Hotel Sheila Aparthotel - Riwiera Wenecka, Włochy | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 23 Feb 2020 04:00:59 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Sheila Aparthotel w Jesolo. Hotel położony jest 50 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, lobby, klimatyzację i recepcję. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen oraz oddzielny brodzik. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: Play Village (4 km), Reptilarium (5 km), dworzec kolejowy (23 km), jazda konna (500 m), Aqualandia (8 km) i Sea Life (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, przystanek autobusowy, placówka medyczna, centrum miasta i bary/restauracje. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię i pokojówki. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 5 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Hotel wymaga wpłacenia kaucji przez wszystkich gości po przyjeździe.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Sheila Aparthotel

Włochy, Riwiera Wenecka