Hotel Hotel Mlini - Dalmacja, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 07 Apr 2020 19:21:46 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Mlini w Mlini posiada 85 pokoi na 5 piętrach. Hotel położony jest 50 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Dubrovnik (11 km). Pozostałe miasta: Split (235 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada 2 windy, lobby, klimatyzację i recepcję. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, przystanek autobusowy, supermarket, centrum miasta, bary/restauracje i informacja turystyczna. Odległość od hotelu: lotnisko DBV (18 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, kantor, pokojówki, usługę budzenia, sejfy, serwis pokojowy i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa, Diners Club i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Mlini

Chorwacja, Dalmacja