wody i perfekcyjna pogoda tworzą idealne warunki do uprawiania rozmaitych sportów wodnych, takich jak windsurfing, narty wodne, nurkowanie i wiele innych. Wakacje na północnym krańcu Półwyspu Arabskiego kuszą również wspaniałą pogodą. Średnia temperatura powietrza w Ras Al Khaimah w sezonie wakacyjnym wynosi około 32℃.

Miejscem tym zachwyceni będą miłośnicy zwiedzania poszukujący lokalnego folkloru i historii. W eklektycznej stolicy emiratu znajdują się niezwykle ciekawe zabudowania i antyczne zabytki. Warto zwiedzić mityczny grobowiec Szamal, ruiny pałacu Szeeba oraz wspaniałą rezydencję Al Falayah. Znajduje się tutaj także najsłynniejsza budowla Zatoki Perskiej ‒ Ras al-Khaimah Museum. Idealną atrakcją dla turystów poszukujących odnowy i relaksu jest uzdrowisko Khatt, w którym można skorzystać z gorących źródeł z leczniczą wodą termalną o temperaturze 40℃. Do Ras Al Khaimah można dojechać bezpośrednio z Dubaju, np. samochodem autostradą 311, bądź autobusami miejskimi, które odjeżdżają z okolic stacji metra Union Station.

DUBAI CITY TOUR  (4 H) – POLDNIOWA WYCIECZKA OBJAZDOWA
Dubaj to miasto pełne luksusu, w którym znajduje się jedyny na świecie siedmiogwiazdkowy hotel Burj Al Arab. Futurystyczna bryła przypominająca żagiel sprawiła, że Burj Al Arab stał się symbolem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jedną z największych atrakcji jest również sztuczna wyspa w kształcie palny - Palma Jumeirah, na niej kolejny           z najbardziej luksusowych hoteli na świecie - Atlantis. W Dubaju zobaczyć można także najwyższy budynek świata o wysokości 828 metrów - Burj Khalifa, a także wiele innych drapaczy chmur o niezwykłej architekturze. Kolejne atrakcje, których nie można ominąć to największe w Dubaju centrum handlowe Dubai Mall mieszczące 1200 sklepów, kawiarenek, restauracji oraz drugie co do wielkości centrum handlowym Mall Of Emirates, gdzie znajduje się słynny sztuczny stok narciarski- Ski Dubai. Warto również poświęcić chwilę czasu na zwiedzenie najnowszej – luksusowej i najbogatszej dzielnicy mieszkalnej a także turystycznej - Marina. To jeden z największych portów jachtowych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich wkomponowany i połączony z najnowszą zabudową mieszkalną dającą niesamowite wrażenie wielkiego luksusu i pełnej nowoczesności. Będąc w Dubaju nie można przeoczyć souku, czyli bazaru, na którym można nabyć dosłownie wszystko, stąd tradycyjną łodzią drewnianą - abrą, można popłynąć na drugi brzeg Dubai Creek. Nieodzownym elementem krajobrazu Dubaju jest również rekordowa ilość 700 meczetów - w trakcie tej wycieczki fakultatywnej można zobaczyć największy meczet Dunaju Jumeirah Mosque . Miasto to jest bez wątpienia wizytówką Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
-PRZEJAZD DO MARINY - CZAS NA FOTOGRAFOWANIE
-PRZEJAZD NA SZTUCZNĄ WYSPĘ PALM JUMEIRAH – CZAS NA FOTOGRAFOWANIE
-PRZEJAZD POD HOTEL BURJ AL ARAB 7* - CZAS NA FOTOGRAFOWANIE OD STRONY PLAŻY
-PRZEJAZD W KIERUNKU BUR DUBAI, GDZIE MIEŚCI SIE FORT AL FAHIDI, ZWIEDZANIE MUZEUM DUBAJU
-PRZEPŁYNIĘCIE DUBAI CREEKU NA DRUGĄ STRONĘ TAKSÓWKĄ WODNĄ –ABRA
-ZWIEDZANIE TRADYCYJNYCH TARGÓW ARABSKICH - SPICE SOUK- TARG PRZYPRAW, GOLD SOUK-TARG ZŁOTA

