Hotel Hotel Hedera - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 23 Oct 2020 00:11:52 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Hotel Hedera w Rabac. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada 2 windy, salon, klimatyzację, lobby i recepcję. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji są 4 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą . Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko PUY (45 km) i dyskoteka (50 m). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, supermarket i informacja turystyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pralnię, kantor, pokojówki i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 3 restauracje. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych, minigolfa i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: koszykówka i piłka nożna. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Hedera

Chorwacja, Istria

Cena za osobę: 269.00PLN
Cena za całość: 269.00 PLN