Zjednoczone Emiraty Arabskie - wycieczki i wakacje | Exim Tours
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Wróć
Ogólne
Wycieczki<br>fakultatywne
Hotele
Galeria
Transfery<br>indywidualne
Wideo
Lokalizacja
Dubaj i Muskat
Dubaj Express
Emiraty - metropolie i krajobrazy
Opis kierunku
Zakładka 5
Zakładka 6

Zjednoczone Emiraty Arabskie ze stolicą w Abu Dhabi to niewielki kraj o wielu obliczach, położony we wschodniej części Półwyspu Arabskiego. Każdego, kto tu zawita zadziwi tutejsza czystość, porządek oraz bezpieczeństwo. Pozytywne wrażenie umocni na pewno możliwość kąpieli w ciepłych wodach Zatoki Perskiej lub Oceanu Indyjskiego oraz odpoczynek na piaszczystych, białych plażach, ponad którymi rozpościerają swe liście majestatyczne palmy. W tym tajemniczym kraju będą Państwo mogli podziwiać supernowoczesną architekturę w jednym z najbardziej rozwiniętych miast świata - Dubaju, jak również zakosztować czaru orientalnych bazarów i wiosek beduińskich. Czyste morze, niezapomniane wyprawy na pustynię, nurkowanie, sklepy z pamiątkami i złotem sprawią, iż wyjazd do Emiratów na  długo pozostanie z Państwa pamięci.

Dubaj
Należy do najbardziej znanych miast emiratów. Jest symbolem luksusu i taniego złota. Można tam znaleźć zarówno dzielnice zabudowane tradycyjną arabską architekturą z uroczymi soukami czyli targami, jak i najnowocześniejsze biurowce i ogromne centra handlowe. Znajduje się tam raj golfowy i handlowy. Dubaj jest niewątpliwie turystyczną atrakcją ZEA, jak i jednym z ważniejszych centrów biznesu. Jest to miasto bardzo bezpieczne, położone nad Zatoką Perską, oferujące wiele zadbanych plaż, parki rekreacyjno-wypoczynkowe, niezliczoną liczbę hoteli, w tym jedyny na świecie hotel siedmiogwiazdkowy - Burj Al Arab. Miasto podzielone jest na dwie części: Deira Dubai (wschodnia część) oraz Bur Dubai (zachodnia część) rozdzielone rzeką Khor Dubai (Dubai Creek). Bur Dubai to przede wszystkim Sheikh Zayed Road  - dzielnica nowoczesnych biurowców ze szkła i centrum biznesu.  Można tu podziwiać jeden z najwyższych budynków świata – Burj Khalifa oraz niezwykłe centra handlowe. W jednym z nich - Emirates Mall będziemy mogli skosztować jazdy na nartach w Ski Dubai. Jest to pierwszy kryty ośrodek narciarskim na Bliskim Wschodzie i oferuje niezwykłe atrakcje takie jak: jazda na nartach, snowbordzie i sankach albo po prostu zabawę w śniegu. Dla każdego znajdzie się tutaj coś ciekawego, od początkujących do entuzjastów sportów zimowych. Natomiast w Dubai Mall – największym Centrum handlowym świata będziemy mogli podziwiać nie tylko niezliczone butiki ale również ogromne akwarium pełne rekinów. Kolejną dzielnicą po zachodniej stronie jest Jumeirah. Jest ona płożona bezpośrednio nad Zatoką Perską, z przeważającą zabudową willową. Na Jumeirah znajduje się wiele domów należących do szejków. Na początku Jumeirah znajduje się bezpłatna centralna plaża zwana “Open Beach”, na której w dzień można spotkać plażowiczów z Dubaju. Deria dubai – w północnej części zamieszkana głównie przez Hindusów i Pakistańczykow. W tej dzielnicy znajdziemy również Gold Souk – handluje sie tu m.in. biżuterią i wszelkiego rodzaju misternymi wyrobami rzemiosła oraz Spice souk – targ przypraw.

