Hotel Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden - Madera, Portugalia | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 23 Feb 2020 19:45:50 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden w Canico posiada 166 pokoi na 2 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Funchal City (8 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po francusku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i samochód. Hotel posiada basen podgrzewany ze słodką wodą i brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (50 m) i teatr (7 km). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, supermarket, sklepy, bary/restauracje, postój taksówek i przystanek autobusowy. Hotel zapewnia dostęp bez barier: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i rampa/podnośnik. Hotel posiada garaż i parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

SelfCatering (SC) – bez wyżywienia
Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) – śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.

Sport i Rozrywka:

Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden posiada hammam, spa, słoneczny taras i pokój do relaksu. W ramach aktywności hotel oferuje minigolfa, sala gier i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 7 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo i przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 280 PLN
- 23 kg - 320 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden

Portugalia, Madera

Cena za osobę: 2279.00PLN
Cena za całość: 2279.00 PLN