Hotel Royal Savoy - Madera, Portugalia | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 24 Nov 2020 17:44:55 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Royal Savoy w Funchal. Miasta położone najbliżej hotelu to Santa Cruz (19 km), Machico (25 km) i Funchal (800 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, klimatyzację, 6 windy, lobby, salon fryzjerski i salon. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku, hiszpańsku i francusku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów, samochodów i motocykli. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 podgrzewany baseny ze słoną wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (300 m), lotnisko FNC (25 km), teatr (800 m), jazda konna (25 km) i lotnisko PXO (58 km). W pobliżu hotelu znajdują się kino, sklepy, postój taksówek, informacja turystyczna, placówka medyczna, przystanek autobusowy, supermarket, centrum miasta i bary/restauracje. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, opiekę medyczną, pralnię, concierge, usługę budzenia, pokojówki, system kontroli wchodzenia, usługi prasowania i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, usługi opiekunki i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 2 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Royal Savoy posiada hammam, spa, pokój do relaksu i jacuzzi. W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, program zajęć animacyjnych, bilard, sala gier i rzutki. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i aerobik. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 5 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express, Diners Club i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Rodzaje wyżywienia:

Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) – śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.
Full Board (FB) – śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji płatne.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 280 PLN
- 23 kg - 320 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Royal Savoy

Portugalia, Madera