Cena od 45 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)
 
BURJ KHALIFA – AT THE TOP
Wieżowiec Burj Khalifa jest jednym z najwyższych budynków na świecie – mierzy 828 metrów, to prawie tyle co cztery Pałace Kultury i Nauki ustawione jeden na drugim. Znajduje się w samym centrum Dubaju, jest otoczony przez hotele, markowe sklepy i miejsca rozrywki. Dzięki tej opcji będą Państwo mogli wjechać na górę tego światowej klasy budynku i podziwiać z jego tarasu widokowego panoramę miasta.

Cena od 125 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)
 
ABU DHABI CITY TOUR – CAŁODNIOWA WYCIECZKA
Wycieczka do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Znane z licznych drapaczy chmur i pałaców miasto robi wrażenie na każdym turyście. W programie zwiedzania znajdują się: słynny Grand Mosque. Wyłożony białym marmurem i zdobiony mozaiką dziedziniec otoczony jest ponad tysiącem kolumn, z których każdą ozdobiono kwiecistym wzorem. Przystrojona złotem sala modlitewna spoczywa na 96 marmurowych kolumnach wykładanych ametystem, lazurytem                i czerwonym agatem. Wnętrze meczetu oświetla siedem pozłacanych żyrandoli wzbogaconych kryształami Swarovskiego. Przejedziemy przez centrum stolicy Emiratów Abu Dhabi, z jej luksusowymi willami i pałacami położonymi wzdłuż riwiery. Zatrzymamy się przed 7-gwiazdkowym zaprojektowanym na wzór pałacu hotelem Emirates Palace, aby zrobić zdjęcia                           a następnie przejedziemy do Heritage Village - muzeum zaprojektowanego na wzór małej, beduińskiej wioski. Prezentuje ono  tradycyjny, arabski styl życia (połów ryb, handel). Znajduje się w nim również sklep z pamiątkami, gdzie można nabyć tradycyjne wyroby garncarskie oraz arabskie przyprawy. Końcowym etapem wycieczki będzie przejazd przez Wyspę Yas Island gdzie znajduje się słynny park rozrywki Ferrari World oraz Tor Formuły F1- fotografowanie z zewnątrz.

Cena od 75 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)

DESERT SAFARI
Po południu wyjazd nowoczesnymi jeepami (Land Cruiser Toyota) w stronę pustyni. Ekscytująca przejażdżka jeepami po wydmach – tzw. „Dune Bashing”. Wrażenia podczas tej wyprawy przypominają odczucia związane z przejazdem kolejką górską. Postój podczas którego podziwiać będziemy piękny zachód słońca na pustyni. Następnie wizyta w tradycyjnej osadzie: przywitanie arabską kawą oraz orientalna kolacja barbeque (napoje bezalkoholowe oraz woda, kawa i herbata bezpłatne). Na miejscu możliwość skorzystania z wielu innych atrakcji tj. : przejażdżka na wielbłądach, palenie fajki wodnej, tatuaże z henny, zdjęcia w tradycyjnych strojach. Przewidziano również pokaz tańca brzucha.

Cena ok. 55 USD
 
 
DHOW CRUISE MARINA  – REJS TRADYCYJNĄ ŁODZIĄ ( NA POKŁADZIE  KOLACJA)
2-godzinny rejs wycieczkowy po Marinie tradycyjna łodzią Dhow. Na pokładzie statku serwowana kolacja w formie bufetu z napojami bezalkoholowymi w cenie.

Cena od 45 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)
 
SKY VIEW BAR – DRINK W BURJ AL ARAB
Możliwość degustowania wybranych 2 drinków  w słynnym 7 * hotelu Burj Al Arab to także doskonała okazja na zrobienie zdjęć wewnątrz tego obiektu. Proszę pamiętać o odpowiednim stroju. Słynny Sky View Bar znajduje się  na 27 piętrze co umożliwia równocześnie cieszenie się pięknym widokiem z przeszklonego dookoła baru na całą najbliższą luksusową okolicę.

