Hotel Leonardo Da Vinci Hotel - Jezioro Garda, Włochy | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 24 Jan 2021 10:11:30 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Leonardo Da Vinci Hotel w Limone sul Garda. Hotel położony jest tuż przy plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Mantova (123) i Limone (2 km). Pozostałe miasta: Verona (96 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, salon i lobby. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów i samochodów. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: Canewa World (80 km), dworzec kolejowy (34 km), Cascata Di Varone (13 km), Gardaland (84 km) i Vittoriale (30 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket, bary/restauracje i centrum miasta. Hotel posiada parking i garaż dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, kantor, sejfy, concierge i usługę budzenia. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy, brodzik i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 2 restauracje. Drinki można spożywać w barze w recepcji. All Inclusive: All Inclusive obejmuje wino (pora serwowania: 10:00 - 23:00), napoje bezalkoholowe (pora serwowania: 10:00 - 23:00), kawę i herbatę (pora serwowania: 10:00 - 23:00), alkohole lokalne (pora serwowania: 10:00 - 23:00), przekąski (pora serwowania: 10:00 - 18:00) i piwo (pora serwowania: 10:00 - 23:00).

Sport i Rozrywka:

Leonardo Da Vinci Hotel posiada łaźnię parową, hammam, słoneczny taras i jacuzzi. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy, bilard, minigolfa, sala gier, grę boccia, program zajęć animacyjnych i rzutki. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka, aerobik i fitness. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 80 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Leonardo Da Vinci Hotel

Włochy, Jezioro Garda