Hotel Hotel Oasi - Jezioro Garda, Włochy | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 29 Oct 2020 07:28:23 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Oasi w Riva del Garda posiada 68 pokoi na 4 piętrach. Plaża żwirowo-kamienista znajduje się w odległości jedynie 50 m od hotelu, a miasto Riva del Garda oddalone jest o 1 km. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Rovereto (20 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, lobby, 2 windy, klimatyzację i recepcję. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket, sklepy, dyskoteka, informacja turystyczna, postój taksówek i bary/restauracje. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: jazda konna (2 km), Canevaworld (60 km), Gardaland (60 km) i dworzec kolejowy (20 km). Hotel zapewnia dostęp bez barier: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, concierge i sejfy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Array

Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Array

Sport i Rozrywka:

Hotel Oasi posiada jacuzzi, słoneczny taras, hammam i spa. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 60 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, JCB, Diners Club, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Oasi

Włochy, Jezioro Garda