Abu Dhabi
Jest to największy i najbogatszy Emirat wchodzący w skład Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Leży na Półwyspie Arabskim i na wyspach w Zatoce Perskiej. Obejmuje pow. 67,340 km2, co stanowi 86% całego obszaru ZEA. Powierzchnia przeważnie nizinna pokryta piaskową i kamienna pustynią. Większość zysków Emiratu pochodzi z wydobycia ropy naftowej, dzięki temu jego rozwój nadal może postępować gdyż Abu Dhabi jest właścicielem 90% złóż naftowych w całych Emiratach. Jednak mimo rozwoju techniki, wciąż można tutaj na każdym kroku spotkać się z tradycją. Do Emiratu należy niezliczona liczba wysepek, na których obok wyjątkowej przyrody znajdują się archeologiczne znaleziska. Stolicą Emiratu jak i całych Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest miasto Abu Dhabi. Miasto to położone na przybrzeżnej wyspie w Zatoce Perskiej jest ważnym Centrum gospodarczym, finansowym i kulturalnym a także portem morskim i rybackim.

Sharjah
Emirat, na północnym zachodzie graniczący z Dubajem, uchodzący za kulturową stolicę arabskiego świata. Przyciąga turystów licznymi atrakcjami, olśniewającymi pałacami, najlepszymi muzeami jak również największym meczetem w kraju. Znajduje się tutaj olbrzymia, sztucznie utworzona laguna, cudowne plaże oraz mnóstwo sklepików i targów, gdzie zakupić można ręcznie produkowane dywaniki, pamiątki, elektronikę, złoto, srebro oraz szlachetne kamienie. Sharjah jest to jeden z najbardziej konserwatywnych emiratów przestrzegający prawa szariatu. Oznacza to zakaz spożywania oraz podawania alkoholu (dotyczy to też hotelowych barów i restauracji) jak również rygor dotyczący ubioru. Jeżeli nie posiada się odpowiedniego ubioru, to można spodziewać się nieprzyjemnych reakcji otoczenia, a nawet okrzyków. Poza imprezami organizowanymi przez hotele nie natrafimy tutaj na żadne życie nocne. Zapomnieć także należy o barach z dyskotekami.

Ajman
Jest najmniejszy ze wszystkich siedmiu Emiratów. Znajduje się na północ od Emiratu Sharjah. Spokojne miasteczko oferuje długie, piaszczyste plaże, przepiękne parki z egzotycznymi roślinami, liczne restauracje, ekskluzywne butiki i tradycyjne kramy z oryginalnymi ozdobami. W Ajmanie znajdują się największe stocznie budujące statki zwane „Dhows”. Jest to jedyny emirat gdzie nie ma przepisów zabraniających spożywania alkoholu.

Ras Al Khaimah
Leży w północno-wschodniej części Półwyspu Arabskiego i graniczy z Omanem. Jest jednym z najpiękniejszych emiratów ze swoją różnorodną przyrodą. Są tutaj góry i doliny, pustynia i oazy. Ras Al Kjaimah kusi turystów zróżnicowanymi krajobrazami, przepiękną linią brzegową Zatoki Perskiej i wspaniałymi plażami oraz nowoczesnymi centrami handlowymi i tradycyjnymi arabskimi soukami.

Fujairah
To najbardziej malowniczy z emiratów. Położony nad Oceanem Indyjskim, między przepięknymi, choć surowymi górami Hajar a morzem. Piaszczyste plaże ciągną się na długości 90 km. Wielki błękit morza i magia barw podwodnego świata sprawiają, iż region ten jest coraz częściej odwiedzany przez turystów. Wkomponowane w zieleń egzotycznych ogrodów hotele pozwalają na prawdziwy wypoczynek. Większość hoteli oferuje gościom możliwość skorzystania z profesjonalnych centrów nurkowych. W Fujairah są trzy rezerwaty morskie, które chętnie odwiedzają płetwonurkowie z całego świata.

Dokumenty
Obywatele polscy, niezależnie od celu przyjazdu, podlegają obowiązkowi wizowemu. Od dnia 22 marca 2014 r. obywatele polscy otrzymują wizy wjazdowe na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Zmiana ta nie oznacza zniesienia obowiązku wizowego lecz wprowadzenie ułatwienia polegającego na możliwości uzyskania pieczęci zezwalającej na wjazd do ZEA na przejściu granicznym (nie dotyczy osób legitymujących się paszportami tymczasowymi). Obywatele polscy otrzymują na przejściach granicznych (lotniczych, drogowych i morskich) bezpłatne wizy, w postaci pieczęci w paszporcie, zezwalającej na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Osoba, która chciałaby przedłużyć swój pobyt w ZEA, musi wystąpić o takie przedłużenie do właściwego urzędu do spraw cudzoziemców i pobytu, przed upływem przyznanego okresu 30 dni. Przedłużenie wizy wymaga wniesienia opłaty w wysokości 500 dirhamów. Możliwe jest dwukrotne przedłużenie jednorazowego pobytu do maksymalnie 90 dni. Wyżej wymienione zezwolenia na wjazd nie obejmują pobytów w celu podjęcia pracy w ZEA, dla których konieczne jest wcześniejsze uzyskanie wizy wjazdowej. ZEA nie stawiają przeszkód przy wjeździe osób z paszportami zawierającymi wizy wjazdowe Izraela lub ślady pobytu w tym kraju.

