Hotel Adriatiq Hotel Zora - Dalmacja, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 20 Mar 2019 06:57:00 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Zora w Primosten posiada 324 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Sibenik (30 km). Pozostałe miasta: Split (65 km), Trogir (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, klimatyzację, lobby i salon. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, niemiecku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Do dyspozycji jest basen. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, informacja turystyczna, centrum miasta i bary/restauracje. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, pokojówki, pralnię, usługi prasowania, usługę budzenia i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Hotel Zora posiada słoneczny taras i saunę. W ramach aktywności hotel oferuje minigolfa i grę boccia. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Adriatiq Hotel Zora

Chorwacja, Dalmacja