Hotel Villa Lovorka - Hotel Resort Drazica - Krk, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 25 Oct 2020 03:05:22 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Villa Lovorka - Hotel Resort Drazica znajduje się w odległości 200 m od plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, recepcję, lobby, sklepy, klimatyzację i salon fryzjerski. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji jest basen. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, informacja turystyczna i bary/restauracje. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, sejfy, pokojówki i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 2 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy, minigolfa, bilard i program zajęć animacyjnych. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo i przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Villa Lovorka - Hotel Resort Drazica

Chorwacja, Krk