Hotel Valamar Club Tamaris - Istria, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 14 Dec 2018 14:13:20 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Valamar Club Tamaris w Porec posiada 421 pokoi, w 3 budynkach i na 4 piętrach. Plaża piaszczysto-żwirowejpiaszczysto-kamienistejpiaszczysto-skalistej żwirowo-kamienistażwirowo-skalistakamienisto-skalista znajduje się w odległości jedynie 100 m od hotelu, a miasto Novigrad oddalone jest o 3 km. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Porec (10 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, 2 windy, klimatyzację, recepcję, sklepy i lobby. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: informacja turystyczna (10 km), lotnisko ZAG (260 km) i lotnisko PUY (60 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, pralnię i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, klub dziecięcy i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. W hotelu znajdują się 3 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Częściowe wyżywienie Plus: Częściowe wyżywienie Plus obejmuje śniadanie, lunch i kolację.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje minigolfa, grę boccia, tenis stołowy, program zajęć animacyjnych i strzelanie z łuku. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, koszykówka, siatkówka plażowa i aerobik. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Valamar Club Tamaris

Chorwacja, Istria