UWAGA:
-wstęp dla osób powyżej 21 roku życia.
-dojazd do hotelu na własny koszt
-wymagany elegancki okazjonalny strój (zakaz wejścia w sportowym stroju oraz sportowym obuwiu).
 
Zasady ubioru:
Panowie są zobowiązani do noszenia koszuli z kołnierzykiem, spodni pełnej długości i zakrytych butów (niedozwolone są trampki oraz buty sportowe). Panie obowiązuje garnitur lub sukienka, długa lub krótka spódniczka lub szykowna luźna góra.
UAE narodowy strój jest mile widziany.
Dla panów: spodenki, koszulki, klapki, buty sportowe typu: otwarte obuwie, obuwie do biegania, na siłownie, do tenisa, do koszykówki, itp. nie są dozwolone.
 

Następna strona
Poprzednia strona
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 1629PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 1659PLN
Sprawdź
Metropolitan Hotel Dubai
Metropolitan Hotel Dubai
już od 1699PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
już od 1699PLN
Sprawdź
Holiday Inn Express Jumeirah
Holiday Inn Express Jumeirah
już od 1699PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Downtown
Four Points By Sheraton Downtown
już od 1699PLN
Sprawdź
Ramada Jumeirah Hotel
Ramada Jumeirah Hotel
już od 1699PLN
Sprawdź
Cosmopolitan Hotel Dubai
Cosmopolitan Hotel Dubai
już od 1719PLN
Sprawdź
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
już od 1739PLN
Sprawdź
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
już od 1739PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 1749PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 1769PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 1799PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 1829PLN
Sprawdź
Delta Hotels by Marriott Jumeirah Beach Dubai
Delta Hotels by Marriott Jumeirah Beach Dubai
już od 1849PLN
Sprawdź
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
już od 1849PLN
Sprawdź
Ajman Saray
Ajman Saray
już od 1919PLN
Sprawdź
JA Beach Hotel
JA Beach Hotel
już od 1919PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 1929PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 1999PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 1999PLN
Sprawdź
Grand Hyatt Dubai
Grand Hyatt Dubai
już od 2019PLN
Sprawdź
Ajman Saray, a Luxury Collection Hotel, Ajman
Ajman Saray, a Luxury Collection Hotel, Ajman
już od 2039PLN
Sprawdź
Two Seasons Hotel & Apartments (Ex-Gloria Hotel)
Two Seasons Hotel & Apartments (Ex-Gloria Hotel)
już od 2049PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 2089PLN
Sprawdź
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
już od 2149PLN
Sprawdź
JA Palm Tree Court & Spa
JA Palm Tree Court & Spa
już od 2189PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 2219PLN
Sprawdź
Movenpick Hotel Jumeirah
Movenpick Hotel Jumeirah
już od 2279PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 2289PLN
Sprawdź
Marina Byblos Hotel
Marina Byblos Hotel
już od 2319PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
już od 2349PLN
Sprawdź
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
już od 2369PLN
Sprawdź
Holiday Inn Express Jumeirah
Holiday Inn Express Jumeirah
już od 2399PLN
Sprawdź
Metropolitan Hotel Dubai
Metropolitan Hotel Dubai
już od 2419PLN
Sprawdź
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
już od 2429PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
już od 2449PLN
Sprawdź
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
już od 2469PLN
Sprawdź
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
już od 2469PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Downtown
Four Points By Sheraton Downtown
już od 2479PLN
Sprawdź
Fairmont The Palm Dubai
Fairmont The Palm Dubai
