Hotel Hotel Sol Garden Istra for Plava Laguna - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 26 Oct 2020 13:13:21 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Hotel Sol Garden Istra for Plava Laguna w Umag. Plaża kamienisto-skalista znajduje się w odległości jedynie 300 m od hotelu, a miasto Umag oddalone jest o 3 km. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, salon fryzjerski, recepcję, 4 windy, kiosk, sklepy, klimatyzację i lobby. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku, rosyjsku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów i samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 4 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: sklepy (30 km), dyskoteka (1 km), informacja turystyczna (5 km) i lotnisko PUY (90 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, postój taksówek i bary/restauracje. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking i garaż dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje concierge, usługi prasowania, kantor, pralnię, serwis pokojowy, usługę budzenia, sejfy i pokojówki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, klub dziecięcy i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 3 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy, rzutki, sala gier, program zajęć animacyjnych i bilard. Hotel Sol Garden Istra for Plava Laguna posiada jacuzzi, pokój do relaksu, spa i słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i aerobik. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie: lobby, restauracje, bary, baseny, spa, place zabaw i kluby dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na: https://eximtours.pl/lp/Nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Sol Garden Istra for Plava Laguna

Chorwacja, Istria