Hotel Remisens Premium Grand Hotel Palace - Kvarner, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 25 Oct 2020 10:49:36 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Remisens Premium Grand Hotel Palace znajduje się bezpośrednio na plaży kamienistej. Miasta położone najbliżej hotelu to Rijeka (15 km) i Opatija (100 m). Znajduje się w Opatija, Hotel posiada 198 pokoi i został odnowiony w 2016 roku, dostępna jest 3 windy i klimatyzacja. Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, lobby i sklepy. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, informacja turystyczna, bary/restauracje, przystanek autobusowy i postój taksówek. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RJK (62 km), lotnisko PUY (100 km), Kastav (7 km), dworzec kolejowy (7 km) i sklepy (15 km). Hotel posiada parking i garaż dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, sejfy, usługi prasowania, usługę budzenia, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Remisens Premium Grand Hotel Palace posiada spa, jacuzzi, pokój do relaksu, łaźnię parową i hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Remisens Premium Grand Hotel Palace

Chorwacja, Kvarner