Hotel Hotel Hedera - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 05 Jun 2020 22:32:40 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Hedera w Rabac posiada 275 pokoi na 7 piętrach. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, salon, lobby, recepcję i 2 windy. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. Do dyspozycji są 4 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą . W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, bary/restauracje, supermarket i dyskoteka. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pokojówki, sejfy, kantor i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 3 restauracje. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje program zajęć animacyjnych, minigolfa i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: koszykówka i piłka nożna. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Hedera

Chorwacja, Istria