Hotel Hotel Malin - Południowa Dalmacja, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 21 Mar 2019 05:20:38 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Hotel Malin w Malinska. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowo-kamienista. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, klimatyzację, lobby i 2 windy. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta i informacja turystyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługę budzenia, pokojówki, sejfy, kantor i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. W hotelu znajdują się 2 restauracje. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Hotel Malin posiada słoneczny taras, saunę, pokój do relaksu i masaże wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, American Express i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Malin

Chorwacja, Południowa Dalmacja