Czas
Różnica czasowa względem Polsce wynosi: + 2 (latem) i + 3 h (zimą).
Czas przelotu ok. 6 godz.

Język
Jezykiem urzędowym jest arabski, w miejscowościach turystycznych można porozumiewać się po angielsku.

Waluta
Jednostką monetarną jest Dirham ZEA (AED), 1 AED = 100 filsów

Szczepienia
Żadnych zalecanych dodatkowych i obowiązkowych

Napięcie
220 – 240 V, gniazdka typu brytyjskiego, konieczne są adaptery, które można kupić w miejscowych sklepach.

Klimat
W ZEA panuje klimat zwrotnikowy – gorące i suche lato, łagodna zima.

Ambasada RP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Abu Dhabi, , PO BOX 2334
Tel.: +971 2 446 5200, +971 50 662 6151
Tel. dyżurny: +971 508 113 249
Faks: +971 2 446 2967
abudhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl
www.abuzabi.msz.gov.pl

Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
Tel.: (22) 222 20 20
Fax: (22) 222 20 40
www.uae-embassy.ae/pl
warsaw@mofa.gov.ae


Ważna informacja
Z dniem 31.03.2014r. zostaje wprowadzony podatek turystyczny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podatek będzie pobierany bezpośrednio od Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu w hotelach. Poniżej tabelka z kwotami jakie będą pobierane, podane kwoty są w Dirhamach. Opłata jest pobierana za pokój, za noc i jest uzależniona od standardu hotelu, w jakim Klienci mieszkają.
 

Standard hotelu

Opłata za pokój / za noc (AED)

*****

20

****

15

***

10

**

10


Wszystkie hotele w Dubaju przy zakwaterowaniu pobierają od gości DEPOZYT. Wysokość depozytu zależy od standardu hotelu, opcji wyżywienia. Kwota depozytu służyć ma pokryciu ewentualnych kosztów związanych z dodatkowymi usługami  typu mini bar itp. Depozyt pobierany jest w gotówce w Euro lub USD, może być także w formie zablokowanej kwoty na koncie bankowym lub karcie kredytowej. Depozyt zostaje zwrócony po rozliczeniu ewentualnych rachunków hotelowych.

Opieka rezydenta

Klienci wylatujący z Warszawy i Krakowa są objęci opieką polskojęzycznych rezydentek, u których mogą zarezerwować wycieczki fakultatywne (odbywają się w języku angielskim lub polskim w przypadku uzbierania się większej grupy). Wyjątkiem są hotele Bin Majid Beach Hotel i Smartline Ras Al Khaimah Resort, w przypadku tych hoteli Klienci są objęci opieką rezydentki Exim Czechy & Słowacja, komunikacja w języku słowackim lub angielskim, możliwość zarezerwowania wycieczek fakultatywnych (w przypadku uzbierania się grupy od 6 osób będą się odbywały w języku polskim).

Klienci wylatujący z Katowic są objęci anglojęzyczną obsługą przedstawiciela kontrahenta.

