Hotel Sfinks - program z rejsem po Nilu [RMF] - Objazd - Egipt [RMF], Egipt | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 29 Jul 2021 06:07:44 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Program

Wycieczka objazdowa / Marsa Alam
Egipt - Sfinks 8/15 dni


Trasa
MARSA ALAM – LUKSOR – ESNA – EDFU – KOM OMBO – ASUAN – MARSA ALAM


1 dzień
Zbiórka na lotnisku 2 godziny przed wylotem. Odprawa paszportowo-celna. Przylot do Marsa Alam. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
2 dzień
Wypoczynek w hotelu 3*z opcją wyżywienia All Inclusive.
3 dzień
Wcześnie rano wykwaterowanie, zbiórka w recepcji hotelowej, odbieranie śniadania w formie suchego prowiantu i wyjazd do Luksoru (ok. 5h jazdy). Zwiedzanie zachodniego brzegu Nilu: Dolina Królów-zwiedzanie 3 grobowców (dodatkowo grobowiec Tutanchamona 100 LE), kolosy Memnona, świątynia królowej Hatszepsut. Po południu zakwaterowanie na statku, obiad, czas wolny, kolacja, nocleg. W nocy statek stoi na cumach w Luksorze, istnieje możliwość wieczornych spacerów po mieście.
4 dzień
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie świątyni Amona w Karnaku, powrót na obiad na statek, po południu początek rejsu w kierunku Esny do Edfu, kolacja, nocleg. W nocy statek przypływa przez śluzę w Eśnie i dopływa do Edfu.
5 dzień
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie świątyni boga Horusa w Edfu, powrót na statek, całodzienny rejs Nilem w kierunku Kom Ombo, obiad, zwiedzanie świątyni boga Sobka w Kom Ombo, kolacja, nocleg. W nocy statek przypływa do Asuanu.
6 dzień
Wcześnie rano fakultatywna wycieczka Abu Simbel (śniadanie w formie prowiantu) lub śniadanie i czas wolny. Po południu obiad i wyjazd na zwiedzanie Asuanu – niedokończony obelisk, wielka tama, kolacja, nocleg. W nocy statek stoi na cumach w Asuanie, istnieje możliwość wieczornych spacerów po mieście.
7 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z kajut, fakultatywnie możliwość odwiedzenia wioski nubijskiej. Dla pozostałych Klientów czas wolny. Około południa wyjazd do Marsa Alam (ok. 6-7 h), lunch w formie prowiantu, zakwaterowanie w hotelu 3* z opcją wyżywienia All Inclusive, nocleg.
8 – 14  dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Marsa Alam i wylot do Polski lub kontynuacja części pobytowej w wybranym hotelu. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych płatnych u rezydenta.
15 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu do godziny 12:00, transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Cena

CENA WYCIECZKI ZAWIERA
•  przelot na trasie Polska – Marsa Alam – Polska
• podczas części objazdowej zakwaterowanie w hotelach 3*, 4*, 5* All Inclusive (3 noce) w regionie Marsa Alam, 4 noce
  na statku 5* ze śniadaniami, obiadami i kolacjami i opieka polskojęzycznego pilota
• podczas części pobytowej zakwaterowanie w wybranym hotelu (7 nocy) i opieka polskojęzycznego
   rezydenta
• przejazdy klimatyzowanym autokarem oraz rejs statkiem 5*
• ubezpieczenie (KL i NNW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische
   Reiseversicherung AG Europejskie)
• opłaty lotniskowe i paliwowe


DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO
• bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, napiwki ok. 275 USD za osobę
• wiza egipska 25 USD

DODATKOWO PŁATNE FAKULTATYWNIE
- wycieczki Abu Simbel (ok. 85 USD), Wioska Nubijska (ok. 30 USD)

 

Ważne informacje

UWAGI
Wycieczka objazdowa przeznaczona jest dla osób powyżej 6 roku życia. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasu przejazdów, godzin otwarcia oraz dostępności zwiedzanych obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie. Obowiązkowy pakiet zwiedzania, płatny na miejscu, może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.

Długość trasy

Długość objazdu autokarem 660 km
Marsa Alam - Luksor 330 km
Asuan – Marsa Alam 330 km
POZOSTAŁA CZĘŚĆ PROGRAMU REALIZOWANA NA STATKU

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacje

W przypadku wyjazdu do krajow, w których obowiązkowe są testy na COVID19, EximTours przygotował specjalne zniżki na wykonanie testów. Więcej informacji znajdą Państwo na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacje

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Sfinks - program z rejsem po Nilu [RMF]

Egipt, Objazd - Egipt [RMF]

Cena za osobę: 2419.00PLN
Cena za całość: 2419.00 PLN