Hotel Hotel Cavtat - Południowa Dalmacja, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 21 Sep 2018 07:31:36 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Cavtat w Cavtat na 6 piętrach, posiada 92 pokoi i w 3 budynkach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Dubrovnik (20 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, recepcję i 2 windy. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku, rosyjsku, francusku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i samochód. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko DBV (7 km) i sklepy (10 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, bary/restauracje, centrum miasta, informacja turystyczna, supermarket i przystanek autobusowy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, usługi prasowania, pralnię, sejfy i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. W hotelu znajdują się 2 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard. Hotel Cavtat posiada masaże wodne i słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, American Express i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Cavtat

Chorwacja, Południowa Dalmacja