Hotel Impressive Resort & Spa Punta Cana - Punta Cana, Dominikana | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 26 Feb 2020 16:46:33 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Impressive Resort & Spa Punta Cana w Punta Cana Village. Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy. Personel mówi po angielsku i hiszpańsku. Do dyspozycji są 3 baseny. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Oferta rozrywkowa hotelu: dyskoteka, sala telewizyjna, teatr i kasyno.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering i dostęp do Internetu.

Posiłki:

Śniadanie: wybór z karty. W hotelu znajdują się 9 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych, bilard i sala gier. Impressive Resort & Spa Punta Cana posiada spa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka i fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo i przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Impressive Resort & Spa Punta Cana

Dominikana, Punta Cana