Hotel Park Plaza Histria - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 24 Nov 2020 17:13:38 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Park Plaza Histria w Pula posiada 368 pokoi na 5 piętrach. Plaża żwirowo-kamienistażwirowo-skalistakamienisto-skalista znajduje się w odległości jedynie 50 m od hotelu, a miasto Pula oddalone jest o 5 km. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, kiosk, salon fryzjerski, recepcję, 2 windy, lobby i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słoną wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dworzec kolejowy (5 km) i dyskoteka (100 m). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, przystanek autobusowy, supermarket, bary/restauracje i informacja turystyczna. Oferta rozrywkowa hotelu: kino. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługę budzenia, usługi prasowania, kantor, serwis pokojowy, pokojówki i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, klub dziecięcy i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: usługi tłumaczeniowe, sekretariat, dostęp do Internetu i catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, minigolfa i program zajęć animacyjnych. Park Plaza Histria posiada słoneczny taras, spa, pokój do relaksu i łaźnię parową. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka plażowa, fitness, koszykówka i siatkówka. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak narciarstwo wodne i skutery wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Park Plaza Histria

Chorwacja, Istria