Nasi przewoźnicy - EMIRATES | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 21 Feb 2019 16:31:54 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Nasi przewoźnicy - EMIRATES

Znak firmowy Przewoźnik Symbol Bagaż główny / os. Bagaż podręczny / os.
EMIRATES EMIRATES EK 20 kg 7 kg

Historia
Linia lotnicza Emirates zainicjowała 25 października 1985 r. loty z Dubaju, dysponując zaledwie dwoma samolotami . Z biegiem lat od momentu, gdy stawialiśmy pierwsze, małe kroki w regionalnej branży turystycznej linia Emirates zdobyła sobie miano globalnego i wpływowego konglomeratu podróżniczego i turystycznego, znanego z przywiązywania szczególnej uwagi do najwyższych standardów jakości w każdym aspekcie prowadzonej działalności. Szybko rozwijające się, międzynarodowe linie lotnicze z jedną z najmłodszych flot w przestworzach, laureat ponad 400 nagród na całym świecie za doskonałość świadczonych usług.
 

Flota
Ponad 220 samolotów lata do ponad 140 miejsc położonych w 80 krajach na całym świecie. Emirates korzysta z nowoczesnych samolotów dostarczanych przez Airbusa jak i przez Boeinga.
 

Najważniejsze opłaty dodatkowe
Wszelkiego rodzaju opłaty dodatkowe są różne w zależności od terminu przelotu oraz trasy. Szczegółowych informacji można uzyskać na stronie przewoźnika pod adresem www.emirates.com

Informacje dotyczące przewozu niepełnosprawnych
Niepełnosprawni pasażerowie mogą liczyć na bezpieczną i wygodną podróż liniami Emirates. Zalecamy, aby o wszelkich szczególnych potrzebach przed lotem, w jego trakcie i po przybyciu na miejsce poinformować nas w czasie rezerwacji lub najpóźniej 48 godzin przed odlotem.

Informacje dotyczące przewozu dzieci oraz kobiet w ciąży
Przewóz kobiet ciężarnych po 28. tygodniu ciąży możliwy jest wyłącznie za okazaniem raportu lub zaświadczenia lekarskiego podpisanego przez odpowiednio wykwalifikowanego lekarza lub położną, zawierającego informację o przewidywanej dacie porodu oraz potwierdzającego, że ciąża przebiega bez komplikacji. Taki raport lub zaświadczenie powinno zawierać również informację o dniu, w którym ciężarną przestaje uznawać się za zdolną do odbycia lotu.

Przewóz osób będących poniżej 5. roku życia w chwili rozpoczęcia lotu jest możliwy wyłącznie wówczas, gdy podróżują one z osobą towarzyszącą, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób w wieku od 5 do 16 lat możemy zapewnić towarzystwo takiej osobie, pod warunkiem, że Pasażer poinformował Przewoźnika o takiej konieczności na przynajmniej 7 dni przed podróżą i uiścił dodatkową opłatę.

Informacje dotyczące przewozu zwierząt
Przewóz zwierząt jest możliwy wyłącznie po uprzednim wystąpieniu o zgodę Przewoźnika i jej uzyskaniu oraz spełnieniu stosownych postanowień Regulaminu.
 

Dane kontaktowe
Lumen, VI piętro
Ul. Złota 59
00-120 Warszawa
Infolinia czynna w godz. 08:30 – 21:30
+48 22 306 08 08
www.emirates.com/pl/polish/

Ogólne warunki przewozu >>>