Hotel Remisens Hotel Epidaurus - Południowa Dalmacja, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 17 Oct 2018 12:01:00 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Epidaurus w Cavtat posiada 312 pokoi, na 5 piętrach i w 5 budynkach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to dubrovnik (20 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, mini market, 4 windy, kiosk, recepcję i salę konferencyjną. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i włosku. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: Dubrovnik old town (20 km), lotnisko DBV (7 km), sklepy (10 km), teatr (20 km) i dyskoteka (50 m). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, przystanek autobusowy i centrum miasta. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię i usługi prasowania. Dostęp do Internetu w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy, brodzik i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. W hotelu znajdują się 2 restauracje. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje strzelanie z łuku, grę boccia i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i siatkówka. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo i przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Remisens Hotel Epidaurus

Chorwacja, Południowa Dalmacja