Hotel PortBlue San Luis - Minorka, Hiszpania | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 23 Jan 2020 08:29:21 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy PortBlue San Luis w S'Algar. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Mahon (10 km). Pozostałe miasta: Fornells (36 km), Ciutadella (54 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, lobby, klimatyzację i 2 windy. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, włosku, angielsku i niemiecku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, motocykl i rower. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Binibeca Vell (9 km), dyskoteka (10 km), informacja turystyczna (10 km), Cova D´En Xoroi (22 km), Monte Toro (33 km), sklepy (10 km) i jazda konna (10 km). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, supermarket, przystanek autobusowy i bary/restauracje. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich, rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługę budzenia, usługi prasowania, opiekę medyczną, kantor i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Rodzaje wyżywienia:

Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) – śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.
All Inclusive (AI) – śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, pomiędzy posiłkami/popołudniu/w ciągu dnia przekąski, kawa, herbata, ciasto, lody/lody dla dzieci. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w godzinach wyznaczonych przez hotel.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje rzutki, strzelanie z łuku, bilard, minigolfa, grę boccia, sala gier i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i piłka nożna. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 31 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard, euroczek, czeki podróżne i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 270 PLN
- 23 kg - 330 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

PortBlue San Luis

Hiszpania, Minorka