Nasi przewoźnicy - FLY EGYPT | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 21 Feb 2019 15:56:12 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Nasi przewoźnicy - FLY EGYPT

Znak firmowy Przewoźnik Symbol Bagaż główny / os. Bagaż podręczny / os.
FLY EGYPT FLY EGYPT FEG 20 kg 5 kg

Historia
Fly Egypt jest egipskim przewoźnikiem czarterowym, gdzie głównym akcjonariuszem jest  Talaat Mostafa Group ( TMG) .

Flota
Flota Fly Egypt  składa się z  6 samolotów Boeing 737-800 , z 186 miejscami siedzącymi.

Najważniejsze opłaty dodatkowe
Ceny podane za przelot w jedną stronę, nadbagaż oraz bagaże specjalne muszą być wcześniej zgłaszane (wymiar, waga; na min. 7 dni przed wylotem) Agentowi lub Przewoźnikowi. Przewóz bagażu dodatkowego nie jest obowiązkiem Przewoźnika i wykracza poza świadczenia wynikające z umowy przewozu. Sprzęt sportowy musi być zapakowany do transportu lotniczego.
- Opłata za nadbagaż wynosi 8EUR/ kg.
- Opłata za sprzęt do nurkowania wynosi 60EUR. Butle musza być puste a zawory otwarte. Przewóz oświetlenia  w bagażu podręcznym musi być zgłoszony przy odprawie a baterie, akumulatory rozładowane.
- Opłata za sprzęt do kitesurfingu (140x50x40 cm), do surfownia, do golfa, kajak wynosi 60EUR.
- Opłata za sprzęt do golfa wynosi 60EUR (może się zmienić w zależności od destylacji)
- Opłata za przewóz roweru wynosi 75 EUR – rower musi być zapakowany, a powietrze z kół spuszczone.
- Opłata  za przewóz wiolonczeli wynosi – cenę biletu.
Informacje dotyczące przewozu niepełnosprawnych
Pasażerowie wymagający specjalnej troski, niepełnosprawni są zobowiązani poinformować o tym Przewoźnika z odpowiednim wyprzedzeniem. Pomoc osobom niepełnosprawnym, podnośnik – jest bezpłatna. Przewoźnik zobowiązuje się do zapewnienia Pasażerom specjalnej troski, pomocy ze strony personelu pokładowego podczas trwania przelotu.
Informacje dotyczące przewozu dzieci oraz kobiet w ciąży
Dzieci do 2 lat nie maja swojego miejsca siedzącego w samolocie, podróżują na kolanach rodzica lub opiekuna. Przewóz wózka dziecięcego jest bezpłatny. Przewóz osób małoletnich bez opieki wymaga wcześniejszego uzgodnienia z przewoźnikiem i podlega opłacie w wysokości 60EUR.
Kobiety w ciąży mogą podróżować, bez medycznego zaświadczenia jeśli przebieg ciąży jest prawidłowy, bez powikłań, stan zdrowia przyszłej matki jest prawidłowy. Jeśli rozwiązania można się spodziewać w ciągu 4 tygodni, jest to ciąża zaawansowana, zagrożona lub mnoga, jest ryzyko wcześniejszego porodu, lub powikłań – w  tych przypadkach jest wymagane zaświadczenie medyczne, które należy przekazać przewoźnikowi na 7 dni przed wylotem, oraz zgoda przewoźnika.
Informacje dotyczące przewozu zwierząt
Opłata dodatkowa za przewóz psa w kabinie wynosi – 60EUR. Pasażer jest odpowiedzialny za spełnienie wymogów prawnych i przepisów obowiązujących w danym kraju. Maksymalna waga zwierzęcia wraz z klatką to 5 kg. Dozwolona jest klatka o wymiarach max. 55x35x35 cm.

Kontakt:
1 Gad El Haq, Sheraton Heliopolis,
Cairo, Egypt, 11799.
Tel.: (+202) 22 69 6602

Fax: (+202) 22 69 6605
www.flyegypt.today