Hotel Hotel Liburna - Wyspa Korcula, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 01 Nov 2020 00:40:26 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Liburna w Korcula posiada 112 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 100 m od plaży kamienistej. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, salon, 5 windy, lobby i klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, rowerów i samochodów. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słoną wodą. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, supermarket, placówka medyczna, informacja turystyczna, sklepy, kino, teatr, postój taksówek, przystanek autobusowy, dyskoteka i bary/restauracje. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pokojówki, serwis pokojowy, kantor, sejfy, usługi prasowania i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Liburna

Chorwacja, Wyspa Korcula