Hotel Hotel Florida - Riwiera Wenecka, Włochy | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 09 Aug 2020 08:41:08 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Florida znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Znajduje się w Lido di Jesolo, Hotel posiada 69 pokoi i został odnowiony w 2017 roku, dostępna jest klimatyzacja i winda. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, rosyjsku, angielsku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą i brodzikiem. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, postój taksówek, centrum miasta, bary/restauracje, informacja turystyczna, dyskoteka i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Acqualandia (8 km), lotnisko VCE (55 km) i lotnisko TSF (70 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługę budzenia, concierge, pralnię, usługi prasowania i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Florida

Włochy, Riwiera Wenecka