już od 2499PLN
Sprawdź
Citymax Bur Dubai
Citymax Bur Dubai
już od 2569PLN
Sprawdź
Ramada Jumeirah Hotel
Ramada Jumeirah Hotel
już od 2579PLN
Sprawdź
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
już od 2599PLN
Sprawdź
Sofitel The Palm Dubai
Sofitel The Palm Dubai
już od 2599PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 2599PLN
Sprawdź
Hampton By Hilton Marjan Island
Hampton By Hilton Marjan Island
już od 2613PLN
Sprawdź
Sofitel The Palm Resort And Spa
Sofitel The Palm Resort And Spa
już od 2619PLN
Sprawdź
Sofitel The Palm Resort And Spa
Sofitel The Palm Resort And Spa
już od 2619PLN
Sprawdź
Citymax Al Barsha At The Mall
Citymax Al Barsha At The Mall
już od 2632PLN
Sprawdź
Movenpick Hotel Jumeirah
Movenpick Hotel Jumeirah
już od 2639PLN
Sprawdź
Radisson Blu Fujairah
Radisson Blu Fujairah
już od 2656PLN
Sprawdź
Cosmopolitan Hotel Dubai
Cosmopolitan Hotel Dubai
już od 2669PLN
Sprawdź
Tryp by Wyndham Barsha Height
Tryp by Wyndham Barsha Height
już od 2687PLN
Sprawdź
The Palace Downtown Dubai
The Palace Downtown Dubai
już od 2689PLN
Sprawdź
Fairmont Ajman
Fairmont Ajman
już od 2699PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 2699PLN
Sprawdź
Radisson Blu Fujairah
Radisson Blu Fujairah
już od 2729PLN
Sprawdź
Holiday Inn Al Barsha
Holiday Inn Al Barsha
już od 2741PLN
Sprawdź
The Cove Rotana Resort
The Cove Rotana Resort
już od 2748PLN
Sprawdź
Fairmont Fujairah
Fairmont Fujairah
już od 2754PLN
Sprawdź
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
już od 2779PLN
Sprawdź
Citymax Bur Dubai
Citymax Bur Dubai
już od 2779PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 2799PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 2829PLN
Sprawdź
Holiday Inn Al Barsha
Holiday Inn Al Barsha
już od 2878PLN
Sprawdź
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
już od 2919PLN
Sprawdź
BM Beach Hotel ex Bin Majid
BM Beach Hotel ex Bin Majid
już od 3066PLN
Sprawdź
Citymax Al Barsha
Citymax Al Barsha
już od 3093PLN
Sprawdź
Radisson Blu Resort, Fujairah
Radisson Blu Resort, Fujairah
już od 3099PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Resort and Spa
Habtoor Grand Resort and Spa
już od 3099PLN
Sprawdź
Tryp by Wyndham Barsha Height
Tryp by Wyndham Barsha Height
już od 3114PLN
Sprawdź
BM Beach Resort ex Smartline Bin Majid
BM Beach Resort ex Smartline Bin Majid
już od 3136PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 3159PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 3159PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 3189PLN
Sprawdź
Hilton Dubai The Walk
Hilton Dubai The Walk
już od 3210PLN
Sprawdź
C Central Resort The Palm
C Central Resort The Palm
już od 3220PLN
Sprawdź
Royal Central The Palm
Royal Central The Palm
już od 3222PLN
Sprawdź
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
już od 3276PLN
Sprawdź
Movenpick Hotel Jumeirah Beach
Movenpick Hotel Jumeirah Beach
już od 3313PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 3326PLN
Sprawdź
JA Beach Hotel
JA Beach Hotel
już od 3339PLN
Sprawdź
The Cove Rotana Resort
The Cove Rotana Resort
już od 3340PLN
Sprawdź
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
już od 3359PLN
Sprawdź
Canal Central
Canal Central
już od 3420PLN
Sprawdź
BM Beach Hotel ex Bin Majid
BM Beach Hotel ex Bin Majid
już od 3468PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 3469PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 3479PLN
Sprawdź
Sofitel The Palm Dubai
Sofitel The Palm Dubai
już od 3529PLN
Sprawdź
The Retreat Palm Jumeirah
The Retreat Palm Jumeirah
już od 3556PLN
Sprawdź
Movenpick Hotel Jumeirah Beach
Movenpick Hotel Jumeirah Beach
już od 3602PLN
