Hotel Valamar Diamant Residence - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 03 Jun 2020 07:09:39 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Valamar Diamant Residence znajduje się w odległości 200 m od plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, salon fryzjerski i kiosk. W 10-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, bary/restauracje i placówka medyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pokojówki, kantor, sejfy, usługę budzenia i pralnię. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

Array

Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Array

Sport i Rozrywka:

Valamar Diamant Residence posiada jacuzzi i pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Valamar Diamant Residence

Chorwacja, Istria

Cena za osobę: 539.00PLN
Cena za całość: 539.00 PLN