Hotel Villa Lovorka - Hotel Resort Drazica - Krk, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 20 Mar 2019 06:53:57 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Villa Lovorka - Hotel Resort Drazica w Krk posiada 73 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 200 m od plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon fryzjerski, klimatyzację, recepcję, kiosk, sklepy i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. Do dyspozycji jest basen. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta i informacja turystyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, pokojówki, pralnię i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. W hotelu znajdują się 2 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, minigolfa, bilard i program zajęć animacyjnych. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Villa Lovorka - Hotel Resort Drazica

Chorwacja, Krk