Hotel Hotel Bellevue - Orebic - Południowa Dalmacja, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 01 Jun 2020 16:37:13 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Bellevue - Orebic znajduje się bezpośrednio na plaży żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to orebić (1 km). Pozostałe miasta: dubrovnik (60 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, klimatyzację, lobby i kiosk. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów. Hotel posiada basen oraz oddzielny brodzik. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: Korčula Island (9 km), Dubrovnik Old Town (60 km) i lotnisko DBV (130 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, centrum miasta, informacja turystyczna, supermarket i bary/restauracje. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, serwis pokojowy, sejfy i pokojówki. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy, brodzik i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 2 restauracje. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje program zajęć animacyjnych, rzutki, tenis stołowy i grę boccia. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Bellevue - Orebic

Chorwacja, Południowa Dalmacja

Cena za osobę: 819.00PLN
Cena za całość: 819.00 PLN