Hotel Valamar Meteor Hotel - Riwiera Makarska, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 15 Dec 2019 04:49:40 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Hotel Meteor w Makarska. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Makarska (1 km). Pozostałe miasta: Split (65 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, 4 windy, sklepy i lobby. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Hotel posiada basen. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Makarska Riva (600 m), lotnisko SPU (100 km), Biokovo (5 km) i lotnisko BCQ (34 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna i dyskoteka. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, kantor, serwis pokojowy, pralnię i sejfy.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 3 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Hotel Meteor posiada spa. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo i przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Valamar Meteor Hotel

Chorwacja, Riwiera Makarska