Hotel Mangos Jamaica Boutique Beach Resort - Jamajka, Jamajka | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sat, 24 Oct 2020 04:14:54 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Mangos Jamaica Boutique Beach Resort znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby. Personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pralnię, pokojówki, usługę budzenia, concierge i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Array

W hotelu znajdują się 4 restauracje.

Array

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje bilard i program zajęć animacyjnych. Mangos Jamaica Boutique Beach Resort posiada spa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Mangos Jamaica Boutique Beach Resort

Jamajka, Jamajka