DUBAI CITY TOUR  (4 H) – POLDNIOWA WYCIECZKA OBJAZDOWA
Dubaj to miasto pełne luksusu, w którym znajduje się jedyny na świecie siedmiogwiazdkowy hotel Burj Al Arab. Futurystyczna bryła przypominająca żagiel sprawiła, że Burj Al Arab stał się symbolem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jedną z największych atrakcji jest również sztuczna wyspa w kształcie palny - Palma Jumeirah, na niej kolejny           z najbardziej luksusowych hoteli na świecie - Atlantis. W Dubaju zobaczyć można także najwyższy budynek świata o wysokości 828 metrów - Burj Khalifa, a także wiele innych drapaczy chmur o niezwykłej architekturze. Kolejne atrakcje, których nie można ominąć to największe w Dubaju centrum handlowe Dubai Mall mieszczące 1200 sklepów, kawiarenek, restauracji oraz drugie co do wielkości centrum handlowym Mall Of Emirates, gdzie znajduje się słynny sztuczny stok narciarski- Ski Dubai. Warto również poświęcić chwilę czasu na zwiedzenie najnowszej – luksusowej i najbogatszej dzielnicy mieszkalnej a także turystycznej - Marina. To jeden z największych portów jachtowych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich wkomponowany i połączony z najnowszą zabudową mieszkalną dającą niesamowite wrażenie wielkiego luksusu i pełnej nowoczesności. Będąc w Dubaju nie można przeoczyć souku, czyli bazaru, na którym można nabyć dosłownie wszystko, stąd tradycyjną łodzią drewnianą - abrą, można popłynąć na drugi brzeg Dubai Creek. Nieodzownym elementem krajobrazu Dubaju jest również rekordowa ilość 700 meczetów - w trakcie tej wycieczki fakultatywnej można zobaczyć największy meczet Dunaju Jumeirah Mosque . Miasto to jest bez wątpienia wizytówką Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
-PRZEJAZD DO MARINY - CZAS NA FOTOGRAFOWANIE
-PRZEJAZD NA SZTUCZNĄ WYSPĘ PALM JUMEIRAH – CZAS NA FOTOGRAFOWANIE
-PRZEJAZD POD HOTEL BURJ AL ARAB 7* - CZAS NA FOTOGRAFOWANIE OD STRONY PLAŻY
-PRZEJAZD W KIERUNKU BUR DUBAI, GDZIE MIEŚCI SIE FORT AL FAHIDI, ZWIEDZANIE MUZEUM DUBAJU
-PRZEPŁYNIĘCIE DUBAI CREEKU NA DRUGĄ STRONĘ TAKSÓWKĄ WODNĄ –ABRA
-ZWIEDZANIE TRADYCYJNYCH TARGÓW ARABSKICH - SPICE SOUK- TARG PRZYPRAW, GOLD SOUK-TARG ZŁOTA

Cena od 45 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)
 
BURJ KHALIFA – AT THE TOP
Wieżowiec Burj Khalifa jest jednym z najwyższych budynków na świecie – mierzy 828 metrów, to prawie tyle co cztery Pałace Kultury i Nauki ustawione jeden na drugim. Znajduje się w samym centrum Dubaju, jest otoczony przez hotele, markowe sklepy i miejsca rozrywki. Dzięki tej opcji będą Państwo mogli wjechać na górę tego światowej klasy budynku i podziwiać z jego tarasu widokowego panoramę miasta.

Cena od 125 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)
 
ABU DHABI CITY TOUR – CAŁODNIOWA WYCIECZKA
Wycieczka do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Znane z licznych drapaczy chmur i pałaców miasto robi wrażenie na każdym turyście. W programie zwiedzania znajdują się: słynny Grand Mosque. Wyłożony białym marmurem i zdobiony mozaiką dziedziniec otoczony jest ponad tysiącem kolumn, z których każdą ozdobiono kwiecistym wzorem. Przystrojona złotem sala modlitewna spoczywa na 96 marmurowych kolumnach wykładanych ametystem, lazurytem                i czerwonym agatem. Wnętrze meczetu oświetla siedem pozłacanych żyrandoli wzbogaconych kryształami Swarovskiego. Przejedziemy przez centrum stolicy Emiratów Abu Dhabi, z jej luksusowymi willami i pałacami położonymi wzdłuż riwiery. Zatrzymamy się przed 7-gwiazdkowym zaprojektowanym na wzór pałacu hotelem Emirates Palace, aby zrobić zdjęcia                           a następnie przejedziemy do Heritage Village - muzeum zaprojektowanego na wzór małej, beduińskiej wioski. Prezentuje ono  tradycyjny, arabski styl życia (połów ryb, handel). Znajduje się w nim również sklep z pamiątkami, gdzie można nabyć tradycyjne wyroby garncarskie oraz arabskie przyprawy. Końcowym etapem wycieczki będzie przejazd przez Wyspę Yas Island gdzie znajduje się słynny park rozrywki Ferrari World oraz Tor Formuły F1- fotografowanie z zewnątrz.

