Hotel Valamar Pinia Hotel - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 10 Jul 2020 15:21:07 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Valamar Pinia Hotel w Porec posiada 170 pokoi na 3 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Porec (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, recepcję, lobby, klimatyzację i winda. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słoną wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje i supermarket. Odległość od hotelu: informacja turystyczna (3 km), lotnisko PUY (60 km) i lotnisko RJK (115 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, pokojówki i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, klub dziecięcy i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację. Częściowe wyżywienie Plus: Częściowe wyżywienie Plus obejmuje śniadanie.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje bilard, tenis stołowy, sala gier i program zajęć animacyjnych. Valamar Pinia Hotel posiada pokój do relaksu, hammam i słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik, siatkówka plażowa, koszykówka i fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie: lobby, restauracje, bary, baseny, spa, place zabaw i kluby dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na: https://eximtours.pl/lp/Nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Valamar Pinia Hotel

Chorwacja, Istria

Cena za osobę: 1039.00PLN
Cena za całość: 1039.00 PLN