Sprawdź
BM Beach Resort ex Smartline Bin Majid
BM Beach Resort ex Smartline Bin Majid
już od 3610PLN
Sprawdź
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
już od 3628PLN
Sprawdź
Jumeirah Beach Hotel
Jumeirah Beach Hotel
już od 3669PLN
Sprawdź
JA Palm Tree Court & Spa
JA Palm Tree Court & Spa
już od 3679PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 3699PLN
Sprawdź
Grand Hyatt Dubai
Grand Hyatt Dubai
już od 3699PLN
Sprawdź
Ajman Saray Luxury Collection
Ajman Saray Luxury Collection
już od 3736PLN
Sprawdź
Radisson Blu Resort, Fujairah
Radisson Blu Resort, Fujairah
już od 3759PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
już od 3839PLN
Sprawdź
Hilton Dubai Jumeirah Beach
Hilton Dubai Jumeirah Beach
już od 3849PLN
Sprawdź
The Retreat Palm Jumeirah
The Retreat Palm Jumeirah
już od 3889PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
już od 3939PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
już od 3945PLN
Sprawdź
Fairmont The Palm Dubai
Fairmont The Palm Dubai
już od 3961PLN
Sprawdź
W Dubai - The Palm
W Dubai - The Palm
już od 4028PLN
Sprawdź
Fairmont The Palm Dubai
Fairmont The Palm Dubai
już od 4066PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 4079PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 4099PLN
Sprawdź
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
już od 4111PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 4114PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 4199PLN
Sprawdź
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
już od 4233PLN
Sprawdź
Hilton Dubai The Walk
Hilton Dubai The Walk
już od 4245PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 4264PLN
Sprawdź
Fairmont Fujairah
Fairmont Fujairah
już od 4329PLN
Sprawdź
Rixos Bab Al Bahr
Rixos Bab Al Bahr
już od 4484PLN
Sprawdź
Five Palm Jumeirah Dubai
Five Palm Jumeirah Dubai
już od 4513PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
już od 4521PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai The Palm
Sofitel Dubai The Palm
już od 4666PLN
Sprawdź
W Dubai - The Palm
W Dubai - The Palm
już od 4688PLN
Sprawdź
Al Raha Beach Hotel
Al Raha Beach Hotel
już od 4730PLN
Sprawdź
The Palace Downtown Dubai
The Palace Downtown Dubai
już od 4999PLN
Sprawdź
Hilton Dubai Jumeirah Beach
Hilton Dubai Jumeirah Beach
już od 5012PLN
Sprawdź
Rixos Premium Saadiyat Island
Rixos Premium Saadiyat Island
już od 5068PLN
Sprawdź
Royal Central The Palm
Royal Central The Palm
już od 5102PLN
Sprawdź
Rixos Bab Al Bahr
Rixos Bab Al Bahr
już od 5162PLN
Sprawdź
Al Raha Beach Hotel
Al Raha Beach Hotel
już od 5409PLN
Sprawdź
Five Palm Jumeirah Dubai
Five Palm Jumeirah Dubai
już od 5473PLN
Sprawdź
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
już od 5559PLN
Sprawdź
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
już od 5686PLN
Sprawdź
Rixos The Palm Dubai
Rixos The Palm Dubai
już od 5769PLN
Sprawdź
Rixos Premium Saadiyat Island
Rixos Premium Saadiyat Island
już od 6475PLN
Sprawdź
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
już od 6614PLN
Sprawdź
Rixos The Palm Dubai
Rixos The Palm Dubai
już od 6640PLN
Sprawdź
Burj Al Arab
Burj Al Arab
już od 8599PLN
Sprawdź
Burj Al Arab
Burj Al Arab
już od 11449PLN
Sprawdź
Fairmont The Palm Dubai
Fairmont The Palm Dubai
już od 13939PLN
Sprawdź
Poprzednia strona
Następna strona
Zapisz się na newsletter

Wakacje nie jeden mają kierunek!

Bądź zawsze na bieżąco. Zapisz się na newsletter.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z postanowieniami polityki prywatności Exim S.A. Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje w polityce naszej firmy dotyczącej cookies.