Cena od 75 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)

DESERT SAFARI
Po południu wyjazd nowoczesnymi jeepami (Land Cruiser Toyota) w stronę pustyni. Ekscytująca przejażdżka jeepami po wydmach – tzw. „Dune Bashing”. Wrażenia podczas tej wyprawy przypominają odczucia związane z przejazdem kolejką górską. Postój podczas którego podziwiać będziemy piękny zachód słońca na pustyni. Następnie wizyta w tradycyjnej osadzie: przywitanie arabską kawą oraz orientalna kolacja barbeque (napoje bezalkoholowe oraz woda, kawa i herbata bezpłatne). Na miejscu możliwość skorzystania z wielu innych atrakcji tj. : przejażdżka na wielbłądach, palenie fajki wodnej, tatuaże z henny, zdjęcia w tradycyjnych strojach. Przewidziano również pokaz tańca brzucha.

Cena ok. 55 USD
 
 
DHOW CRUISE MARINA  – REJS TRADYCYJNĄ ŁODZIĄ ( NA POKŁADZIE  KOLACJA)
2-godzinny rejs wycieczkowy po Marinie tradycyjna łodzią Dhow. Na pokładzie statku serwowana kolacja w formie bufetu z napojami bezalkoholowymi w cenie.

Cena od 45 USD (w zależności od Emiratu (miejsca) zakwaterowania)
 
SKY VIEW BAR – DRINK W BURJ AL ARAB
Możliwość degustowania wybranych 2 drinków  w słynnym 7 * hotelu Burj Al Arab to także doskonała okazja na zrobienie zdjęć wewnątrz tego obiektu. Proszę pamiętać o odpowiednim stroju. Słynny Sky View Bar znajduje się  na 27 piętrze co umożliwia równocześnie cieszenie się pięknym widokiem z przeszklonego dookoła baru na całą najbliższą luksusową okolicę.

UWAGA:
-wstęp dla osób powyżej 21 roku życia.
-dojazd do hotelu na własny koszt
-wymagany elegancki okazjonalny strój (zakaz wejścia w sportowym stroju oraz sportowym obuwiu).
 
Zasady ubioru:
Panowie są zobowiązani do noszenia koszuli z kołnierzykiem, spodni pełnej długości i zakrytych butów (niedozwolone są trampki oraz buty sportowe). Panie obowiązuje garnitur lub sukienka, długa lub krótka spódniczka lub szykowna luźna góra.
UAE narodowy strój jest mile widziany.
Dla panów: spodenki, koszulki, klapki, buty sportowe typu: otwarte obuwie, obuwie do biegania, na siłownie, do tenisa, do koszykówki, itp. nie są dozwolone.
 

