Hotel Hotel Apoksiomen by OHM Group - Krk, Chorwacja | EXIMtours - wakacje, wczasy, oferty last minute HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 15 Oct 2018 18:00:09 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00
Wróć

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Hotel Apoksiomen by OHM Group w Mali Losinj. Hotel położony jest 700 m od plaży żwirowo-kamienistażwirowo-skalistakamienisto-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, winda, recepcję i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku i niemiecku. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko RJK (103 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, pokojówki, serwis pokojowy i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hotel Apoksiomen by OHM Group

Chorwacja, Krk