Hotel Palazzo Ognissanti - Toskania, Włochy | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 23 Jan 2020 04:31:19 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Palazzo Ognissanti w Florence. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, francusku, włosku i angielsku. Odległość od hotelu: Ponte Vecchio (2 km), Duomo (2 km), dworzec kolejowy (200 m), Santa Maria Novella (700 m) i Uffizi (2 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, sklepy, supermarket, placówka medyczna, kino i informacja turystyczna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, kantor, pralnię, sejfy, usługi prasowania, serwis pokojowy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański. W hotelu znajduje się restauracja. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, JCB, American Express, karta Visa i EC. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Palazzo Ognissanti

Włochy, Toskania