Następna strona
Poprzednia strona
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 1549PLN
Sprawdź
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
już od 1649PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 1679PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 1699PLN
Sprawdź
Holiday Inn Express Jumeirah
Holiday Inn Express Jumeirah
już od 1719PLN
Sprawdź
Ramada Jumeirah Hotel
Ramada Jumeirah Hotel
już od 1719PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
już od 1719PLN
Sprawdź
Two Seasons Hotel & Apartments (Ex-Gloria Hotel)
Two Seasons Hotel & Apartments (Ex-Gloria Hotel)
już od 1729PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 1739PLN
Sprawdź
Metropolitan Hotel Dubai
Metropolitan Hotel Dubai
już od 1749PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 1749PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Downtown
Four Points By Sheraton Downtown
już od 1749PLN
Sprawdź
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
już od 1759PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 1779PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 1779PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Downtown
Four Points By Sheraton Downtown
już od 1799PLN
Sprawdź
Ibis Styles Hotel Dubai Jumeirah
Ibis Styles Hotel Dubai Jumeirah
już od 1819PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 1829PLN
Sprawdź
Holiday Inn Express Jumeirah
Holiday Inn Express Jumeirah
już od 1829PLN
Sprawdź
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
już od 1839PLN
Sprawdź
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
już od 1869PLN
Sprawdź
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
już od 1889PLN
Sprawdź
Cosmopolitan Hotel Dubai
Cosmopolitan Hotel Dubai
już od 1899PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
już od 1899PLN
Sprawdź
Cosmopolitan Hotel Dubai
Cosmopolitan Hotel Dubai
już od 1919PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 1929PLN
Sprawdź
Ajman Saray Hotel
Ajman Saray Hotel
już od 1939PLN
Sprawdź
First Central Hotel Suites
First Central Hotel Suites
już od 1949PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 1959PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall
już od 1999PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 1999PLN
Sprawdź
Ramada Plaza Jumeirah Beach
Ramada Plaza Jumeirah Beach
już od 2019PLN
Sprawdź
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel
już od 2029PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 2029PLN
Sprawdź
Citymax Hotel Bur Dubai
Citymax Hotel Bur Dubai
już od 2029PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 2029PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 2029PLN
Sprawdź
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
Citymax Hotel, Al Barsha at the Mall
już od 2089PLN
Sprawdź
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
już od 2089PLN
Sprawdź
Cosmopolitan Hotel Dubai
Cosmopolitan Hotel Dubai
już od 2099PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 2099PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Downtown
Four Points By Sheraton Downtown
już od 2129PLN
Sprawdź
Two Seasons Hotel & Apartments (Ex-Gloria Hotel)
Two Seasons Hotel & Apartments (Ex-Gloria Hotel)
już od 2129PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
już od 2199PLN
Sprawdź
Ramada Jumeirah Hotel
Ramada Jumeirah Hotel
już od 2199PLN
Sprawdź
Movenpick Hotel Jumeirah
Movenpick Hotel Jumeirah
już od 2239PLN
Sprawdź
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
DoubleTree by Hilton Hotel and Residences - Al Barsha
już od 2249PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 2289PLN
Sprawdź
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
już od 2319PLN
Sprawdź
Mercure Hotel Suites & Apartments
Mercure Hotel Suites & Apartments
już od 2319PLN
Sprawdź
Metropolitan Hotel Dubai
Metropolitan Hotel Dubai
już od 2329PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 2329PLN
Sprawdź
Ajman Saray Hotel
Ajman Saray Hotel
już od 2359PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 2379PLN
Sprawdź
Elite Byblos Hotel Ex .Coral Dubai Al Barsha
Elite Byblos Hotel Ex .Coral Dubai Al Barsha
już od 2389PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Resort and Spa
Habtoor Grand Resort and Spa
już od 2399PLN
Sprawdź
Sofitel The Palm Resort And Spa
Sofitel The Palm Resort And Spa
już od 2419PLN
Sprawdź
