Hotel Hotel Aurora - Kvarner, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 22 Jan 2021 15:53:29 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Aurora w Mali Losinj posiada 393 pokoi na 4 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon fryzjerski, lobby, salon, 3 windy, kiosk, klimatyzację i recepcję. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. Do dyspozycji jest basen ze słoną wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, centrum miasta i informacja turystyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RJK (103 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje concierge, pralnię, pokojówki, kantor, serwis pokojowy, sejfy i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 3 restauracje. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy i minigolfa. Hotel Aurora posiada słoneczny taras, jacuzzi, pokój do relaksu i spa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i siatkówka plażowa.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Aurora

Chorwacja, Kvarner