Nasi przewoźnicy - AIR CAIRO | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 21 Feb 2019 16:14:14 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Nasi przewoźnicy - AIR CAIRO

Znak firmowy Przewoźnik Symbol Bagaż główny / os. Bagaż podręczny / os.
AIR CAIRO AIR CAIRO SM 20 kg 5 kg
Historia
Air Cairo jest egipskim przewoźnikiem czarterowym, działającym od 2003 roku.  
Obsługuje trasy czarterowe do Europy (Niemcy, Włochy, Holandia, Włochy Węgry, Polska Norwegia, Szwecja etc.)
a także trasy do krajów afrykańskich i azjatyckich.
Głównym portem lotniczym jest Kair.

Flota
Flota Air Cairo flotę składającą się z sześciu Airbusów A320 (stan listopad 2014)

Najważniejsze opłaty dodatkowe
Ceny podane za przelot w jedną stronę, nadbagaż oraz bagaże specjalne muszą być wcześniej zgłaszane Agentowi lub Przewoźnikowi. Przewóz bagażu dodatkowego nie jest obowiązkiem Przewoźnika i wykracza poza świadczenia wynikając z umowy przewozu. Dodatkowe opłaty są pobierane w każdą stronę podróży.
- Opłata za nadbagaż  wynosi 8 EUR/ 1kg
- Sprzęt sportowy jest dopuszczalny jako bagaż specjalny. Opłata za każdy zestaw sportowy taki jak kitesurfing, sprzęt do surfowania, nurkowania, sprzęt do golfa etc. wynosi 45 EUR za zestaw w jedna stronę
Informacje dotyczące przewozu niepełnosprawnych
Pasażerowie wymagający specjalnej troski, niepełnosprawni są zobowiązani poinformować o tym Przewoźnika
z odpowiednim wyprzedzeniem, w czasie rezerwacji. Przewoźnik zobowiązuje się do zapewnienia Pasażerom specjalnej troski pomocy ze strony personelu pokładowego podczas trwania przelotu.
Informacje dotyczące przewozu dzieci oraz kobiet w ciąży
Dzieci do 2 lat nie maja swojego miejsca siedzącego w samolocie, podróżują na kolanach rodzica lub opiekuna. Przewóz dzieci do 2 lat bez opieki - jest niedopuszczalny. Przewóz wózka dziecięcego jest bezpłatny. Przewóz osób małoletnich bez opieki wymaga wcześniejszego uzgodnienia z przewoźnikiem.
Kobiety w ciąży mogą podróżować, bez medycznego zaświadczenia jeśli przebieg ciąży jest prawidłowy, bez powikłań, stan zdrowia przyszłej matki jest prawidłowy. Jeśli rozwiązania można się spodziewać w ciągu 4 tygodni, jest to ciąża zaawansowana, zagrożona lub mnoga, jest ryzyko wcześniejszego porodu, lub powikłań – w  tych przypadkach jest wymagane zaświadczenie medycznych, które należy przekazać przewoźnikowi na 7 dni przed wylotem, oraz zgoda przewoźnika.
 Informacje dotyczące przewozu zwierząt 
Dopuszczalne są tylko zwierzęta do 5kg w kabinie, po uprzednim poinformowaniu i za zgodą przewoźnika. Opłata dodatkowa za przewóz małego zwierzęcia wynosi  25 EUR. Pasażer jest odpowiedzialny za spełnienie wymogów prawnych i przepisów obowiązujących w danym kraju. Przewoźnik nie akceptuje zwierząt w luku bagażowym.
Pasażerowie przewożący sprzęt sportowy, zwierzęta etc. - powinni mieć dodatkowe ubezpieczenie. W przypadku zagubienia, zniszczenia - odszkodowanie dotyczy  tylko zwykłego bagażu rejestrowanego.

Ogólne Warunki Przewozu liniami Air Cairo >>>

Kontakt:
20 El Sayed Zakaria Khalil street,
Sheraton Heliopolise Zone, Cairo, Egypt
Tel. (002)(02)22687681, (002)(02) 22687682
Fax. 002 02 22686695
www.flyaircairo.com