Hotel Perla Universal Hotel - Majorka, Hiszpania | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 21 Jan 2021 05:28:24 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Perla Universal Hotel w S'Illot posiada 178 pokoi na 7 piętrach. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Manacor (12 km) i Cala Millor (5 km). Pozostałe miasta: Palma (60 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada 2 windy, lobby, salon i recepcję. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, francusku, angielsku, niemiecku i włosku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, motocykli i rowerów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, postój taksówek, przystanek autobusowy, supermarket i centrum miasta. Odległość od hotelu: Santuari Sant Salvador (34 km), Cuevas Del Drach (8 km), Safari Park (2 km) i dyskoteka (5 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, usługę budzenia, pralnię, kantor, sejfy, usługi prasowania i concierge. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Wyżywienie:

Bed&Brekfast (BB) – śniadanie w formie bufetu
Half Board (HB) – śniadanie, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej . Napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Full Board (FB) – śniadanie,  obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej . Napoje do obiadu i  kolacji dodatkowo płatne.
All Inclusive (AI) – śniadanie,  obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej, w ciągu dnia przekąski. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne są bezpłatnie w godzinach i barach wyznaczonych przez hotel.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych, grę boccia i sala gier. Perla Universal Hotel posiada słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: piłka nożna i siatkówka plażowa. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 5 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, EC i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Bagaż

- w przypadku przelotów samolotami czarterowymi cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż główny 20 kg

- w przypadku przelotów samolotami rejsowymi (linie lotnicze Ryanair);
Kraków, Warszawa Modlin, Wrocław (RyanAir);
Cena zawiera bagaż podręczny (40x20x25)
Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż podręczny o wadze 10 kg (55x40x20)
- Usługa EXBAG - 120zł/osobę,
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 20 kg - 220 PLN (od 16.03 - 31.05 i od 01.10-31.10)/ 305 PLN (od 01.06-30.09)
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Perla Universal Hotel

Hiszpania, Majorka