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Road
już od 2429PLN
Sprawdź
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
już od 2449PLN
Sprawdź
Marina Byblos Hotel
Marina Byblos Hotel
już od 2459PLN
Sprawdź
Towers Rotana
Towers Rotana
już od 2459PLN
Sprawdź
Ajman Saray, a Luxury Collection Hotel, Ajman
Ajman Saray, a Luxury Collection Hotel, Ajman
już od 2469PLN
Sprawdź
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
już od 2519PLN
Sprawdź
The Palace Downtown Dubai
The Palace Downtown Dubai
już od 2539PLN
Sprawdź
Sofitel The Palm Resort And Spa
Sofitel The Palm Resort And Spa
już od 2589PLN
Sprawdź
Holiday Inn Al Barsha
Holiday Inn Al Barsha
już od 2611PLN
Sprawdź
Bin Majid Beach Hotel
Bin Majid Beach Hotel
już od 2619PLN
Sprawdź
Ajman Saray, a Luxury Collection Hotel, Ajman
Ajman Saray, a Luxury Collection Hotel, Ajman
już od 2649PLN
Sprawdź
Cove Rotana Resort
Cove Rotana Resort
już od 2649PLN
Sprawdź
Radisson Blu Fujairah
Radisson Blu Fujairah
już od 2652PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
już od 2659PLN
Sprawdź
Fairmont The Palm Dubai
Fairmont The Palm Dubai
już od 2659PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 2659PLN
Sprawdź
Citymax Bur Dubai
Citymax Bur Dubai
już od 2669PLN
Sprawdź
Radisson Blu Fujairah
Radisson Blu Fujairah
już od 2669PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
już od 2689PLN
Sprawdź
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
już od 2689PLN
Sprawdź
Movenpick Hotel Jumeirah
Movenpick Hotel Jumeirah
już od 2699PLN
Sprawdź
Fairmont Ajman
Fairmont Ajman
już od 2719PLN
Sprawdź
Radisson Blu Resort, Fujairah
Radisson Blu Resort, Fujairah
już od 2719PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 2739PLN
Sprawdź
Citymax Bur Dubai
Citymax Bur Dubai
już od 2746PLN
Sprawdź
First Central Hotel Suites
First Central Hotel Suites
już od 2760PLN
Sprawdź
Grand Excelsior Hotel - Al Barsha
Grand Excelsior Hotel - Al Barsha
już od 2769PLN
Sprawdź
Tryp by Wyndham Barsha Height
Tryp by Wyndham Barsha Height
już od 2775PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 2789PLN
Sprawdź
Citymax Al Barsha at the Mall
Citymax Al Barsha at the Mall
już od 2801PLN
Sprawdź
Fairmont Fujairah
Fairmont Fujairah
już od 2813PLN
Sprawdź
Best Western Premier Hotel
Best Western Premier Hotel
już od 2819PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 2829PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 2829PLN
Sprawdź
Grand Hyatt Dubai
Grand Hyatt Dubai
już od 2849PLN
Sprawdź
Mercure Hotel Suites & Apartments
Mercure Hotel Suites & Apartments
już od 2849PLN
Sprawdź
Citymax Al Barsha
Citymax Al Barsha
już od 2889PLN
Sprawdź
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm A Royal Hideaway Hotel
już od 2919PLN
Sprawdź
Byblos Marina
Byblos Marina
już od 2921PLN
Sprawdź
Tryp by Wyndham Barsha Height
Tryp by Wyndham Barsha Height
już od 2945PLN
Sprawdź
Jebel Ali Beach Hotel
Jebel Ali Beach Hotel
już od 3019PLN
Sprawdź
Rixos Bab Al Bahr
Rixos Bab Al Bahr
już od 3019PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
już od 3039PLN
Sprawdź
Wyndham Marina
Wyndham Marina
już od 3045PLN
Sprawdź
Bin Majid Beach Hotel
Bin Majid Beach Hotel
już od 3078PLN
Sprawdź
Ajman Saray Luxury Collection
Ajman Saray Luxury Collection
już od 3093PLN
Sprawdź
Cassels Al Barsha
Cassels Al Barsha
już od 3101PLN
Sprawdź
Bin Majid Beach Hotel
Bin Majid Beach Hotel
już od 3117PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Resort and Spa
Habtoor Grand Resort and Spa
już od 3119PLN
Sprawdź
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
już od 3139PLN
Sprawdź
Ibis Al Barsha
Ibis Al Barsha
już od 3146PLN
Sprawdź
Smartline Bin Majid Beach Resort
Smartline Bin Majid Beach Resort
już od 3160PLN
Sprawdź
Fujairah Rotana Resort & Spa
Fujairah Rotana Resort & Spa
już od 3162PLN
Sprawdź
Canal Central
Canal Central
już od 3179PLN
Sprawdź
Canal Central
Canal Central
już od 3198PLN
Sprawdź
Smartline Bin Majid Beach Resort
Smartline Bin Majid Beach Resort
już od 3230PLN
Sprawdź
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
już od 3239PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
już od 3239PLN
Sprawdź
Rixos The Palm Dubai Hotel and Suites
Rixos The Palm Dubai Hotel and Suites
już od 3479PLN
Sprawdź
Jebel Ali Beach Hotel
Jebel Ali Beach Hotel
już od 3379PLN
Sprawdź
Jebel Ali Palm Tree Court & Spa
Jebel Ali Palm Tree Court & Spa
