Hotel Park Plaza Arena - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 30 Oct 2020 13:10:33 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Park Plaza Arena w Pula. Hotel położony jest 100 m od plaży żwirowo-kamienistażwirowo-skalistakamienisto-skalista. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Pula (5 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada 2 windy, recepcję, klimatyzację, lobby i salon. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku i niemiecku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słoną wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, supermarket, informacja turystyczna i bary/restauracje. Odległość od hotelu:. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pokojówki, pralnię, kantor i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy i minigolfa. Park Plaza Arena posiada słoneczny taras, łaźnię parową i pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, koszykówka i siatkówka. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 300 m.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Park Plaza Arena

Chorwacja, Istria