Hotel Hotel More - Dalmacja, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 17 Oct 2018 11:43:18 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel More w Dubrovnik posiada 45 pokoi na 8 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Dubrovnik (4 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada 2 windy, salę konferencyjną, lobby, sklepy, klimatyzację i kiosk. W 8-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku, francusku, hiszpańsku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i samochód. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko DBV (25 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, supermarket, informacja turystyczna, postój taksówek, przystanek autobusowy i bary/restauracje. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Hotel posiada garaż i parking dla samochodów. Hotel More zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami i romantycznymi kolacjami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, usługi prasowania, pralnię, sejfy, serwis pokojowy, usługę budzenia i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: "24h Service.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Hotel More posiada hammam, łaźnię parową, masaże wodne, łaźnię turecką i słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express, Diners Club i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel More

Chorwacja, Dalmacja