Hotel Park Hotel Zanzanu - Jezioro Garda, Włochy | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 29 May 2020 00:15:10 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Park Hotel Zanzanu znajduje się w odległości 7 km od plaży kamienistej. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon i lobby. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, przystanek autobusowy i informacja turystyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (30 km), dworzec kolejowy (48 km), jazda konna (4 km) i dyskoteka (30 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pralnię, usługę budzenia, usługi prasowania, sejfy i opiekę medyczną. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny. W hotelu znajduje się restauracja. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard. Park Hotel Zanzanu posiada słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i siatkówka. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 10 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, euroczek i czeki podróżne. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Park Hotel Zanzanu

Włochy, Jezioro Garda