Hotel Kenzi Europa Agadir - Agadir, Maroko | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 25 Feb 2021 18:58:32 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Kenzi Europa Agadir znajduje się w odległości 100 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon fryzjerski, klimatyzację, lobby, mini market, sklepy i recepcję. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów i motocykli. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, centrum miasta, bary/restauracje, postój taksówek i przystanek autobusowy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, usługę budzenia, concierge, usługi prasowania, pralnię i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: wybór z karty. W hotelu znajdują się 2 restauracje. All Inclusive: All Inclusive obejmuje napoje bezalkoholowe (pora serwowania: 22:00 - 23:00), wino (pora serwowania: 22:00 - 23:00), przekąski (pora serwowania: 12:30 - 16:00), piwo (pora serwowania: 22:00 - 23:00), kawę i herbatę (pora serwowania: 22:00 - 23:00), alkohole lokalne (pora serwowania: 22:00 - 23:00) i ciasta i wyroby cukiernicze (pora serwowania: 12:30 - 16:00). zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i lunch.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy. Kenzi Europa Agadir posiada spa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 5 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, karta Eurocard/MasterCard, czeki podróżne, euroczek i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacje

W przypadku wyjazdu do krajow, w których obowiązkowe są testy na COVID19, EximTours przygotował specjalne zniżki na wykonanie testów. Więcej informacji znajdą Państwo na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacje

Informacja

Dostępność poszczególnych świadczeń infrastruktury w hotelach w sezonie zimowym od listopada do końca kwietnia (takich jak baseny zewnętrzne, aquaparki, bary i restauracje zewnętrzne, place zabaw, animacje) uzależniona jest od warunków pogodowych.

Bagaż

Berlin (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 310 PLN
- 23 kg - 360 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Kenzi Europa Agadir

Maroko, Agadir