już od 3429PLN
Sprawdź
The Retreat Palm Jumeirah
The Retreat Palm Jumeirah
już od 3434PLN
Sprawdź
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
już od 3439PLN
Sprawdź
Rixos Bab Al Bahr
Rixos Bab Al Bahr
już od 3439PLN
Sprawdź
Al Raha Beach Hotel
Al Raha Beach Hotel
już od 3459PLN
Sprawdź
The Palace Downtown Dubai
The Palace Downtown Dubai
już od 3569PLN
Sprawdź
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
już od 3588PLN
Sprawdź
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
już od 3589PLN
Sprawdź
Jumeirah Beach Hotel
Jumeirah Beach Hotel
już od 3649PLN
Sprawdź
The Retreat Palm Jumeirah
The Retreat Palm Jumeirah
już od 3659PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Resort and Spa
Habtoor Grand Resort and Spa
już od 3739PLN
Sprawdź
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
Anantara Dubai The Palm Resort & Spa
już od 3739PLN
Sprawdź
Fairmont Fujairah
Fairmont Fujairah
już od 3786PLN
Sprawdź
Rixos The Palm Dubai Hotel and Suites
Rixos The Palm Dubai Hotel and Suites
już od 3789PLN
Sprawdź
Miramar Al Aqah Beach Resort
Miramar Al Aqah Beach Resort
już od 3808PLN
Sprawdź
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
już od 3815PLN
Sprawdź
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
Dukes The Palm - A Royal Hideaway Hotel
już od 3846PLN
Sprawdź
The Cove Rotana Resort
The Cove Rotana Resort
już od 3864PLN
Sprawdź
Jebel Ali Palm Tree Court & Spa
Jebel Ali Palm Tree Court & Spa
już od 3949PLN
Sprawdź
Radisson Blu Resort, Fujairah
Radisson Blu Resort, Fujairah
już od 3969PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 3971PLN
Sprawdź
DoubleTree by Hilton Hotel Dubai Jumeirah Beach
DoubleTree by Hilton Hotel Dubai Jumeirah Beach
już od 3999PLN
Sprawdź
Hilton Dubai The Walk
Hilton Dubai The Walk
już od 4030PLN
Sprawdź
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
już od 4112PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 4139PLN
Sprawdź
Hilton Dubai Jumeirah Beach
Hilton Dubai Jumeirah Beach
już od 4174PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
już od 4242PLN
Sprawdź
Movenpick Hotel Jumeirah Beach
Movenpick Hotel Jumeirah Beach
już od 4283PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 4319PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 4337PLN
Sprawdź
Royal Central The Palm
Royal Central The Palm
już od 4351PLN
Sprawdź
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
już od 4351PLN
Sprawdź
DoubleTree by Hilton Hotel Dubai - Jumeirah Beach
DoubleTree by Hilton Hotel Dubai - Jumeirah Beach
już od 4529PLN
Sprawdź
Sheraton Jumeirah Beach Resort
Sheraton Jumeirah Beach Resort
już od 4769PLN
Sprawdź
Royal Central The Palm
Royal Central The Palm
już od 4942PLN
Sprawdź
Rixos Bab Al Bahr
Rixos Bab Al Bahr
już od 4968PLN
Sprawdź
Fairmont The Palm Dubai
Fairmont The Palm Dubai
już od 4989PLN
Sprawdź
The Palace Downtown Dubai
The Palace Downtown Dubai
już od 4999PLN
Sprawdź
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
Habtoor Grand Beach Resort & Spa
już od 5131PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 5190PLN
Sprawdź
Five Palm Jumeirah Dubai
Five Palm Jumeirah Dubai
już od 5298PLN
Sprawdź
Rixos Bab Al Bahr
Rixos Bab Al Bahr
już od 5337PLN
Sprawdź
Rixos Premium Dubai
Rixos Premium Dubai
już od 5388PLN
Sprawdź
Five Palm Jumeirah Dubai
Five Palm Jumeirah Dubai
już od 5406PLN
Sprawdź
Al Raha Beach Hotel
Al Raha Beach Hotel
już od 5526PLN
Sprawdź
Fairmont The Palm Dubai
Fairmont The Palm Dubai
już od 5659PLN
Sprawdź
Hilton Dubai Jumeirah Beach
Hilton Dubai Jumeirah Beach
już od 5744PLN
Sprawdź
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
już od 6092PLN
Sprawdź
Rixos The Palm Dubai.
Rixos The Palm Dubai.
już od 6696PLN
Sprawdź
Rixos The Palm Dubai.
Rixos The Palm Dubai.
już od 6995PLN
Sprawdź
Rixos Saadiyat Island
Rixos Saadiyat Island
już od 7088PLN
Sprawdź
Rixos Saadiyat Island
Rixos Saadiyat Island
już od 7107PLN
Sprawdź
Rixos The Palm Dubai Hotel and Suites
Rixos The Palm Dubai Hotel and Suites
już od 7119PLN
Sprawdź
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
już od 7128PLN
Sprawdź
Grand Hyatt Dubai
Grand Hyatt Dubai
już od 7419PLN
Sprawdź
Jebel Ali Palm Tree Court & Spa
Jebel Ali Palm Tree Court & Spa
już od 8269PLN
Sprawdź
Burj Al Arab
Burj Al Arab
już od 8739PLN
Sprawdź
Burj Al Arab
Burj Al Arab
już od 9059PLN
Sprawdź
Poprzednia strona
Następna strona