Hotel Sol Milanos Pinguinos - Minorka, Hiszpania | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 30 Oct 2020 11:09:40 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Sol Milanos Pinguinos w Son Bou posiada 597 pokoi, w 2 budynkach i na 11 piętrach. Hotel położony jest 50 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Mahon (15 km) i Alaior (6 km). Pozostałe miasta: Ciudadella (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, mini market, klimatyzację, sklepy, recepcję, salon i 10 windy. W 11-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, francusku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, rowerów i motocykli. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, supermarket, postój taksówek, informacja turystyczna, przystanek autobusowy i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Castillo De Santa Agueda (30 km), lotnisko MAH (20 km), Ruinas Basilica Son Bou (300 m) i Santuario El Toro (18 km). Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, usługi prasowania, concierge, kantor, sejfy, pokojówki, usługę budzenia i pralnię. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, klub dziecięcy, brodzik i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Rodzaje wyżywienia:

Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) – śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.
All Inclusive (AI) – śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, pomiędzy posiłkami/popołudniu/w ciągu dnia przekąski, kawa, herbata, ciasto, lody/lody dla dzieci. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w godzinach wyznaczonych przez hotel.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje minigolfa, rzutki, program zajęć animacyjnych, grę boccia, bilard, tenis stołowy i sala gier. Sol Milanos Pinguinos posiada słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: piłka nożna i aerobik. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 21 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, Diners Club, czeki podróżne, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 330 PLN
- 23 kg - 360 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Sol Milanos Pinguinos

Hiszpania, Minorka